Директни картови разплащания за Джумла магазин

ivo.apostolov

Well-Known Member
От днес е възможно чрез Джумла! да се изгради магазин, който автоматизира процеса на разплащане и потвърждаване на поръчките.

Който се интересува, може да прочете повече тук:
http://www.joomla-bg.com/the-news/5...nts-with-virtuemart-and-ccb-by-smartcall.html

Едит: Безплатно е.
 
Последно редактирано от модератор:
От: Магазин с директни картови разплащания

? каква ти е идеята с този линк
 
От: Магазин с директни картови разплащания

? каква ти е идеята с този линк

Че е нещо ново, което не е съществувало до сега (поне не и безплатно и публично достъпно) и предлага информация за тези, които са заинтересовани от подобен тип разплащания. В смисъл, че за разлика от ePay (и с него става, но е доста по-сложно), тази опция дава възможност за приемане на плащания и с чужди карти, а таксите са по-ниски.
 
Re: Магазин с директни картови разплащания

питаше защо не е директен линк до джумлабг а с редирект предполага за да се види трафика от неживия линк ама понеже е нещо полезно ние линкваме полезните неща
 
От: Директни картови разплащания за Джумла магазин

Предполагам, че се изисква SSL?
 
От: Директни картови разплащания за Джумла магазин

Разбрах :)

я пак 4е не хванах нещо? Ти наистина ли си Иво Апостолов или нещо не мога да хвана идейката, доколкото имам поглед към нещата Иво е доста напред с материала, пък да не ми разбереш въпроса.

Иначе инфото е доста полезно, благодарско
 
От: Директни картови разплащания за Джумла магазин

Наистина съм Иво Апостолов (мерси за комплимента) и да, наистина не ти разбрах въпроса първоначално.
Беше пуснато през редирект, с цел да е по-кратък адреса, нищо повече.
 
От: Директни картови разплащания за Джумла магазин

Наистина съм Иво Апостолов (мерси за комплимента) и да, наистина не ти разбрах въпроса първоначално.
Беше пуснато през редирект, с цел да е по-кратък адреса, нищо повече.

ами добре дошъл тогава :) доста неща съм научил от постовете ти в Joomla-bg форума, благодарско
 
От: Директни картови разплащания за Джумла магазин

Виртуалните терминали все още изискват зверски комисионни от търговеца. Те за това и почити не се използват в БГ. Миналата година имах оферти за 4-8% от различни банки. Сега май са ги свалили на към 2.5%.
 
От: Директни картови разплащания за Джумла магазин

Виртуалните терминали все още изискват зверски комисионни от търговеца. Те за това и почити не се използват в БГ. Миналата година имах оферти за 4-8% от различни банки. Сега май са ги свалили на към 2.5%.

На ePay комисионната мисля е 4% (имам такъв спомен, да не излъжа без да искам някого), което ще да рече, че ако са паднали на 2.5% вече си е доста конкурентен продукт.
 
От: Директни картови разплащания за Джумла магазин

Още ли е същата простотия да се ходи до офиса всеки път щом трябва да се правят някакви операции по акаунта на дадения клиент. Защото това е нещото, което дърпа потребители като мен.
 
От: Директни картови разплащания за Джумла магазин

Още ли е същата простотия да се ходи до офиса всеки път щом трябва да се правят някакви операции по акаунта на дадения клиент. Защото това е нещото, което дърпа потребители като мен.

За ePay ли говориш? Ако е за тях, от последните ми занимавки, отговора е ДА.
 
От: Директни картови разплащания за Джумла магазин

Между другото, скоро ще има и модул за автоматична калкулация на цената за доставка, ако се ползват услугите на Еконт Експрес. Повече инфо има на главния сайт на Джумла! България.
 

Горе