Добавям фенове във фейсбуук страници

Dimitrov74

Member
Рейтинг - 100%
16   0   0
Здравейте,скоро се регистрирах,но чета форума от доста време.Разглеждал съм много подобни теми във форума и се реших и аз да отворя една тъй като мога да изпълнявам такава услуга.
Ето и информация за услугата:
Добавям ви договорена бройка фенове в страница по ваш избор.

Цената за 100 добавени фена е 7лв.При по-големи поръчки правя отстъпки.

Време за изпълнение на услугата-според зависи от поръчаната бройка.

Феновете са българи.

Начин на плащане:банкова сметка(за предпочитане)


Цената за 100 фена е 7лв.,цената за 500 фена 35лв. като получавате 100 безплатни(за първите 3-ма,които поръчат),защото съм писал,че първите двама,които ми поръчат над 500 получават 100 безплатни.За 1000 фена цената е 70лв.+100 безплатни(за първите 3-ма,които поръчат).Времето за изпълнение:
100 човека- 5-8 часа
500 човека-2-4 дни
1 000 човека- 5-7 дни

При поръчка на 100 фена,заплащането става след изпълнението.При поръчка на 500 фена на 250-я фен ми изпращате 30%,а после останалите 70%.При поръчка на 1 000 фена ми изпращате 25лв. след 350-я добавен фен,след като свърша поръчката ми изпращате останалите 45лв.Мисля,че е справедливо както за мен така и за вас :wink:

При поръчка на различна от пакетите(100,500+100,1000+100) ми пишете на ЛС да се договорим.

П.С. Пишете ми на лично за повече информация или ако желаете да поръчате :)

Правя бонуси при поръчки,всеки ще си получи изненадата ;)
 
Последно редактирано:
От: Добавям фенове във фейсбуук страници

Таргетирани ли са по националност или каквото дойде?
Не са строго таргетирани,но мога да вкарвам-българи,мъже или жени и на определена възраст също.С две думи възможно най-таргетирани са според услугата.
 
От: Добавям фенове във фейсбуук страници

Британци можеш ли вкараш?
 
От: Добавям фенове във фейсбуук страници

Доста е добра офертата, възползвах се и съм много доволен. Взимайте смело :)
 
От: Добавям фенове във фейсбуук страници

Не са строго таргетирани,но мога да вкарвам-българи,мъже или жени и на определена възраст също.С две думи възможно най-таргетирани са според услугата.

Доколко можеш да таргерираш феновете,ако изискваният таргет са жени от София,18-50 години?
 
От: Добавям фенове във фейсбуук страници

Доколко можеш да таргерираш феновете,ако изискваният таргет са жени от София,18-50 години?
Попринцип 70% от феновете са от София,жени би трябвало да мога да вкарам,но не давам 100%-ви гаранции.Предполагам,че мога да вкарам жени като процентово съотношение с мъжете около 60/40 или 65/35,но пак казвам не давам 100% гаранция ;)
 
От: Добавям фенове във фейсбуук страници

Колко от тия фенове ще са активни и предлагаш ли тестови харесвания примерно 50 да видим дали ще има хляб?
 
От: Добавям фенове във фейсбуук страници

Добра работа и сроковете са наистина кратки. Жените дойдоха около 65% грубо. За град не съм се интересувала. Човекът е точен и дава и бонуси при по-сериозен интерес. Мерси :)
 
От: Добавям фенове във фейсбуук страници

Аз се възползвах от промоцията и поръчах 500 + 100 фена и всичко беше точно както се бяхме разбрали.
 
От: Добавям фенове във фейсбуук страници

Аз се възползвах от промоцията и поръчах 500 + 100 фена и всичко беше точно както се бяхме разбрали.

Аз 1000 + 100 ... и разбира се в срок от 5 до 7 дни. Много коректен.
 
От: Добавям фенове във фейсбуук страници

Здравейте, бих искала да се възползвам от услугата Ви, като за начало искам да поръчам 200 фена, мъже. Каква е цената и свободен ли сте да изпулните поръчката? Не мога да пиша ЛС все още, и за да не спамя по форума бих искала да ми изпратите на имейл информацията. Моя е svetla8603 (@) gmail.
 

Горе