Дизайн на фирмено лого с 50% отстъпка!!!

takamato

Active Member
Рейтинг - 83.3%
5   1   0
Предлагам професионален дизайн на фирмено лого с 50% отстъпка!
11330155.jpg

За контакти:
ЛС,
Skype: dark6devil
Mail: [email protected]
 
От: Дизайн на фирмено лого с 50% отстъпка!!!

Как ги правите тези чудеса? Жалко, че съм с готов темплейт.
 
От: Дизайн на фирмено лого с 50% отстъпка!!!

какво като си с готов тамплейт пак може да се възползваш от услугите на дизайнерите
 
От: Дизайн на фирмено лого с 50% отстъпка!!!

какво като си с готов тамплейт пак може да се възползваш от услугите на дизайнерите
Нямам идеи за това по отношение на affiliate site с готов темплейт.
 
От: Дизайн на фирмено лого с 50% отстъпка!!!

harkon темата е за друго
takamato извинявам се за офф-а
 
От: Дизайн на фирмено лого с 50% отстъпка!!!

180 лева за лого ?! Така де..и 90..
Не са ли много бе човек ? (think)
Не го разбирай все едно подценявам труда ти, но..
абе тва са много пари за едно лого 0_o особенно като гледам за по-обикновенни сайтове и фирми...
 
От: Дизайн на фирмено лого с 50% отстъпка!!!

познавам хора, който за под 700 EU даже не си мърдат... курсора на мишката за лого
 
От: Дизайн на фирмено лого с 50% отстъпка!!!

180 лева за лого ?! Така де..и 90..
Не са ли много бе човек ? (think)
Не го разбирай все едно подценявам труда ти, но..
абе тва са много пари за едно лого 0_o особенно като гледам за по-обикновенни сайтове и фирми...

180 са нищо за фирмено лого!
Това е едно от задължителните неща за да придобиеш идентичност, да се задържиш на пазара, и да имаш ръст в продажбите.
 
От: От: Дизайн на фирмено лого с 50% отстъпка!!!

180 са нищо за фирмено лого!
Това е едно от задължителните неща за да придобиеш идентичност, да се задържиш на пазара, и да имаш ръст в продажбите.

извинявам се, че се включвам с приплъзване ама съм напълно съгласен: ако някой кавал ти направи фирменото лого просто за да има такова или се пробваш сам да си разцъкваш на Paint това ти гарантира отлив на клиенти: едно от най-досадните и отблъскващи неща е пикселизирана картинка в крещящи тонове и несъразмерни пропорции на най-видимото място в сайта

като ти се вижда скъпо логото и графиките пиши текст - по добре е нещо в H1 отколкото самоделка на WordArt

пп Takamato страхотни лога си правил - успех с обявата
 
От: Дизайн на фирмено лого с 50% отстъпка!!!

Две от логата в портфолиото на takamato са мои - много съм доволен от работата на човека.

Винаги се съобразява с това, което аз искам, като клиент - лесна комуникация чрез скайп и не на последно място - добри идеи и реализация - и двете лога ми ги направи във всевъзможни формати - някой от тях дори не знам за какви програми служат.

Мисля и занапред да се възползвам от услугите му. А цените са направо супер.

Успех и от мен.
 
От: Дизайн на фирмено лого с 50% отстъпка!!!

Явно не съм прав..Извинявам се :)
Просто от скоро правя тия неща за пари ии съм леко невеж от финансова гледна точка.. :)
P.S. Успех на всички, във всичко!
 
От: Дизайн на фирмено лого с 50% отстъпка!!!

180 лева за лого ?! Така де..и 90..
Не са ли много бе човек ? (think)
Не го разбирай все едно подценявам труда ти, но..
абе тва са много пари за едно лого 0_o особенно като гледам за по-обикновенни сайтове и фирми...

хаха това даже са малко.Аз съм зимал 300$ само за дизайн,но в международен сайт :).
 
От: Дизайн на фирмено лого с 50% отстъпка!!!

познавам хора, който за под 700 EU даже не си мърдат... курсора на мишката за лого

Еми те явно не си и мърдадат мишката. Хаха

Аз сам работил за 1 австрииска компания за уебдизайн дето правеше сайтове на корпоративни клиенти и повярвайте ми цените вобще не са това което някой тука фалшиви фирми си мислят.

Иначе 90 лв е ок ама векторно лого което става за печат и да ти дадът поне 3 предложения с ревизии.
 

Горе