Директория - добави ме

samba

Active Member
Здравейте!
От месец на сам бях пъснал една тема в която исках мнение за платформа за директория.. и от многото търсене накрая направих това:

Добави ме

Надявам се да изкажете мнение за директорията.
Отворен съм за препоръки, критики и похвали ;)
Все още я разработвам и провам разни неща по нея, така че ако нещо не ви харесва или не е както трябва съм насреща да го коментираме.
Директорията е диип линк и може да се добавят и статии.

Поздрави,
 
От: От: Директория - добави ме

Защо има 2 пъти поле за описание (Description и описание) и кое от двете излиза след това при информацията за сайта?
Готово :)
Сега трябва да е ясно направено "мета ключови думи" и "мета описание" ,а description .. се появява като описание.. и него ще оправя след малко

Weber - гоогъл аналитикса е фиксед вече :) ти бая саитове добави струва ми се.

Поздрави,
 
От: Директория - добави ме

Забравих да вмъкна, че реципрочният линк ще е активен като препоръчан сайт, само ако и вие добави директорията във вашият сайт като линк :)

Поздрави,
ПП - До 24часа, ако няма обратен линк ще бъдат "безплатни линкове"
 
От: Директория - добави ме

Земеделие и животновъдство
Браво! :D
Толкова често се чудя и мая в коя категория да си сложа сайта?! Имаш зелено от мен.
Екология и почистване
Не ми се връзват заедно, ама хич! Имаш доста подробно категоризиране, махни това почистване от екологията. То си е услуга.
Ние изискваме реципрочното да бъде на същия домейн като връзката си представяне.
Редактирай си този текст. Не "стои" добре.
Моля, напишете адреса на сайта, към които ще добавите
следния HTML код в страницата си
URL адреса на сайта трябва да е същият, като този, които добавяте.:
Мислех да сложа реципрочния линк в блога си. Той е на поддомейн, в Блогер. Това означава ли, че само блога мога да регистрирам с реципрочен линк?
Не съм наясно - поддомейни могат ли да се регистрират, или само главния домейн? Тъй като имам и форум, пак на поддомейн, освен блога. Във форума можеш да си направиш регистрация и да си сложиш линка в подписа.
 
От: Директория - добави ме

Мейлите ти влизат в спам!
 
От: Директория - добави ме

Мейлите ти влизат в спам!
Хм странно не би трябвало да бъдат! Днес са изпратени максимум 15 мейла.. и то на различни потребители.
Смених метода на изпращане с SMTP.
Надявам се сега да няма проблем със спама.. иначе не знам защо е попаднал там.

Поздрави,
ПП - току що си изпратих 2 мейла на различни пощенски кутии на мои домейни и нямаше проблем със спам.
 
Добавих един сайт, за втория ми изплю съобщени, че не мога да го добавя и се отказах. Но като цяло ми харесва много сайт и ще добавя пак след няколко дни, този, който не успях. :)

П.П: При мен нещата с мейла са ОК, дойде си инбокса, но съм на домейн мейл. ;)
 
От: Директория - добави ме

Аз два добавих за сега, довечера повече. За майлите, в gmail ми дойде в спама не знам защо и как се е получило за мен си си го изкарах в не-спама:).

Успех на колегата с директорията.
 
От: От: Директория - добави ме

Добавих един сайт, за втория ми изплю съобщени, че не мога да го добавя и се отказах. Но като цяло ми харесва много сайт и ще добавя пак след няколко дни, този, който не успях. :)

П.П: При мен нещата с мейла са ОК, дойде си инбокса, но съм на домейн мейл. ;)
Хм странно каква грешка ти е дала директорията ? Когато го тествах добавях по 30-40 сайта на веднъж с автоматичен събмит и с ръчен по 4-5 ..
Иначе съм благодарен, човек с репутация и опит да изкаже мнението си относно сайта :) 1 месец труд вложих в него макар, че е готов цмс.. и продължавам да копая

Поздрави,
ПП - Вискяр БГ оправих категорията и вече е само "екология" ;)
Текста сега ще го мисля.. иначе за подписа да това е идейно.
Колкото до реципрочният линк при регистрация трябва да окажеш в поле "реципрокал линк" къде си сложил връзката към мен и да я забиеш някъде по сайта си.
Можеш да регистрираш всичко.. домеини, под-домеини не виждам причина да не може :)

Поздрави2,
 
То не е грешка, а просто не искаше да прибави линка ми после. След първата сесия, занулява ли категорията, защото не ми подчерта къде точно имам пропуснато поле или не въведени. Но текста гласеше "Грешка".

Сега пак ще пробвам. Ще драсна сега какво съм направил. Сега всичко е ОК:

Сайта е добавен и чака одобрение.
Добави друг сайт.

– - май това пречеше. ;)
 
От: Re: Директория - добави ме

То не е грешка, а просто не искаше да прибави линка ми после. След първата сесия, занулява ли категорията, защото не ми подчерта къде точно имам пропуснато поле или не въведени. Но текста гласеше "Грешка".

Сега пак ще пробвам. Ще драсна сега какво съм направил. Сега всичко е ОК:



– - май това пречеше. ;)
Възможно е да, защото сега добави на бързо 3 тестови сайта и нямаше проблем. Закогах ги един след друг.
Колкото до символите позволени са само букви и "_" :)

Поздрави,
ПП - и пак ще го тествам със символа "_" :)
 
От: Директория - добави ме

Да добавя ама не виждам +18 за онлайн магазините... :) Може би в "други"?
 
От: Директория - добави ме

Да добавя ама не виждам +18 за онлайн магазините... :) Може би в "други"?

Вече има :) +18 в онлайн магазини
Супер благодаря за добавката :)

Поздрави,
 
От: От: Директория - добави ме

Вече има :) +18 в онлайн магазини
Супер благодаря за добавката :)

Поздрави,

Моля! Реших да се допитам да не омажем баш на новичката директория :)
 
От: От: Директория - добави ме

Моля! Реших да се допитам да не омажем баш на новичката директория :)

Няма проблем, ако объркаш категорията ще я сменя докато си си рефрешнал страницата ;)

Поздрави,
 
От: Директория - добави ме

Добавих 2 сайта. При мен всичко е наред. Лесно, бързо и удобно. Аз благодаря. :beer:
 
От: Директория - добави ме

И аз добавих няколко да има.
Сложи категория музика де. Много постно от към "Забавления", "Култура и изкуство" и "Образование и наука".

Успех иначе :).
 

Горе