Договор с Adsense

godjara

Member
Преди малко се опитвам да си вляза в адсенса да видя с колко се е от4ел гоогле за днес и ми вади някъв договор от 2-3 страници и пи6е про4ети внимателно. Неуспях да го про4ета целия :). И отдолу трябва да кликне6 на приемам условията или не ги приемам и пи6е 4е ако не ги приемеш до 25 май няма да може да влизаш в акаунта си. Кликнах 4е приемам и пак ми зарежда тъпия договор и така 3-4 пъти и накрая кликнах на напомни ми следващия път и успях да вляза. Поредната глупост на гоогле. На някои друг показва ли го тоя договор?
 
Ето какво гласи при мен:

Please take a moment to update your AdSense login.

We will soon be asking all our publishers to update their logins to a Google Account . This change will provide you with enhanced security and will make it more convenient for you to use other Google products with just one account. Learn more

These changes will not affect your account information.

To begin the process, answer the first question below. After you complete the process, only your login changes. All your other account information will remain the same.

Избрах друг път да ме занимава и си карам по старому :lol:
 
И при мен се показа.. съгласих се с него къд ще ходя :( ама ме заболя главата докато прочета всичко, доста объркано е написано.. браво на техните адвокати..
 
И при мен се показа, но като видях колко има за четене, направо приех без да знам за какво става въпрос :) Някой ако си е направил труда да го прочете да каже за какво иде реч. Нещо ново?

:) и аз направих същото
 
При мен също се появи. До колкото видях това е политиката на Гуугъл Адсенс.. която е променена на 25.02.2008 и с която можем да се съгласим или обратното което ще доведе до закриване на акаунта на 25 Май. Съгласих се и сега нямам проблеми
 
при мене всичко беше окей :)
Две неща ми грабнаха очите :
1. Трябвало да обезщетявам, всеки който бил недоволен? Да пазя Г и компания и т.н
2. Адсенсе Видео лента ??! Има ли такова нещо ?! o_O
 
https://www.google.com/adsense/support/bin/answer.py?answer=81794&ctx=sibling

Добавили сме и някои специфични изисквания във връзка с Политиката за поверителност, които задължават издателите да публикуват и да се придържат към прозрачна Политика за поверителност по отношение на своите потребители. Съгласно тази политика издателите трябва да известяват своите потребители за използването на ,,бисквитки" (cookies) и/или технологията ,,web beacon" за събиране на данни в процеса на доставяне на реклами. Тази промяна е свързана с използването от страна на рекламодателите на новаторски продукти и функции като рекламни притурки, новия сървър на Google с пробни реклами и други бъдещи предложения.

За съжаление не можем да Ви предоставим тълкования на значението на промените в нашите правни документи. Ако имате въпроси или се нуждаете от правен съвет относно тълкованието на условията, не се колебайте да се свържете с адвокат.

Оригиналът на английски:
We've also added some specific privacy policy requirements that make it necessary for publishers to post and abide by a transparent privacy policy for their users. According to this policy, publishers must notify their users of the use of cookies and/or web beacons to collect data in the ad serving process. This change relates to advertisers' use of innovative products and features like Gadget Ads, Google's new test ad server, and other offerings in the future.

От написаното не става съвсем ясно дали това се отнася само за Gadget Ads или за всички реклами... (изглежда тези методи се ползват и за AdSense за съдържание и търсене - предполагам, че сте забелязали реклами, които не са релевантни на съдържанието на страницата, която посещавате, но са релевантни на съдържанието на страница, която сте посетили или ключови думи, които сте написали при търсене в Google).
 
Аз мисля да направя една страница с текст на английски и на български, след което да сложа връзки от всички мои сайтове към тази страница. Даже може и реклами да сложа на страницата, разясняваща бисквитките :)
 

Горе