Добра идея ли е сливането на ФБ страници ?

Petko Voivoda

Well-Known Member
Здравейте мисля да слея общо 3 ФБ страници добра идея ли е?
Има ли някакъв риск? Могат ли да ми изтрият страницата?
Гледам, че в панела на страницата ми дава да ги слея и реших да се възползвам?
 
От: Добра идея ли е сливането на ФБ страници ?

Забравих да кажа, че и 3те страници са направени през likejacking
 
От: Добра идея ли е сливането на ФБ страници ?

Аз съм сливал такива и нямах проблеми.
 
От: Добра идея ли е сливането на ФБ страници ?

мерси:) много са добри са страниците
За какво и на кого говориш ако мога да попитам, защото не разбрах какво общо има това с темата :D ?
 
От: Добра идея ли е сливането на ФБ страници ?

Също като mihluzin съм сливал 3 страници с likejacking фенове. Проблеми нямаше. Разбира се същесгвуват и рискове, ако не е проблем сподели по колко фена има в страниците.
 
От: Добра идея ли е сливането на ФБ страници ?

ами едната страница мисля да я направя 35к лайка и другите две по 15-20к фена и да ги слея т.е общо 40к+35к = 75к
 
От: Добра идея ли е сливането на ФБ страници ?

Някой може ли да каже, защо не ми излиза опция за сливане, след като имам страници с подобни имена...
 
От: Добра идея ли е сливането на ФБ страници ?

Не трябва да са с подобни :D
На мен ми излезе в опциите на страницата а имената са едни и същи смисъл ето пример:
Името на едната страница е
Тутурутки
Името на втората е
Тутурутки и

Нещо подобно
 
От: Добра идея ли е сливането на ФБ страници ?

Не трябва да са с подобни :D
На мен ми излезе в опциите на страницата а имената са едни и същи смисъл ето пример:
Името на едната страница е
Тутурутки
Името на втората е
Тутурутки и

Нещо подобно

Това имах в предвид. Те са почти 100% еднакви, едната е със същото име и една буква след него.

Например:

1/ Много Евтино
2/Много Евтино Е
 
От: Добра идея ли е сливането на ФБ страници ?

Ами не знам на мен ми дава опцията, но имай в предвид, че преди това си бях сменял името на страницата по 1 метод, който четох тук с японски символи или нещо такова
 
От: От: Добра идея ли е сливането на ФБ страници ?

Това имах в предвид. Те са почти 100% еднакви, едната е със същото име и една буква след него.

Например:

1/ Много Евтино
2/Много Евтино Е

Каква категория са ти страниците?
Мисля, че трябва да са от 1 и съща категория :)
 
От: Добра идея ли е сливането на ФБ страници ?

Моите бяха една и съща категория, с еднакви имена и опцията за сливане трябва да се покаже при най-голямата... Мисля че е излишно да споменавам, че трябва да си manager на страниците..
 
От: Добра идея ли е сливането на ФБ страници ?

Знам ,че трябва да са бизнес страници , да избереш опция локален бизнес , поне аз така го правих като тествах сливане.Виж в youtube има много добри видеота как се прави от профил страница и после как се сливат ако на някой му е в интерес.Аз лично пробвах това да си направя профил с 5к приятели и 3к фолоу на страница но не стана нещо номера
 
От: Добра идея ли е сливането на ФБ страници ?

Искам да слея 4 страница.
Как е по добре да действам? две по две?
Да изчакам известно време и тогава пак сливане?

Или всички накуп?

Но ако пък всички 4 са накуп може да се получи, че една ако не им хареса да не направят нито едно сливане?
 
От: Добра идея ли е сливането на ФБ страници ?

Здрасти, няма смисъл да ги сливаш. Ако ги слееш, ще използваш по-малък капацитет фенове, заради ниския пост рийч. Ако искаш да сливаш, ти трябват абсолютно еднакви имена. Успех.
 
От: Добра идея ли е сливането на ФБ страници ?

аха, разбрах. ще проверя какво става с рийча
 

Горе