Директория за статии Kak-da.com – нова възможност за популяризация

kakdacom

New Member
Уважаеми колеги,
Имаме удоволствието да ви представим директория за статии Kak-da.com с 5 годишна история и с PR 4, предоставяща ви възможност за безплатно публикувате на статии на разнообразна тематика. Сайтът е изцяло ръчно разработена платформа, с уникални за България възможности при публикуване на статии. След бърза и лесна регистрация вие получавате достъп до пълната функционалност на директорията. В артикъл директорията ще намерите и видео урок, в който са показани нагледно стъпки за публикуване на статии и функционалността, която може да ползвате.

Предимства:

  • Получавате директни и правилни изходящи връзки.
  • Уникална и гъвкава възможност при публикуване на статии.
  • Възможност за публикуване на видео клипове, снимки и анкета към всяка статия.
  • Бързо индексиране от търсачките и добро класиране на статиите.
Изисквания:
  • Статиите, които искате да публикувате при нас трябва да са минимум 250 думи.
  • Всяка статия може да съдържа до две връзки към ваши сайтове. Ако тя надвишава 500 думи ви се дава още една връзка бонус, ако е над 1000 думи две връзки бонус и т.н.
  • Уникалността на текста, които публикувате трябва да е минимум 70%.
  • Проверявайте текстовете си за правописни, пунктуационни и стилистични грешки.
  • Винаги се свързвайте с нас ако имате проблеми или предложения относно сайта, ние с радост ще ви отговорим.
Заповядайте на kak-da.com.
 
От: Директория за статии Kak-da.com – нова възможност за популяризация

По молба на колеги, решихме да променим изискванията за публикуване на статии в kak-da.com. Новите правила са следните:
Намаляме изискванията за дължината от 250 на 150 думи, като с това се променя и условието за линка и уникалността. За 150 думи статия получавате една връзка, а уникалността трябва да е 85%.
Ако някой от вас има други предложения, ще се радваме да ги споделите с нас.
 
От: Директория за статии Kak-da.com – нова възможност за популяризация

[*]Бързо индексиране от търсачките и добро класиране на статиите.
Тъкмо напоследък ми се набивате в очите.
Класирането го правите, но за съдържанието на статиите има какво още да се желае.
Това, което в момента ми се набива на очи (не съм се задълбавал), са добре (дори много добре) класиращи се статии. С, предполагам, единствена цел линкове.
 
От: Директория за статии Kak-da.com – нова възможност за популяризация

Аз мисля че правите грешка, че отстъпвате и сваляте минимума за дължина на статията. Но вие си знаете.
Иначе успех със директорията, направи ми добро впечатление
 
От: Директория за статии Kak-da.com – нова възможност за популяризация

вдигнете условието за уникалност на статии- 100%
аз няма да я ползвам преди да стане това.
 
От: Директория за статии Kak-da.com – нова възможност за популяризация

вдигнете условието за уникалност на статии- 100%
.
Дори една 100%-ва авторска статия може да се окаже, че всъщност не е 100% уникална, заради съвпадение. По мои наблюдения, Адвегото засича дублирани фрази от 15-20 символа нагоре, включително space, а това е вероятно да се постигне и с чистокръвна авторска статия. Отделно тези , които са на ти с ръчното спинване, знаят, че едно копие от спинната статия може да е по-качествена от авторска статия, поръчана от ''копирайтър''.

90% уникалност и +300 думи статия. Това са личните ми критерии за артикълдировете:)
 
От: Директория за статии Kak-da.com – нова възможност за популяризация

Дори една 100%-ва авторска статия може да се окаже, че всъщност не е 100% уникална, заради съвпадение. По мои наблюдения, Адвегото засича дублирани фрази от 15-20 символа нагоре, включително space, а това е вероятно да се постигне и с чистокръвна авторска статия. Отделно тези , които са на ти с ръчното спинване, знаят, че едно копие от спинната статия може да е по-качествена от авторска статия, поръчана от ''копирайтър''.

90% уникалност и +300 думи статия. Това са личните ми критерии за артикълдировете:)

знам :) точно заради това искам да е 100%
представяш ли си ако показва 70 - колко е в действителност?

и тези съвпадения не са във всички статии - само на специални термини не може да се промени словореда.

а за спиннатите статии - правилно, само първото копие :lol: ... от следващото нивото на уникалност спада сигурно с над 30 % :p нормално да е уникална първата и то доста ако статията която се спинва е написана от добър копирайтър
 
От: Директория за статии Kak-da.com – нова възможност за популяризация

а за спиннатите статии - правилно, само първото копие :lol: ... от следващото нивото на уникалност спада сигурно с над 30 % :p нормално да е уникална първата и то доста ако статията която се спинва е написана от добър копирайтър
Аз затова исках да подчертая, че от спинната статия или шаблон, както аз съм си го кръстил:), до спинната статия има огромна разлика. Тук има някои тънкости, които трябва да се спазват - синонимизират се не само думи, но и фрази в рандом последователност, но от друга страна фразите не трябва надвишават определена дължина, трябва да се внимавава и за родовете да не се объркат, малки/главни букви, разменят се изречения и такива простотии:). Пада си играчка, но веднъж като нацелиш правилната форма дировете ги лапкат като топъл леб на конвеир:)
 
От: Директория за статии Kak-da.com – нова възможност за популяризация

Здравейте на всички, прочетохме и искаме да отговорим и да изкажем мнение:

Тъкмо напоследък ми се набивате в очите.
Класирането го правите, но за съдържанието на статиите има какво още да се желае.
Това, което в момента ми се набива на очи (не съм се задълбавал), са добре (дори много добре) класиращи се статии. С, предполагам, единствена цел линкове.
Здравей Вискяр Бг, сайта е създаден преди 5 години и много от статиите които се класират добре да кажем между 1 - 3 място по добра ключова дума не са писани с цел линкове, когато я създавахме просто искахме да имаме място където са пишем нещо интересно и полезно а целта материалната беше AdSense печалба, ако погледнеш статиите които са стари тези от преди година ще видиш че линкове няма и сега пишем такива които са чисто информативни много добре написани и даващи напълно полезна информация.

Аз мисля че правите грешка, че отстъпвате и сваляте минимума за дължина на статията. Но вие си знаете.
Иначе успех със директорията, направи ми добро впечатление
Здравей irgy.net, ние доста помислихме преди да я намалим, сайта съществува от доста време обаче освен ние да пишем вътре друг нямаше до скоро, предполагаме че една от причините беше дължината на статиите, се пак всеки сам решава които иска по добра статия ще я напише по-дълга, по-смислена и естествено ще получи трафик през линка си и по голям ефект. Които иска по кратка нека да си я пусне ...

вдигнете условието за уникалност на статии- 100%
аз няма да я ползвам преди да стане това.
Здравей nortrant, Относно уникалността, може статията да е на 100% и да няма почети никакъв смисъл може да е на 75% и да е супер смислена приятна за четене и много важно полезна. Коя ще пуснем в този момент естествено че смислената.

Правилата в сайта са общо взето защото трябва да има някакви, ако примерно има статия 120 думи с уникалност да кажем 80% бихме я пуснали стига да е нормално написана нормално четима ако е и полезна супер. Ако имаме статия с дължина 600 думи с 100% обаче не се чете не е подредена не е смислена.... няма да я пуснем. Всички статии се преглеждат четат от хора се пак и се преценя на момента не броим всеки път колко е дълга и няма да направим голям проблем с % уникалност, всичко е относително.

Благодарим за препоръките, може да пишете питате и препоръчвате каквото решите за добре в темата, ще се постараем да отговорим или да променим където каквото се окаже че трябва да се промени. Отворени сме за всякакви коментари и предложения :) и промени от наша страна, както в кода така и в логиката.
 
От: Директория за статии Kak-da.com – нова възможност за популяризация

Относно уникалността, може статията да е на 100% и да няма почети никакъв смисъл може да е на 75% и да е супер смислена приятна за четене и много важно полезна. Коя ще пуснем в този момент естествено че смислената.
http://www.kak-da.com/minimalistichni-sportni-obuvki-adidas.html
 
От: Директория за статии Kak-da.com – нова възможност за популяризация

Да тази е супер и 100% дълга и на мен лично ми е интересна
 
От: Директория за статии Kak-da.com – нова възможност за популяризация

Да тази е супер и 100% дълга и на мен лично ми е интересна
Ти въобще погледна ли я:)? Това според мен е кофти опит за спинване, иначе оригиналната статия би трябвало да е порядъчна.


Иначе директорията и на мен ми харесва и ще публикувам.
 
От: От: Директория за статии Kak-da.com – нова възможност за популяризация

Здравей nortrant, Относно уникалността, може статията да е на 100% и да няма почети никакъв смисъл може да е на 75% и да е супер смислена приятна за четене и много важно полезна. Коя ще пуснем в този момент естествено че смислената.

Правилата в сайта са общо взето защото трябва да има някакви, ако примерно има статия 120 думи с уникалност да кажем 80% бихме я пуснали стига да е нормално написана нормално четима ако е и полезна супер. Ако имаме статия с дължина 600 думи с 100% обаче не се чете не е подредена не е смислена.... няма да я пуснем. Всички статии се преглеждат четат от хора се пак и се преценя на момента не броим всеки път колко е дълга и няма да направим голям проблем с % уникалност, всичко е относително.

Благодарим за препоръките, може да пишете питате и препоръчвате каквото решите за добре в темата, ще се постараем да отговорим или да променим където каквото се окаже че трябва да се промени. Отворени сме за всякакви коментари и предложения :) и промени от наша страна, както в кода така и в логиката.

както искате, не мога да ви накарм на сила - сега какво ще стане - стар домейн, добри позиции вече, но ще продължава да се пълни с около 30-40 процента дублиран контент...

като за последно ще кажа - езък за домейна
 
От: Директория за статии Kak-da.com – нова възможност за популяризация

Ти въобще погледна ли я:)? Това според мен е кофти опит за спинване, иначе оригиналната статия би трябвало да е порядъчна.

Може да не е спинвана, а просто авторът й да се казва Кофе Бабоне :)

Иначе директорията е много добра като замисъл и реализация, само че, ако има и други статии като тази за маратонките, трябва сериозно да се замислите за повишаване на критериите за публикуване.
 
От: Директория за статии Kak-da.com – нова възможност за популяризация

Ти въобще погледна ли я:)? Това според мен е кофти опит за спинване, иначе оригиналната статия би трябвало да е порядъчна.


Иначе директорията и на мен ми харесва и ще публикувам.

Статията на мен лично ми беше интересно, а е и 100% уникална, но виж не съм споменал в поста си, че е перфектна. Има леки смислови проблеми и в този ред намисли се надявам, че авторите, който публикуват ще си оглеждат нещата, защото така нито върви да не им я публиквам, нито да им я публикувам защото има какво да е желае от статията. За напред ще се опитам да ги отсявам :)


Много добра директория.


Надявам се да е и с бързо одобрение на статиите. :) Успехи. ;)

Здравей Blinky, радвам се, че директорията ти харесва. Да, стараем се статиите да се одобряват бързо ;)



както искате, не мога да ви накарм на сила - сега какво ще стане - стар домейн, добри позиции вече, но ще продължава да се пълни с около 30-40 процента дублиран контент...

като за последно ще кажа - езък за домейна

Сайта е нов за голяма част от хората пишещи статии. В интерес на истината както вече казах до скоро сами ние пишехме статии в него, а целта е съвсем различна, за това в момента се опитваме да привлечем максимално повече хора. Относно останалото нашата цел е да запазим позициите на директорията и за вбъдеще, тъй като има хора, който се грижат за нея постоянно.



Може да не е спинвана, а просто авторът й да се казва Кофе Бабоне :)

Иначе директорията е много добра като замисъл и реализация, само че, ако има и други статии като тази за маратонките, трябва сериозно да се замислите за повишаване на критериите за публикуване.

Благодарим за думите :) Относно тези леко недоизпипани статии ще се постараем броя им е да минимален. Нека има повече хора, на които директорията да им е полезна и да я ползват, а критериите лесно се коригират.
 
От: Директория за статии Kak-da.com – нова възможност за популяризация

@kakdacom сайта е страхотен, вече пуснах две статии и двете са одобрени и пуснати много бързо. А че няма как да се харесате на всички, това е ясно, всеки с претенциите си :)
Ако иска човек текст от 500... се почва, леелеее много бре.. и т.н.
Ако иска 150... малко били, ала - бала.. нема угодия :D
 
От: Директория за статии Kak-da.com – нова възможност за популяризация

@kakdacom сайта е страхотен, вече пуснах две статии и двете са одобрени и пуснати много бързо. А че няма как да се харесате на всички, това е ясно, всеки с претенциите си :)
Ако иска човек текст от 500... се почва, леелеее много бре.. и т.н.
Ако иска 150... малко били, ала - бала.. нема угодия :D

Радвам се, че директорията ви харесва и сте доволни от бързото одобрение :) Разбира се, наясно сме, че няма как всички да ни харесват, но се надяваме все пак повече хора да са доволни от директорията и да я ползват. Условията са минимални, който иска нека пише повече и съответно ще е поощрен с повече линкове.
 
От: Директория за статии Kak-da.com – нова възможност за популяризация

Директорията за статии Kak-da.com, вече официално е собственост на Insert.bg.
Всички статиите ще бъдат видими в програмата „Партньорска кутийка” поддържана от сайтове партньори в Insert.bg с над 13 000 000 излъчвания месечно.
Kak-da.com, както и досега ще добавя всички статии в Facebook и Twitter, но чрез Insert.bg стартира добавянето на статиите и в iztochnik.com.
 
Последно редактирано:
От: Директория за статии Kak-da.com – нова възможност за популяризация

Няма да чета споровете, само ще кажа, че още една директория е добре дошла за нас:)
 

Горе