Дизайн на вертикална навигация

hatre

Active Member
Някой може ли да даде пример за яка вертикална навигация / меню. Това най-много ми харесва, но проблема е че във всичките си сайтове слагам еднакви неща, все едно няма друго.
Сайта в който ще го слага, е сив, горе долу всичко ще отива, само да не е много шарено. Ако някой му се занимава, може да покаже нещо яко, може и да съм хейтър но хубавите неща пак ми превличат вниманието.




navi.PNG
 
Хм, мен малко по флат нещата ме радват:

ba9ef_vertical-jquery-css-navigation.jpg


Естествено, цветово може да се синхронизира с дизайна на сайта.
 
От: Дизайн на вертикална навигация

Този тип, който показваш са прегледни и удобни, но в последно време забелязва, че върху това лъскавото слагат някаква текстура за да стане по-грапаво.Нещо подобно на фона, само че трябва да е с по-малки пиксели
 
Re: От: Дизайн на вертикална навигация

Този тип, който показваш са прегледни и удобни, но в последно време забелязва, че върху това лъскавото слагат някаква текстура за да стане по-грапаво.Нещо подобно на фона, само че трябва да е с по-малки пиксели

Да, ако се допълнят в началото с някаква описателна иконка, става още по-добре. Пак черно-бяла, както е менюто. ;) Не повече от 3 свята, дори са много. Да не стане циганийка. :)
 
От: Дизайн на вертикална навигация

vertical-nevigation-menu.png


enviramedia.png
 
От: Дизайн на вертикална навигация

Това последното, ако се налага постоянно да цъкаш на него, ще почне да те изнервя. Тези които са прекалено разчушени не са удобни.
 

Горе