Домейн UNISUBS.COM - подходящ за сайт за субтитри

primecode

Active Member
Рейтинг - 100%
21   0   0
Домейн: UNISUBS.COM
Регистриран от 15 Март 2012 до 15 Март 2013
Регистратор: godaddy.com
Домейна не е ползван.

Начална цена: 5 лева
Стъпка: 2 лева

Не приемам договаряне на ЛС. Ако някой предлага по-висока цена - нека бъде тук.
Търга приключва 24 часа след последната най-висока оферта.

Начин на плащане: ePay, EasyPay, банков превод
 
От: Домейн UNISUBS.COM - подходящ за сайт за субтитри

Прекратявам аукциона.

Отново стартирам аукциона на невероятно ниска цена от 1 стотинка. Стъпка - колкото пожелаете. Като бонус към него давам и разработения скрипт към него (при поискване), който е на около 60-70% завършен - дизайн (семпъл), извеждане на субтитри (взети с парсер от друго място за да има все пак нещо), имаше и някаква опция за добавяне на субтитри която взема автоматично от IMDB постер, но не помня дали бе завършено.
С две думи, който го иска - да предлага.

Търга приключва 24 часа след последната най-висока оферта.

Плащане: ePay (възможност за PayPal/банка/EasyPay ако сумата е над 2 лева)
 
Последно редактирано:
От: Домейн UNISUBS.COM - подходящ за сайт за субтитри

И вдигам темата (няма да го правя пак).
 
От: Домейн UNISUBS.COM - подходящ за сайт за субтитри

Не мога да повярвам, че никой не иска домейна дори и за 1 стотинка :lol:
 
От: Домейн UNISUBS.COM - подходящ за сайт за субтитри

Ами той не е за тука....то кво ли е за тука де :D
Трябва да пробваш за външен пазар. Тук (бг-домейните) става все по тегаво и тегаво. Търсят се само (ако се търси изобщо нещо) развити домейни с пр за сателити и "помощни" сайтове, главно ако мое нещо да бутнат нагоре основният или дадената дейност.
Основни домейни, за проекти, забелязах няма никакъв интерес. Никой не смее да се захваща с нови несигурни проекти. Масово се заебват сайтове, масово се заебва изобщо всякаква перспектива от пичелене от сайтове.
Пазара е СКЪСАН :)
Виж всеки разпродава квото има за жълти стинки...и пак не мое... Най-голяма "сделка" във форума беше за седем и осемдесет, шейсет и девета година :) Такива ОГРОМНИ сделки по 50-100 забрави :D Сайтове с 300 статии за 50лв мании маниии - НЯМА ШАНС :)
 
От: Домейн UNISUBS.COM - подходящ за сайт за субтитри

Мога да се съглася отчасти с теб. Всъщност, добри сделки са ставали тук, дори и аз съм продавал на добри цени в този пазар.
Ама се чудя на това, че дори и на шега за жълти стотинки никой не иска да взима :D
 
От: Домейн UNISUBS.COM - подходящ за сайт за субтитри

Беше...едно време, когато още се вярваше че ше стане работата. Са се виде че не става и тва е. Всеки разкарва излишното и съсредоточава сили по нялколко проекта само. Е разрови се, с месеци не е продавано нещо над 20лв :)
А твоя домейн е готин...ама само да седи да бърше прах? Кой ще се хване тук да прави сайт за субтитри? Кой ще бори?? Няма борене :)
Но за вън става. Или го заебваш, или пробвай някъде навън - свят широк
 
От: Домейн UNISUBS.COM - подходящ за сайт за субтитри

Не съм съгласен с мнението, че няма продажби или за са малко пари. Аз например съм продавал а и плащам по доста над 20 лева за услуги.
 
От: Домейн UNISUBS.COM - подходящ за сайт за субтитри

:) x 10 :)

Да, наистина МНОГО работа имаше...ама пак казвам имаше. И не казвам, че конкретно тук СЕГА няма, а просто си нема насекъде...колкото и да лицемерствате за пред публиката (белким омажете некой клиент) реването е повсеместно и то си се вижда и с невъоръжено око :wink:
А ако имаше как казваш продажби, що толко готин домейн след 1000 зора и за ташак май стигна яката цифра от 1 ЛЕВ.

Иначе да, имаше.... и аз съм ти пращал 20 лева :D
 
Последно редактирано:
От: Домейн UNISUBS.COM - подходящ за сайт за субтитри

И за да доразръчкам раните, само информативно да ви светна, че единствен дедо ви гугал ви е виновен, дет толкоз сте боязливи и боготворите. Наби ви го четвъртит, та го завърте даже :) Ами вие продължавайте да си траете, то болката се търпи, срамът голям остава :rolleyes:
 
От: Домейн UNISUBS.COM - подходящ за сайт за субтитри

Вече те определих като хейтър. Малко хора тук съм взимал под внимание, макар и да са били агресивни, но никой не е бил толкова нагъл като теб. И с какъв акъл си мислиш, че с "20 лева" успявам да си издържам семейството. Споменах, че плащам и съм получавал над тези 20 лева като пример. Мислиш ли, че с това живея? Въпроса е риторичен. Не искам да отговаряш и да пълним темата с глупости. Ако смяташ да ми се "смееш" - търси ме на контактите които съм дал.
А за майтапа - разписа се поне 3 пъти тук и така и не ти се намери една стотинка :D
 
От: Домейн UNISUBS.COM - подходящ за сайт за субтитри

Не, защото се правиш на дора-габе за това :) Сам виждаш, че на готин домейн не можеш да му вземеш и кьорав лев и продължаваш да лицемерничиш колко е ОК всичко. Освен това, аз нямах предвид услугите, а пазарът на сайтове и домейни специално. Услуги винаги ще има в бг, защото хората са мързеливи, винаги е било така, още преди век това е било остовата на самоиздържащите се :wink: А пазарът на домейни и сайтове е тотално сринат. Ти като имаш по-добри наблюдения можеш да дадеш линкове с осъществени сделки, дори и 6 месеца назад.

А за хейтърството, всеки го разбира както му е удобно и угодно. Аз мисля, че пиша истината, колкото и кофти да е тя. Знаеме поговорката, че не може да ти е приятел този, който ти казва истината, а можем да сме първи приятели с този, който ни лъже в очите. Това по отношение на чешането на пустото его, гордост и глупава суета :wink:
 
От: Домейн UNISUBS.COM - подходящ за сайт за субтитри

А за майтапа - разписа се поне 3 пъти тук и така и не ти се намери една стотинка :D

А тук не си ме прочел пък въобще. Този домейн струва 100+ лева, но само ако попадне в ръцете, които искат да направят ОСНОВЕН проект от него. Колекционирането на домейни приключи! За това писах, че мястото не е подходящо за продажбата му.
А конкретно аз не бих дал под 20лв за който и да е домейн, стига да ми върши работа.
Тоя аукцион, които си направил от 1 стотинка е пълна пародия. Ако не беше да тестваш пазара (което е истината) можеше отдавна да си обявил, че го ПОДАРЯВАШ, както правят много други преди да заебат домейн, включително и аз
 

Горе