Домейни къде е най-изгодно в момента

danko6

Well-Known Member
От къде в момента е най-изгодно да се купуват домейни .com ?
Godaddy с тая нова политика за кодове не стават за нищо вече домейни по 20-26лв бройката, а купувам по няколко седмично и сега се чудя.
Не ме устройват български места за домейни, понеже повечето са предназначени да идат към англичани и американци и с таксите за прехвърляне пак ще си стъпя на цените на Godaddy.:shock:
 
От: Домейни къде е най-изгодно в момента

Имаше един тук предлаше по 3-4 домейна за по 6 долара.
 
От: Домейни къде е най-изгодно в момента

То сега като прегледах с тия такси за трансфер май най-изгодно е да си ги купувам от татенцето, че иначе и по скъпо ще ми дойдат.
 
От: Домейни къде е най-изгодно в момента

трансфер при нас на .com/.net/.org/.biz 6$ /реално със самият трансфер се преподновява и домейна за 1 година/
регистрация за 1 год:
.com 7$
.biz 6.30$
.net 8$
.info 3.90$
.top 0.77$
регистрация на .com за 3 год 18$
 
От: Домейни къде е най-изгодно в момента

Клиентите ми нямат интерес към български домейн регистратори, таксата за прехвърляне на домейн към тях е 8 долара и ако прехвърлям от вас към тях пак ще си стъпя на същите пари само дето клиента ще има домейн за 2 години платен примерно :D
 
От: Домейни къде е най-изгодно в момента

E как видя че са по евтини .com e на 8.49 при нас е на 7 $
.net е на 9.19 при нас е 8$
.biz на 9.98 при нас 6.30$
.info на 10.11 при нас 3.90$
И така нататъка тук имам чуството че някой хора си пишат колкото да напишат някакъв пост. Гледай преди да дадеш мнение
 
От: Домейни къде е най-изгодно в момента

Човека е написал, че не иска български регистратор, затова посочих чужд.
 
От: Домейни къде е най-изгодно в момента

E как видя че са по евтини .com e на 8.49 при нас е на 7 $
.net е на 9.19 при нас е 8$
.biz на 9.98 при нас 6.30$
.info на 10.11 при нас 3.90$
И така нататъка тук имам чуството че някой хора си пишат колкото да напишат някакъв пост. Гледай преди да дадеш мнение


Те цените при вас за прекрасни, затова исках да си траснферирам един домейн при вас днес. Платих с epay.bg , взе ми парите и нищо не се случи и не отчете, но се свързаха с мен от съпорта, ще пусна домейна отново.
 
Последно редактирано:
От: Домейни къде е най-изгодно в момента

А, paypal или нещо друго като начин за плащане няма ли
 
От: От: Домейни къде е най-изгодно в момента

Здравейте,
Съпорта ни ви е отговорил домейна не е влезнал към базата ни данни плащането е получено към нас. Ако няма отговор съпорта ни ще се свърже с вас на посочения телефон виждам че сте наш клиент и сте ползвали услугите ни.
 
Последно редактирано:

Горе