Продава се: Домейни на добри цени

stoineff

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
60   0   0
DETSKI.INFO - 60 лв. - Продаден

SOFIAR.COM - 100 лв.

UNIJAMLADIH.COM (ПР3) - 20 лв.

SUPERBOWLWINNER.NET - 20 лв. най - скъпите реклами в света са по време на SUPERBOWL ПР 2

SUPERLEAGUE.INFO - ПР2 100 лв. купих го заради слуха, че Шампионска лига и лига Европа ще се обединяват в един турнир. Писна ми да го чакам.

Ако някой домейн ви харесва, но не ви устройва цената пишете предложението си в темата. Поздрави!

НОВИ!

MOLYQ.COM - 260 лв.

ZAAIT.COM . - Продаден

ZUBOLEKARI.COM - 170 лв
 
Последно редактирано:
От: От: Домейни на добри цени

как става плащането

Както е удобно на купувача. EPAY, PAYPAL, банков превод ... куриер, поща... нямам претенции..
 
От: Домейни на добри цени

Имам предложение към пича, купил домейн detski.info - да обединим нещата относно инициативата Детски надбавки за всички деца на България
Подробности тук: https://www.facebook.com/groups/detskinadbavki/

ако е навит - да пише,

иначе бих купил и аз този домейн с тази цел - тя е благородна, както повечето от Вас знаят, към момента детски надбавки получават предимно роми и най-богатите, тъй като се осигуряват на мин. праг :)
 
От: Домейни на добри цени

SOFIAR.COM - е резервиран, ако получа плащане в рамките на 24 часа, ще го извадя от списъка.
Колегата се отказа от домейна. Промяна ще има и в цената на домейна - 200 лв. ще струва на желаещите :)
 
От: Домейни на добри цени

След черния петък е време на Бялата събота и неделя 50 % отстъпка на всеки, който ЗАПЛАТИ през следващите 24 часа някой от продаваните домейни.
 
От: Домейни на добри цени

Остават 4 часа, в които мужете да купите нещо от тук на половин цена. След изтичането им цената отново е обявената в първия пост.
 
От: Домейни на добри цени

SUPERBOWLWINNER.NET - е подновен за още една година - до 23.01 - 2016 г. , а с оглед наближаващият финал цената е увеличена - Актуална цена за домейна 150 лв.
 
От: Домейни на добри цени

Тъй като регистрацията на 3DJ.CO изтича след месец го пускам на 50 % до 17.08... ако никой не го иска ще го подновявам
 
От: Домейни на добри цени

Добавям ZUBOLEKARI.COM с цена 170 лв. Подходящ за, стоматолози, протези, каталози и всичко свързано със зъболекарските услуги...
 

Горе