Довършване на сайт

От: Довършване на сайт

Не съм! Тъй като не си описал работата която трябва да се свърши. Ти като можеш да оцениш работата като време, вероятно можеш и сам да го изработиш. Така ли е?
 
Re: От: Довършване на сайт

Не съм! Тъй като не си описал работата която трябва да се свърши. Ти като можеш да оцениш работата като време, вероятно можеш и сам да го изработиш. Така ли е?

И ако може сам, що да не наема човек???

А до другите - вие като кандидатствате за работа фирмите ли се свързват с вас? Защо трябва ТОЙ да ви пише, а не ВИЕ на него???

Баси, изумявам се напоследък, честно!
 
От: Довършване на сайт

Не съм казал да не наема човек за да му направи работата, а да не му се меси на времето и това как ще го прави!

И може би не случайно някой си е играл да пише важна тема за това как да си пускаме обявите!
 
От: Re: От: Довършване на сайт

Аз реших, че човека иска да заявим желания за повече информация на ЛС и очаквах да получа такава, за да знам че наистина мога да се справя със задачата. След това да му опиша, с какви умения мога да му бъда полезен.
Ако не съм разбрал правилно - значи съм смотан и да не ме избира мен.

Замислих се и щом аз кандидатствам за работа при него, той ще ми бъде ли шеф или понеже ще ми плаща за услугите, които аз му предлагам, като freelancer той ще ми е клиент?
 
От: Довършване на сайт

Не съм! Тъй като не си описал работата която трябва да се свърши. Ти като можеш да оцениш работата като време, вероятно можеш и сам да го изработиш. Така ли е?

Забеляза ли горе за скайпа. Да не мислиш че го искам за да си правя гаргара ? Нали затова ми трябва да кажа какво ще се прави. Егати логиката имаш.
Засега се разбрах с едно момче .... Благодаря на всички писали
 
От: Довършване на сайт

Системата не ми позволява да изпращам лични.
Може ли вие да ми пратите такова?

Или ми пишете на следния адрес webchat.freenode.net?channels=pcvarna
Това е чат канал и съм на линия между 10-16 часа.
User: @varnapc

Благодаря!
 
От: Довършване на сайт

Защо ти беше този ъп? Нали си намерил човек? Или ти доставя удоволствие да ни губиш времето?
 
  • Like
Реакции: Sky

Горе