Добавяне на естествени и реални фенове към ФБ без likejacking

Petko Voivoda

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
7   0   0
Здравейте добавям български и реални фенове към ФБ без Likejacking.
Също така правя и нови естествени страници без LJ.

1000 харесвания - 15 лв - срок 1 ден
2000 харесвания - 30 лв - срок 1 ден
3000 харесвания - 40 лв - срок 2 дни
4000 харесвания - 55 лв - срок 3 дни
5000 харесвания - 60 лв - срок 4,5 дни

10 000 харесвания - 130лв - срок 1 седмица
15 000 харесвания - 200лв - срок 8,9 дни

Максимален срок за закъснение - 2 дена

Също така предлагаме и поддържане на страници ето и цените:
Постване през 1 час в страницата ви - 3лв на ден (от 9:00 до 24:00)
Постване през половин час в страницата ви - 4лв на ден (от 9:00 до 24:00)
Постване през 20 минути в страницата ви - 5лв на ден (от 9:00 до 24:00)

Как процедираме:
1. Пращате ми парите по пейпал / еконт.
2. Започвам поръчката Ви.
3. При завършена поръчка ми давате положителен итрейдър а при закъснение над 2 дена ви връщам парите.

Отново казвам, че феновете не се добавят чрез лайкджакинг.
Феновете са български и са 100% реални.

За контакти ми пишете на ЛС.
 
От: Добавяне на естествени и реални фенове към ФБ без likejacking

Как точно ги добавяш феновете щом не е с лайкджакинг ? и имаш ли снимка с която да го докажеш ?
 
От: Добавяне на естествени и реални фенове към ФБ без likejacking

някакво ревю копи? Или някой който е ползвал услугата, ако може да даде мнение.
 
От: Добавяне на естествени и реални фенове към ФБ без likejacking

Не мисля да споменавам как ги добавям и не нямам снимка с която да докажа как ги добавям.
Можете да се уверите ако поръчате 15 000 харесвания за 8,9 дни или ако се договорим колко харесвания да ви добавя за 1 ден.
 
От: Добавяне на естествени и реални фенове към ФБ без likejacking

Може ли да ги таргетираш по пол и възраст ?
 
От: Добавяне на естествени и реални фенове към ФБ без likejacking

Здравей за сега не предлагам таргетиране.
 
От: Добавяне на естествени и реални фенове към ФБ без likejacking

С моите бегли познания за фейсбук , има 2 начина да направиш някой човек фен на страница , с лайк джакинг или с покана.
Ако е с покана може да покажеш нотификацията от профила. Това че не искаш да го направиш според мен е сигурен признак че ги добавяш с лайк джакинг но не си признаваш.
 
От: Добавяне на естествени и реални фенове към ФБ без likejacking

Здравей няма как да докажа дали феновете са лайкджакинг 1 колега от форума вече поръча 6000 фена надявам се да остане доволен като за пръв клиент му дадохме стандартна цена от 1ст / фен т.е 6000 фена за 60лв.
 
От: Добавяне на естествени и реални фенове към ФБ без likejacking

С моите бегли познания за фейсбук , има 2 начина да направиш някой човек фен на страница , с лайк джакинг или с покана.
Ако е с покана може да покажеш нотификацията от профила. Това че не искаш да го направиш според мен е сигурен признак че ги добавяш с лайк джакинг но не си признаваш.
Каква покана имаш предвид, колега? Ако имаш предвид, че той има ФБ профил/профили с по 5К приятели и с по хиляди абонати и им праща покани да харесат еди коя си страница, да, ок , но хайде да погледнем сроковете му за изпълнение на съответните поръчки - 1000 - 1500 добавяния на ден и то , ако само една поръчка изпълнява - сериозно темпо си е и не знам колко такива профили трябва да имаш за целта ;)
Има и други начини, различни от LJ и покани към приятели на фб профили, но не и с такива бързи темпове ;) А авторът явно си е тествал сериозно метода и е сигурен в обявените темпове/срокове, щом е готов направо да връща парите при закъснение ;)
Щом автора заявява категорично, че методът му не е LJ, тогава той е длъжен да заяви категорично и има ли опасности някакви за пълнените страници и колко вероятни са те и какви са те, или пък няма никакви опасности! Длъжен е и да обясни какво точно и конкретно разбира той под LJ, за да ни е ясно и на четящите.
Ясно е , че не предлага таргетиране, но все пак трябва да каже ориентировъчно по пол и възрасти какви фенове ще получи клиента му.
Предполагам, че автора на темата ще отговори в познатия му стил - че съм хейтър, завистник и спамя без право в темата му, но това не го освобождава от задълженията да спазва принципите на коректния бизнес и ще си е само за негова сметка такъв отговор :)
 
От: Добавяне на естествени и реални фенове към ФБ без likejacking

Аз не вярвам,че добавяш феновете БЕЗ LJ. Само цената ти показва,че има нещо гнило ....
 
От: Добавяне на естествени и реални фенове към ФБ без likejacking

С моите бегли познания за фейсбук , има 2 начина да направиш някой човек фен на страница , с лайк джакинг или с покана.
Ако е с покана може да покажеш нотификацията от профила. Това че не искаш да го направиш според мен е сигурен признак че ги добавяш с лайк джакинг но не си признаваш.

Авторът на темата разчиташе само на голи обещания - всички да повярват в думите му, но май се излъга. Тук искаме доказателство, че не добавя фенове с лайк джакинг методи.
 
От: От: Добавяне на естествени и реални фенове към ФБ без likejacking

Каква покана имаш предвид, колега? Ако имаш предвид, че той има ФБ профил/профили с по 5К приятели и с по хиляди абонати и им праща покани да харесат еди коя си страница, да, ок , но хайде да погледнем сроковете му за изпълнение на съответните поръчки - 1000 - 1500 добавяния на ден и то , ако само една поръчка изпълнява - сериозно темпо си е и не знам колко такива профили трябва да имаш за целта ;)
Има и други начини, различни от LJ и покани към приятели на фб профили, но не и с такива бързи темпове ;) А авторът явно си е тествал сериозно метода и е сигурен в обявените темпове/срокове, щом е готов направо да връща парите при закъснение ;)
Щом автора заявява категорично, че методът му не е LJ, тогава той е длъжен да заяви категорично и има ли опасности някакви за пълнените страници и колко вероятни са те и какви са те, или пък няма никакви опасности! Длъжен е и да обясни какво точно и конкретно разбира той под LJ, за да ни е ясно и на четящите.
Ясно е , че не предлага таргетиране, но все пак трябва да каже ориентировъчно по пол и възрасти какви фенове ще получи клиента му.
Предполагам, че автора на темата ще отговори в познатия му стил - че съм хейтър, завистник и спамя без право в темата му, но това не го освобождава от задълженията да спазва принципите на коректния бизнес и ще си е само за негова сметка такъв отговор :)

Да това имам предвид под покана , да имаш много профили и да пращаш покани. Аз имам доста профили и го правя. Но цифрите са доста по ниски , примерно за нова страничка като мина през всички профили , мога да събера 1000 човека , които сами ще харесат страничката. Но това зависи от тематиката и така нататък ...
аз поне за друг начин да се добавят фенове не знам .... Лайк джакинг и покани ... другото е някаква реклама и хората сами да харесат страницата , но това е по трудоемко и от поканите....
 
От: От: Добавяне на естествени и реални фенове към ФБ без likejacking

Каква покана имаш предвид, колега? Ако имаш предвид, че той има ФБ профил/профили с по 5К приятели и с по хиляди абонати и им праща покани да харесат еди коя си страница, да, ок , но хайде да погледнем сроковете му за изпълнение на съответните поръчки - 1000 - 1500 добавяния на ден и то , ако само една поръчка изпълнява - сериозно темпо си е и не знам колко такива профили трябва да имаш за целта ;)
Има и други начини, различни от LJ и покани към приятели на фб профили, но не и с такива бързи темпове ;) А авторът явно си е тествал сериозно метода и е сигурен в обявените темпове/срокове, щом е готов направо да връща парите при закъснение ;)
Щом автора заявява категорично, че методът му не е LJ, тогава той е длъжен да заяви категорично и има ли опасности някакви за пълнените страници и колко вероятни са те и какви са те, или пък няма никакви опасности! Длъжен е и да обясни какво точно и конкретно разбира той под LJ, за да ни е ясно и на четящите.
Ясно е , че не предлага таргетиране, но все пак трябва да каже ориентировъчно по пол и възрасти какви фенове ще получи клиента му.
Предполагам, че автора на темата ще отговори в познатия му стил - че съм хейтър, завистник и спамя без право в темата му, но това не го освобождава от задълженията да спазва принципите на коректния бизнес и ще си е само за негова сметка такъв отговор :)

Здравей щом съм казал, че лайковете не са лайкджакинг значи не са вече има 1 поръчал, когато е готов ще пише.
За страниците е 100% безопасно няма начин да се изтрият тъй като феновете не са лайкджакинг а се добавят естествено чрез реклама в други по големи страници.

Повече на въпроси от типа как ги добавяш феновете няма да отговарям, защото имам чувството, че повечето тука пишат защото ги интересува метода по който ги добавям а не дали са лайкджакинг.

Дал съм сроковете при закъснение до 2 дена връщам парите и всичко е приключено не карам никой да купува.
 
От: Добавяне на естествени и реални фенове към ФБ без likejacking

Последно време, наблюдавам много спам линкове, които имат за цел да взимат паролите на феновете, с помощта на сайтове, имитиращи Фейсбук! Много се чудех с каква цел го правят, но сега с тази обява мисля, че ми се изясняват нещата! Дано да бъркам, защото ако използва колегата този начин, доста застрашава клиентите си, тъй като, първо никъде не пише в обявата, че поема отговорност за поръъчаната страница, като се има в предвид, че по този начин, ако се правят харесванията, задавянето с банан може да стане по всяко време(по време и/или след добавянето), а при станд. LJ може да стане само по време на добавянето!
Но ако не е по горепосочения начин, тогава използва приложение, а те са още по-опасни! Разбира се, че феновете ще са реални, но надали при такава скорост са по желание на хората, което ги правите същите като LJ, но мен ме притеснява начина, по който ги прави и си мисля, че той е длъжен да обясни подробно!
Защо? Защото когато си купувам нещо, трябва да имам нужната информация за предлаганата стока или услуга, а тук най-важната я няма! От абсолютно всеки, който предлага подобна услуга, съм се възползвал и то не с малки пакети и мога да кажа, че имам доста опит с тези неща, но тук просто не мога да се доверя!
 
От: От: Добавяне на естествени и реални фенове към ФБ без likejacking

Авторът на темата разчиташе само на голи обещания - всички да повярват в думите му, но май се излъга. Тук искаме доказателство, че не добавя фенове с лайк джакинг методи.

Не разчитам на нищо. 1 потребител от форума с добра репутация вече поръча, когато е готов ще пише.
На него съм му дал доказателство как добавям феновете, но на никой друг няма да дам.
Ако имате други въпроси освен тези как добавям феновете питайте.
Категорично заявявам, че феновете не са LIKEJACKING.

Мисля, че някой ме беше питал какво разбирам под Likejacking ето и отговора:
Лайкджакинг е, когато в някоя страница се рекламира сайт в който е поставен код чрез който, когато цъкнеш някъде по сайта и ти харесва страница без твоето знание и съгласие.
 
От: Добавяне на естествени и реални фенове към ФБ без likejacking

Последно време, наблюдавам много спам линкове, които имат за цел да взимат паролите на феновете, с помощта на сайтове, имитиращи Фейсбук! Много се чудех с каква цел го правят, но сега с тази обява мисля, че ми се изясняват нещата! Дано да бъркам, защото ако използва колегата този начин, доста застрашава клиентите си, тъй като, първо никъде не пише в обявата, че поема отговорност за поръъчаната страница, като се има в предвид, че по този начин, ако се правят харесванията, задавянето с банан може да стане по всяко време(по време и/или след добавянето), а при станд. LJ може да стане само по време на добавянето!
Но ако не е по горепосочения начин, тогава използва приложение, а те са още по-опасни! Разбира се, че феновете ще са реални, но надали при такава скорост са по желание на хората, което ги правите същите като LJ, но мен ме притеснява начина, по който ги прави и си мисля, че той е длъжен да обясни подробно!
Отново казвам, че не използвам лайкджакинг нито крадени акаунти чрез фишинг или нещо от сорта.
Феновете се добавят от реклама в други страници и на първият колега който поръча съм му дал някои от страниците за да види как ги добавяме с уговорката, че ще си остане между нас и след това ще напише в темата дали е останал доволен.

Спрете със спама метода няма да го покажа мисля, че казах достатъчно и се разясни, че не се използват крадени акаунти или лайкджакинг.
Моля без повече спам.

Искам да кажа, че на страници над 50 000 харесвания е вероятно феновете да се добавят по трудно, защото може да се повтарят затова преди да поръчате ще се договорим.
 
От: От: Добавяне на естествени и реални фенове към ФБ без likejacking

Отново казвам, че не използвам лайкджакинг нито крадени акаунти чрез фишинг или нещо от сорта.
Феновете се добавят от реклама в други страници и на първият колега който поръча съм му дал някои от страниците за да види как ги добавяме с уговорката, че ще си остане между нас и след това ще напише в темата дали е останал доволен.

Спрете със спама метода няма да го покажа мисля, че казах достатъчно и се разясни, че не се използват крадени акаунти или лайкджакинг.
Моля без повече спам.

Искам да кажа, че на страници над 50 000 харесвания е вероятно феновете да се добавят по трудно, защото може да се повтарят затова преди да поръчате ще се договорим.

Тези работи можеш да ги говориш на новите в бранша, аз се занимавам от 2009г.! За каква реклама през страници ми говориш :D
За този начин, трябва да имаш над 2млн. общо в харесвания и да се занимаваш цял ден с това и макс по 5-6 поръчки и има пак купища фактори, които оказват влияние в/у скоростта - малко ще ми е трудно да си представя със споделяне на снимки да добавиш 1000 харесвания на ден на някои магазин! Преди ставаше това лесно, но сега за такава скорост е невъзможно! Само тийнейджърите харесват страници на поразия по Вашия начин, но от такава публика не се печели! Така че или кажи истината или си прекрати обявата! Най-нагло лъжеш хората!
 
От: Добавяне на естествени и реални фенове към ФБ без likejacking

Здравей не лъжа никой а ти най нагло ми спамиш в темата ще помоля някой администратор да се намеси точно и ясно обясних как добавям феновете моля без повече излишни коментари.
 
От: Добавяне на естествени и реални фенове към ФБ без likejacking

Здравей не лъжа никой а ти най нагло ми спамиш в темата ще помоля някой администратор да се намеси точно и ясно обясних как добавям феновете моля без повече излишни коментари.
Как точно спамя? Коментирам точно по темата?
Това, че не ти изнася моето мнение, не го прави СПАМ ...
Само с празни приказки ни заливаш, а на тях не може да се вярва!
Вместо да ни оставиш да отгатваме как точно ги правиш, трябва да обясниш!
Не бива да казваме какво трябва да правят администраторите, те си знаят работата и се надявам, че ще вземат мерки за такъв вид обяви!
 
От: От: Добавяне на естествени и реални фенове към ФБ без likejacking

Как точно спамя? Коментирам точно по темата?
Това, че не ти изнася моето мнение, не го прави СПАМ ...
Само с празни приказки ни заливаш, а на тях не може да се вярва!
Вместо да ни оставиш да отгатваме как точно ги правиш, трябва да обясниш!
Не бива да казваме какво трябва да правят администраторите, те си знаят работата и се надявам, че ще вземат мерки за такъв вид обяви!
Казвам, че спамиш, защото сигурно 3-4 човека преди тебе ме питаха същите въпроси и аз им отговорих.
Ще те помоля да спреш да пишеш мнения свързани с този въпрос в темата.
 

Горе