Добавяне на RSS Feed от сайт във Facebook страницата свързана с въпросния сайт

Krumov

Well-Known Member
Интересувам ме как да добавя RSS Feed-а от сайт към неговата страница във Facebook. Намерих доста как да добавя от страницата на сайта, но не и обратно.

Някой ако може да удари едно рамо. И не не съм ваксиниран :D

hardlemm

Active Member
Интересувам ме как да добавя RSS Feed-а от сайт към неговата страница във Facebook. Намерих доста как да добавя от страницата на сайта, но не и обратно.

Някой ако може да удари едно рамо. И не не съм ваксиниран :D
Ползвам Revive Old Posts. Би ли споделил от страницата на сайта опция, която си пробвал?

Krumov

Well-Known Member
Ползвам Revive Old Posts. Би ли споделил от страницата на сайта опция, която си пробвал?
Не съм ползвал нищо няма опция с която да пусна фийда към страницата. Това Revive Old Posts не е ли за wordpress? Не търся пългин а просто искам да знам как се добавя фийд от сайт към фейсбук страница?

Последно редактирано:

hardlemm

Active Member
Не съм ползвал нищо няма опция с кояото да пусна фийда към страницата. Това Revive Old Posts не е ли за wordpress? Не търся пългин а просто искам да знам как се добавя фийд от сайт към фейсбук страница?
Да за WP е, съжалявам, не съм разбрал въпроса! От ваксината е !

Krumov

Well-Known Member
Няма нито един разбирач ли? Нали уж тук за всеки втори фейса е и баща и майка...

slavchev

Well-Known Member
Ако става въпрос само за 1 страница можеш да си направиш акаунт в hootsuite и от там да добавиш рсс. До 3 страници е безплатно, освен ако не са променили нещо.

Krumov

Well-Known Member
Ако става въпрос само за 1 страница можеш да си направиш акаунт в hootsuite и от там да добавиш рсс. До 3 страници е безплатно, освен ако не са променили нещо.
Рових из нета за такива аз. Въпроса е, че в самата фейсбук страница не намирам опция да се добави фийд от външен източник. Има опция само за добавяне от други фейсбук страници

slavchev

Well-Known Member
Е да де, в хоотсуита си добавяш страницата, после си добавяш рсс от сайта и после си на самотек. Ако това ти е идеята де :)

Krumov

Well-Known Member
Пробвах, но странно позволява ми да добавя само личния си профил ане страницата във фейсбук...

slavchev

Well-Known Member
Не помня точно как беше, ама цъкаш new social network и някакви разрешения трябваше да се дадат.

Krumov

Well-Known Member
Така намерих dlvr.it което всъщност е app.dlvrit.com за автоматично добавяне на Rss Feed към Facebook страница. До тук добре.

Добавям фийда, добавям страницата всичко бачка на пушка ( дето го пипнеш там гърми ) и идваме към обачето....

Когато се кликне на публикувания линк във фейсбук показва бяла страница с текст Feed not found и url изглежда така:

h t t p://mydomain.com/index.php/feed/mydomain.com/index.php/135/ala-bala?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook

Незнайно защо показва два пъти адреса на сайта. Реално фийда работи.

Станимир И

Well-Known Member

Krumov

Well-Known Member
Здравей.
Привет, реално си има документация, не разбирам какъв е проблема?

Линк: https://developers.facebook.com/docs/instant-articles/publishing/setup-rss-feed/ , каква система ползваш за сайта?

Поздрави,
Станимир И
Проблема не е в публикациите. Там всичко е ок. Но когато кликнеш на линка към сайта дава празен браузър и линка е дублиран. Система за въпроси и отговори.

Пробвах и това през фейсбук, но там ми дав агрешка на фийда и не иска да го добави.

Последно редактирано:

slavchev

Well-Known Member
Ако искаш да публикуваш само в 1 страница, мисля че джетпак поддържа тази опция. Само че няма опция за насрочване, тоест като пуснеш статията в сайта и излиза във фб.

Krumov

Well-Known Member
Ако искаш да публикуваш само в 1 страница, мисля че джетпак поддържа тази опция. Само че няма опция за насрочване, тоест като пуснеш статията в сайта и излиза във фб.
Аз намерих как да ги пускам. Проблема , че някак се дублира линка и когато кликнеш на линка то зарежда нещо такова:
И двата линка по същество са ок но двата заедно дават в браузъра No RSS feed found

slavchev

Well-Known Member
Аз намерих как да ги пускам. Проблема , че някак се дублира линка и когато кликнеш на линка то зарежда нещо такова:
И двата линка по същество са ок но двата заедно дават в браузъра No RSS feed found
Явно приложението бъгва. Пробвай с джетпака.

Горе