Домейни за самолетни билети

zaekyt

Member
Рейтинг - 100%
9   0   0
Продавам домейни с постоянни линкове към тях от безплатни източници, статии и зарязани сайтове. Ще бъдат запазени.

евтинисамолетнибилети.org - 11 място по "евтини самолетни билети", 36 място по "самолетни билети" - 120 лв.
билети-до.com - 54 място по "самолетни билети" - 50 лв (става за сателит)
самолетни-билети-цени.com - 28 място по "самолетни билети цени" - 40 лв (става за сателит)

Обща цена за трите - 180 лв. При желание може да ползвате и съдържанието.


За контакти - [email protected]<br /><br /> Домейн Име | URL: 3 домейна<br /><br />Приблизителна Цена: 180<br /><br />Уникални Посетители за Месец: до 100<br /><br />Page Rank: N/A<br /><br />Уникално Съдържание: Да<br /><br />Система: N/A<br /><br />Дизайн: N/A<br /><br />Начини на Плащане: Paypal, Банка<br /><br />Мога да дам достъп до Гугъл Аналитикс или генерирания PDF: НЕ<br /><br />
 
От: Домейни за самолетни билети

Нова цена за трите домейна заедно - 150 лв.
 
От: Домейни за самолетни билети

Имам идея: сайт за самолетни билети, който да търси всички полети от едно летище до всички летища за даден период от време. Търсих и не намерих подобна търсачка. А колко от вас се чудят къде биха могли да отидат през Септември, например? Тръгване от София, дестинация - без начение, период - м. септемрви. Е, искам сорт на всички възможни полети с цени.

Аз няма да го направя, но ако някой знае нещо готово - нека го шерне, ако пък можете да го направите а ви трябва помощ - искайте я :)
 
От: Домейни за самолетни билети

Може ли един експорт на analytics или някакъв друг софтуер за тракване на посетителите на лични да ми пратиш за трите сайта.
 
От: Домейни за самолетни билети

Никак не е лесна идеята ти :)
Доста фирми са фалирали след като са решили да го направят.
Вързано е със всички авиокомпании, както и с листа от свободни места ... а той е сериозни пари
... и т.н.

Скоро направих дизайна на точно такава система, каквато искаш: demo.vayant.com
Все още го работят.
Не знам дали пълната версия ще е безплатна ...

Имам идея: сайт за самолетни билети, който да търси всички полети от едно летище до всички летища за даден период от време. Търсих и не намерих подобна търсачка. А колко от вас се чудят къде биха могли да отидат през Септември, например? Тръгване от София, дестинация - без начение, период - м. септемрви. Е, искам сорт на всички възможни полети с цени.

Аз няма да го направя, но ако някой знае нещо готово - нека го шерне, ако пък можете да го направите а ви трябва помощ - искайте я :)
 
От: Домейни за самолетни билети

То хубаво за обединаване на търсенето за билети , но уви май няма чак такава централизирана система
 

Горе