Добави линка си във форум за образование

kamentk

Well-Known Member
Не знам защо не ми беше хрумвала тази идея. От доста време се опитвам да развивам форум за образование, но е много успешно. Предлагам награди на потребителите си, което също не привлича много хора. имам единични потребители. Наскоро видях примера на колегата Иво със софийския форум и реших, че мога да предложа същото. Не знам защо не се сетих по-рано. Надявам се да привлека и към моя форум малко публикации. След като не успях да намеря човек който на афилиейт принцип да ми рекламира форума ще пробвам по този начин. Форумът е ЛС за линк Всичко става автоматично и всеки потребител има право на подпис със до 3 връзки. Надявам се да предизвикам интереса ви.

Поздрави.
 
Последно редактирано:
От: Re: Добави линка си във форум за образование

Аз ще се възползвам, определено. :) Мерси за възможността. ;)

За нищо. И аз благодаря. Има едно момче във форума което се вълнува от нашия занаят мисля че можеш да го привлечеш към форума тук.
 
От: Добави линка си във форум за образование

@kamentk и аз ще се включа. Между другото много приятен дизайн, ако изключим логото :)
 
Благодаря. Кое точно не ти харесва в логото. Идеята или изпълнението
Ако е второто, скоро ще платя на дизайнер да го пречертае, заедно с това на новия ми проект, но бюджета ми е ограничен, за сега.
 
От: Добави линка си във форум за образование

Ако махнеш белия фон на логото би стояло по-добре според мен. Иначе за мен по-добрия вариант е графичен елемент с послание.
 
От: Добави линка си във форум за образование

Ако махнеш белия фон на логото би стояло по-добре според мен. Иначе за мен по-добрия вариант е графичен елемент с послание.
Под някои браузъри фона е бял. Като намеря средства ще платя на колега от форума да го пречартае, понеже не е във векторен формат.

Благодаря на вдички включили се.
 
От: Добави линка си във форум за образование

Ще се регнем задължително :) само малко време да остане :) успех със форума
 
От: Добави линка си във форум за образование

Нещо не получавам активиращия мейл?
 
От: Добави линка си във форум за образование

Провери и в спам папката, въпреки че не съм имал подобен проблем, ако не дойде ми пиши дапте активирам ръчно.
 
От: Добави линка си във форум за образование

Кацнало е в спама, ама нямам навик да трия и въобще да влизам в тази папка.
 
От: Добави линка си във форум за образование

Кацнало е в спама, ама нямам навик да трия и въобще да влизам в тази папка.
Кофти. На кой доставчик на поща си, да видя да се свържа с тях. Благодаря предварително.
 
Re: От: Добави линка си във форум за образование

Кофти. На кой доставчик на поща си, да видя да се свържа с тях. Благодаря предварително.

И при мен дойде в спама, и му дадох not spam. Пощата е gmail, нали, каква изненада. :)
 
От: Добави линка си във форум за образование

И аз съм вътре, ника ми е същият.
 
От: Добави линка си във форум за образование

И аз gmail :) много приятна общност се заформя.
 
От: Добави линка си във форум за образование

Благодаря. Кофти е това че с gmail става така. На дали ще ми уважат рекуеста, ако пратя такъв. Освен да намеря хора да се регистрират с тамошни пощи и да дават нот спам и да стискам палци да имат алгоритъм. Иначе благодаря на всички писали. Иначе отговора на капчата е 13, че ми писаха колеги, да я поправя. Не бъркайте приоритета на действията.
 
От: Добави линка си във форум за образование

Извади ми очите...
От черния предприемач в снежнобелия Oxygen бе като рано заран през зимата да си измъкна главата от под възглавницата и да излеза да пикая навън.

(да се запиша)

Ключови думи и описание не смяташ ли да слагаш?
 

Горе