Предлагам: Добавям хора във Facebook групи

webmast367

Well-Known Member
Рейтинг - 95.7%
22   1   0
Здравейте, предлагам добавяне на хора във Facebook групи (НЕ В СТРАНИЦИ)!!!
Хората са реални и активни потребители, като над 98% са Българи - мъже и жени!

ЦЕНОРАЗПИС:

1000 потребителя - 10лв (срок 1-2 дни)
3000 потребителя - 25лв (срок 1-3 дни)
5000 потребителя - 40лв (срок 1-7 дни)

Заплаща се предварително по еконт, или PayPal!

При изпълнение на поръчка се добавят винаги + 50-100 потребителя бонус, ако евентуално някой от членовете напусне групата, да няма спад в броя на поръчания пакет!


П.С АКО ГРУПАТА Е НАД 50 000 члена, цената е по висока (ПО ДОГОВАРЯНЕ)
 
Имаш предвид,че ще набавиш 200 души безплатно или ? Не можах да разбера тези ревюта какво имаш предвид. Ако е така се записвам :)
Поздрави,
 
Имаш предвид,че ще набавиш 200 души безплатно или ? Не можах да разбера тези ревюта какво имаш предвид. Ако е така се записвам :)
Поздрави,

Здравей, да става дума за безплатно добавяне на 200 члена към Вашите групи!
Първите 200 отиват за теб, ако може да ми пратиш само групата си на лично съобщение.

Остават още 2 безплатни ревюта.
Поздрави!
 
Получих ревюто от @webmast367. Добави членовете на групата много бързо. Реални, активни, българи. Всеки, който има нужда от реални, активни членове, да раздвижи групата си, може да се възползва от предлаганата качествена услуга от webmast367.

@BurnX - вярвам, че все още не си се отметнал от предложението си, да ми платиш и подариш 5 000 фена. И след като достатъчно оспами темата на webmast367, то редно е да го уважиш и да се възползваш от услугата му: свържи се с него, купи от него тези 5 000 фена и той знае в коя група да ги добави.
 
Получих ревюто от @webmast367. Добави членовете на групата много бързо. Реални, активни, българи. Всеки, който има нужда от реални, активни членове, да раздвижи групата си, може да се възползва от предлаганата качествена услуга от webmast367.

@BurnX - вярвам, че все още не си се отметнал от предложението си, да ми платиш и подариш 5 000 фена. И след като достатъчно оспами темата на webmast367, то редно е да го уважиш и да се възползваш от услугата му: свържи се с него, купи от него тези 5 000 фена и той знае в коя група да ги добави.

Благодаря за позитивния коментар.

Остана още 1 ревю, тъй като колегата който го беше запазил се отказа от него, тъй като помислил че става дума за фенове в страница, не в група!
 
:D Ти си ебаси просяка , честно .... сайт за 10 хилки има , не може да извади 40 лева и се моли като куче..... жалка работа.

Ти сам го предложи това и аз приех предложението. И си ги искам. Не съм ти виновен аз, че имаш голяма уста и не знаеш какво приказваш. Хайде, не бъди лъжец, покажи на всички, че държиш на думите си.
 
И aз получих ревюто си. Имам request-и на 230 души. Благодаря на колегата. Забелязвам обаче, че около 15-20% от хората не ми излеждат много реални. Не казвам,че няма реални, просто има хора с по 25 приятели и са участници в 0 групи. Има и едно момиче регистрирано преди 3 дни. Но има и такива,които са си реални хора.
Искам да бъда обективен. Благодаря още веднъж за ревюто.
 
И aз получих ревюто си. Имам request-и на 230 души. Благодаря на колегата. Забелязвам обаче, че около 15-20% от хората не ми излеждат много реални. Не казвам,че няма реални, просто има хора с по 25 приятели и са участници в 0 групи. Има и едно момиче регистрирано преди 3 дни. Но има и такива,които са си реални хора.
Искам да бъда обективен. Благодаря още веднъж за ревюто.

На колегата по-горе добавих ревюто от фейк профил (момичето преди 3 дни регисттрирано) Специало твоите ги добавих от реалния ми профил, който е от преди 7-8 години регистриран. Че има фейк профили, винаги ще има такива ( тези с по 20-30 приятеля ) Но процента е незначителен. На 1000 човека да има 5-6 такива.


Остана 1 ревю още, очаквам някой да го грабне и него :)
 
Ама много ли си ги искаш ? Ако не ти ги купя - ще плачеш ли ? :D

Това е бизнес. Ти ми отправи бизнеспредложение, което всички видяха и което аз приех. Сега очаквам да го изпълниш. Не го ли изпълниш - ще е ясно за всички: ти си лъжец, спамер, на който никой не може да разчита и с който не може да се прави бизнес, човек, който лъже и се подиграва с другите. А останалите ти приказки са жалък опит да се измъкнеш от собствената си каша, в която се насади. Хайде, очаквам от теб 5 000-те хиляди фена, които ще поръчаш от webmast367. Или какво, нима си толкова жалък, да се откажеш от собствените си думи?

На колегата по-горе добавих ревюто от фейк профил (момичето преди 3 дни регисттрирано)

Честно казано, не знаех, че е от фейкпрофил, но членовете са реални, активни - харесват постовете в групата, коментират, така да се каже - участват в "живота" на групата. А нали това е целта, какво повече е нужно? Още веднъж - благодаря на webmast367 за това.
 
Последно редактирано:
Ти не уточни страница или група и аз поисках страница, а освен това и спамиш темата на човека и предлагаш собствени услуги в чужда тема. Добре, тогава нека е група, направи нова група, с 5 000 реални, активни члена и ми я подари, избери и подходящо име. За твое сведение не се занимавам и не искам да се занимавам с фейсбук, явно ще трябва да те уча какво означава "ревю" и за какво се ползва, че се вижда, че не знаете нищо повече от спамерските си фейсбук сайтчета.
Тук абсолютно взимам страната на колегата (СТРАННИКЪТ) Предлагащият услугата трябва да бъде порицан а не хвален и освен всичко друго това добавяне на фенове аз го правя за 2 часа а не като него за 2 дни и е безумно лесно за изпълнение
 
Здравейте, предлагам добавяне на хора във Facebook групи (НЕ В СТРАНИЦИ)!!!
Хората са реални и активни потребители, като над 98% са Българи - мъже и жени!

ЦЕНОРАЗПИС:

1000
потребителя - 10лв (срок 1-2 дни)
3000 потребителя - 25лв (срок 1-3 дни)
5000 потребителя - 40лв (срок 1-7 дни)

Заплаща се предварително по еконт, или PayPal!

При изпълнение на поръчка се добавят винаги + 50-100 потребителя бонус, ако евентуално някой от членовете напусне групата, да няма спад в броя на поръчания пакет!


П.С АКО ГРУПАТА Е НАД 50 000 члена, цената е по висока (ПО ДОГОВАРЯНЕ)
Здравейте, валидна ли е още офертата за добавяне на хора към групи? Проявявам интерес за 10к потребителя. Ако е валидна, моля за цена и подробности.
 

Горе