Продава се: Домейна заедно със сайта bmwbulgaria.com

clienta

Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Здравейте,

Продавам домейна и цялото съдържание от bmwbulgaria.com
Цена: 300лв.

Цената включва:
- лиценза на темплейта, който е $58
- до 20 нови публикувани линка към статии във facebook страницата - https://www.facebook.com/bmw.in.bulgaria (линковете трябва да бъдат към домейна bmwbulgaria.com и да са автомобилна тематика свързана с марката)
- трансфер на домейна (по ваше желание)
- прехвърляне на сайта на ваш хостинг (по желание)

Ако имате нужда от повече информация, моля пишете ми на лично съобщение.

p.s. цената НЕ включва facebook страницата.
 
Последно редактирано:
От: Домейна заедно със сайта bmwbulgaria.com

Здравейте, мой приятел е модератор във Официалния форум на bmw за България и от интерес се свързах с него да ми каже нещо за сайта ви. Това е просто фен сайт, повечето неща, от които са теглени от тях, единствено заради facebook страницата, в която има повече ентусиасти отколкото истински разбирачи цената от 300лв. е приемлива, но ако не върви със страницата то тогава нещата стоят различно. Шаблон наблъскан с 10 адсенс рекалами на страница и 1 новина, която не можеш да се ориентираш от къде да прочетеш от толкова мигащи обяви. В България истинските фенове и почитатели си четат един определен сайт(който се интересува го знае), който е единствения където може да се проверяват номера на двигател и всякаква друга информация за моделите и се влиза във форума им, който взривява от посещения. В този ред на мисли не разбирам как ще се печели от сайта ви, освен ако не сте фен и го правите за удоволствие. Не ме разбирайте погрешно, не се заяждам, просто информирам хората, които не са наясно как стоят нещата тук.
 
От: От: Домейна заедно със сайта bmwbulgaria.com

Хапчетата бате, хапчетата...
Здравейте, мой приятел е модератор във Официалния форум на bmw за България и от интерес се свързах с него да ми каже нещо за сайта ви. Това е просто фен сайт, повечето неща, от които са теглени от тях, единствено заради facebook страницата, в която има повече ентусиасти отколкото истински разбирачи цената от 300лв. е приемлива, но ако не върви със страницата то тогава нещата стоят различно. Шаблон наблъскан с 10 адсенс рекалами на страница и 1 новина, която не можеш да се ориентираш от къде да прочетеш от толкова мигащи обяви. В България истинските фенове и почитатели си четат един определен сайт(който се интересува го знае), който е единствения където може да се проверяват номера на двигател и всякаква друга информация за моделите и се влиза във форума им, който взривява от посещения. В този ред на мисли не разбирам как ще се печели от сайта ви, освен ако не сте фен и го правите за удоволствие. Не ме разбирайте погрешно, не се заяждам, просто информирам хората, които не са наясно как стоят нещата тук.
 
От: От: Домейна заедно със сайта bmwbulgaria.com

Здравейте, мой приятел е модератор във Официалния форум на bmw за България и от интерес се свързах с него да ми каже нещо за сайта ви. Това е просто фен сайт, повечето неща, от които са теглени от тях, единствено заради facebook страницата, в която има повече ентусиасти отколкото истински разбирачи цената от 300лв. е приемлива, но ако не върви със страницата то тогава нещата стоят различно. Шаблон наблъскан с 10 адсенс рекалами на страница и 1 новина, която не можеш да се ориентираш от къде да прочетеш от толкова мигащи обяви. В България истинските фенове и почитатели си четат един определен сайт(който се интересува го знае), който е единствения където може да се проверяват номера на двигател и всякаква друга информация за моделите и се влиза във форума им, който взривява от посещения. В този ред на мисли не разбирам как ще се печели от сайта ви, освен ако не сте фен и го правите за удоволствие. Не ме разбирайте погрешно, не се заяждам, просто информирам хората, които не са наясно как стоят нещата тук.

Влезе, из_ра се на човека в темата и излезе. Какъв си ти, че да информираш наляво и надясно как стояли нещата, коментирай ги с баба си или в голямото междучасие ама да пишеш ей така за нищо в теми, които са сериозни е малко тъпо .... Целта беше да оплюеш този сайт и да направиш реклама на (който се интересува го знае) ... ами ние не го знаем, информирай ни ама в нова тема, не тук, че нас_ахме много вече. Официални сайтове има милиони както и милиони други, които са им фен страници или просто за допълнителна информация. Всички знаем примерно Андроид, има си официален сайт ама нали се сещаш, че трафика на теми игри за андроид, проблеми с андроид и много други отиват в други сайтове ... това е хубавото на интернет, всеки, който е по-полезен успява в каквито и ниши да е ... паразитира се (ако се сещаш) ... вкарват се (къртици) ... и тогава вече виждаш как стоят нещата "тук" ...
 
Последно редактирано:
От: Домейна заедно със сайта bmwbulgaria.com

Благодаря на по-горните 2-ма колеги.
@flex0, допреди малко писах коментар в отговор на твоя, но реших да го изтрия.
 
От: Домейна заедно със сайта bmwbulgaria.com

!Продадено! Честито на mystvd за покупката.

Ще помоля администраторите да заключат и преместят темата, където и е мястото.
 
От: Домейна заедно със сайта bmwbulgaria.com

Благодаря много и аз колега,много коректен продавач
 

Горе