Домейн ???

khadoo

Member
Здравейте,

искам да попитам мога ли да ползвам домейн за афилиейт програмите на ГБ. Няма ли да имам някакви проблеми с копирайтс конкретно за заглавието. Домейнът е куул, харесва ми много, но не знам дали мога да го ползвам.

Благодаря предварително!
 
Последно редактирано:
Според мен е супер за това което си мисля. А именно за някой фри продукт от ГБ. То като ти види URL-то ще се сети че и тематиката на сайти ще предлага фри неща, в твоят случай цял продукт. Но някои купуват и повече, :)
 
Има такъв сайт на .инфо и е ГБ афилиейт. Дали няма да ми създадат проблеми с копирайтс ?!?!? Как стоят нещата със запазените права ?!?!? Мога ли свободно да си оперирам с този домейн ?!?!
 
Само един, мисля си че са повече с развъртяни думички в адреса. Какви копи райтс бе чове, това да не е тъпият Гугъл, та да настоява да си има всички домейни съдържащи името в кошницата си. :)

100% сайта който си видял не е нито с уникално съдържание, нито с уникална структора. Поне съдейки по домейна - не ми се вярва да е инвестирам много в него. Так че праскаи си сайта и си го развивай. Остави скруполите на тези, които нямат за какво да мислят в близко бъдеще. :wink:
 

Горе