Продавам домейн: targuvai.bg

Цена: 200 000 лева. Регистриран в Регистър.БГ ООД / SuperHosting.BG
 
Последно редактирано:
Напиши номера на банковата си сметка, иначе хората не знаят, как да ти платят. Ако имаш повече от един превод, продаваш на първия който е превел.
 
Би било интересно да чуем как стигна до оценката от 200К за този домейн. Защо според теб той струва толкова?
 
За човек със много сериозни намерения и много голям капитал зад гърба този домейн е просто уникален. Но , някак написано от потребител с 2 коментара , звучи като поредната измама.
 
Напиши номера на банковата си сметка, иначе хората не знаят, как да ти платят. Ако имаш повече от един превод, продаваш на първия който е превел.
Домейна е заверен при нотариус. Ще се прехвърли, ако има заинтересован кандидат.
 
Такива тъпотии нямат място тука.
Не мисля че е тъпотия. Има доста по-скъпи, а и мисля че домейна е доста лесен за запомняне. Цената е изгодна. Дори си мислех да стартирам с 500 К.
Този домейн ще прави много пари!
 
За човек със много сериозни намерения и много голям капитал зад гърба този домейн е просто уникален. Но , някак написано от потребител с 2 коментара , звучи като поредната измама.
Благодаря за коментара! Домейна е заверен при нотариус! Не е измама, може да се провери.
 
Би било интересно да чуем как стигна до оценката от 200К за този домейн. Защо според теб той струва толкова?
Мисля, че домейна е лесен за запомняне и който го купи, бизнесът му ще бъде печеливш. Да не забравяме, че името продава!
 
Името не е нищо днешно време.. то за 200 000 лева ще си купя 888 и ще печеля повече от targuvai.bg или пък що да не си регна targuvam.bg ?

Със сигурност не струва повече от 20 бона...и толкова може да вземеш при много голям успех ако е някъв трейд марк
 
Името не е нищо днешно време.. то за 200 000 лева ще си купя 888 и ще печеля повече от targuvai.bg или пък що да не си регна targuvam.bg ?

Със сигурност не струва повече от 20 бона...и толкова може да вземеш при много голям успех ако е някъв трейд марк

Аз предлагам targuvai.bg. Вие си купете какво решите. А относно това дали името означава нещо в днешно време, разбира се че означава много и то в днешно време!
 
Последно редактирано:

Горе