Диря фрилансър на Cartoons

BullBlogger

New Member
Рейтинг - 100%
3   0   0
Трябва ми рисувач на карутни в частност сладко малко животинче в няколко позиции и ситуации. Някакви препоръки за сайт за подобен род фрилансъри. В смисъл лични препоръки - в гугъл и сам мога да си търся, а и не ми се плаща цена като за пълнометражна продукция на Дисни за едно щастливо добиче.

Благодаря.
 
От: Диря фрилансър на Cartoons

Да не си решил да правиш бичето да оживява :)
 
Виж в freelancer.com де... там и евтини и много. Ако е за флашове и по-сложни картинки. Ако е за гиф - всеки любител от форум (не професионален като този, ами такива фен форуми за книги, филми, игри и т.н.) ще може да ти го направи и то добре а не всичко отгоре за без пари. Само трябва да си приятел с човека.
 
От: Диря фрилансър на Cartoons

то и бичето има нужда от лек рифреш ама ми трябва друго добиче - коте, куче или някакво друго, непредназначено за консумация, домашно животно

добичето трябва да е подкупващо симпатично и сладко. Windows асистентите са нещо подобно, естествено обаче аз искам собствено очарование. Тука някъде имаше един "топчо" дето се мъд`еше на един уебсайт та хипотетично в това ще се изразява работата на добичето
 
От: Диря фрилансър на Cartoons



Ей този е симпатяга.. :)
 
От: Диря фрилансър на Cartoons

Харесай си някой :)

ама ще може ли да ми го разшаваш и на каква цена - искам 10 ситуации (пози) на едно добиче. Гледа ме опулено, гледа ме щастливо, играе си с топка, гони пеперуда, гони си опашката, търси нещо под лапите си и т н

Ей този е симпатяга.. :)

Този наистина е много готин и в общи линии такова ми трябва, продават ли се други такива животини или само гризачи?

Едит: а, то имало линк. Май си намерих добиче. Novakov, много благодаря

Още един едит: намерих топчо ето тук се мъд...ри
 
Последно редактирано:
От: От: Диря фрилансър на Cartoons

Този наистина е много готин и в общи линии такова ми трябва, продават ли се други такива животини или само гризачи?

Едит: а, то имало линк. Май си намерих добиче. Novakov, много благодаря

Още един едит: намерих топчо ето тук се мъд...ри

Покажи да видим, ако не е нещо тайно де. Нещо готово ли си избра или ангажира някой от Envanto?
 
От: Диря фрилансър на Cartoons

Значи на сестра ми, на нейна колежка мъжа и рисува и е направил този сайт PencilMation и се интересува как да го монетизира. Ще питам дали прави картъни по поръчка или да се свържете за някаква бартерна сделка :)
 

Горе