Директория за статии

Virosss

Active Member
Рейтинг - 100%
27   0   0
По ред причини, реших да продам един от проектите ми - inarticle.info

Вероятно повечето от форума са влизали поне веднъж в директорията и знаят за какво иде реч, а за другите ще кажа накратко какво предлагам.

Директория за статии - PR 4 ,3-та позиция по ключова дума Директория за статии, както и 5-та по Директории за статии. Дизайна е изработен от мен, има около 400 регистрирани потребители и пак толкова публикувани статии.

Пробвах да я монетизирам с Adsense, но няма почти никакви приходи, вероятно човек с повече опит в Adsense би изкарал значително повече от мен и понеже не върви да продавам сайт с уникален дизайн, да го ползвам и някъде другаде в комплекта влиза и английската версия на директорията inarticle.eu - PR 4.

Цена: Очаквам вашите оферти на ЛС, като продажбата на сайта ще е на затворен търг или иначе казано, предлагате оферта и ако цената ме устройва ще ви отговоря.

Искам да отбележа, че продавам домейна+копие на сайта+копие db. По ваше желание, мога да прехвърля сайта безплатно на ваш хостинг.

Ако имате въпроси, можете да питате където ви е удобно - в темата, на ЛС, Skype и т.н.

Домейн Име | URL: inarticle.info
Приблизителна Цена: на закрит търг
Дата на Регистрация / Дата на изтичане: 2010-07-02 - 2012-07-02
Уникални Посетители за Месец: до 500
Page Rank: 4
Уникално Съдържание: Да
Система: Опън Сорс
Дизайн: Къстъм
Начини на Плащане: Банков път
Мога да дам достъп до Гугъл Аналитикс или генерирания PDF: ДА
 

Горе