Договор за трудова медицина

AMOUN

Well-Known Member
Миналата година минах метър, ама тази трябва да го правя...
поредната гадория да ми смукнат парички...
Някой запознат ли е има ли опит и да препоръча някои
че предишните много ме изнервиха и ми се държаха все едно са министри и са ми шефове...
та нема да видят пари от мен повече... затова и минала година им теглих.... и си карах без договор
 
От: Договор за трудова медицина

"Когато за работодателя е невъзможно сам или в съдружие да създаде служба по трудова медицина, той сключва договор с регистрирана служба по трудова медицина."
СТС Инженеринг - бул. Цар Борис III N 215, сградата на Геопланпроект, ет.7, офис 10 или ЕСПЕРЕКС ЕООД ул. Неофит Рилски 1, 087833 00 47, www esperex bg
не знам какво точно търсиш. Те всички са кръвопиици, просто трябва да имаш договор при една проверка. Сключен договор със СТМ за оценка на риска и онези
другите глупости струва около 18 лева за една година "Чл. 14. (1) (Доп. - ДВ, бр. 76 от 2005 г.) Юридическите и физическите лица, които самостоятелно наемат работници или служители по трудово правоотношение,
юридическите и физическите лица, които ползват работници и служители, предоставени им от предприятие, което осигурява временна заетост, както и лицата,
които за своя сметка работят сами или в съдружие с други, са длъжни да осигурят здравословни и безопасни условия на труд както на работещите, така и на всички
останали лица, които по друг повод се намират във или в близост до работните помещения, площадки или ......."
 
От: Договор за трудова медицина

Абсолютно измислена история е тая трудова медицина ... Не знам дали някой има полза от нея, освен че скубят работодателите ...
 
От: Договор за трудова медицина

"Когато за работодателя е невъзможно сам или в съдружие да създаде служба по трудова медицина, той сключва договор с регистрирана служба по трудова медицина."
СТС Инженеринг - бул. Цар Борис III N 215, сградата на Геопланпроект, ет.7, офис 10 или ЕСПЕРЕКС ЕООД ул. Неофит Рилски 1, 087833 00 47, www esperex bg
не знам какво точно търсиш. Те всички са кръвопиици, просто трябва да имаш договор при една проверка. Сключен договор със СТМ за оценка на риска и онези
другите глупости струва около 18 лева за една година "Чл. 14. (1) (Доп. - ДВ, бр. 76 от 2005 г.) Юридическите и физическите лица, които самостоятелно наемат работници или служители по трудово правоотношение,
юридическите и физическите лица, които ползват работници и служители, предоставени им от предприятие, което осигурява временна заетост, както и лицата,
които за своя сметка работят сами или в съдружие с други, са длъжни да осигурят здравословни и безопасни условия на труд както на работещите, така и на всички
останали лица, които по друг повод се намират във или в близост до работните помещения, площадки или ......."

Интересува ме кои ще ми изсмучат по малко кръв пари и нерви :)
че преди две години ме шибнаха 1000 лева им платих на едни...
да не ги кълна тук ама...
 
От: Договор за трудова медицина

Ивоникс Консулт ООД - с тях работихме последно. Пазари се.... Не знам за колко души става въпрос все пак... при нас бяха много, а и собствниците, и акционерите подлежат...
 
От: Договор за трудова медицина

ТЕ У ВАРНА ТИЯ :)
мен софийски гадове ми трябват :)
 
От: Договор за трудова медицина

Тук можеш да намериш списък със служби по трудова медицина, има и майли питай къде ще ти е най еффффтино ;)

www account-bg info/e107/page.php?450.0
 
От: Договор за трудова медицина

Това е най-малоумния начин да ни смучат пари. Поне моите не са толкова алчни. Идват веднъж годишно, взимат си рекета, правят каквото трябва и сме ОК.

Amoun, за съжаление не са у шопско, за да ти ги препоръчам...
 
От: Договор за трудова медицина

Скоро работихме с една такава фирма. Имаха промоция при нас на -50%, но си я изпуснал вече :p . Фирмата е "ЕСПЕРЕКС" . Можеш да ги чекнеш на esperex.bg . Годишния им абонамент е към 150 лева.
 

Горе