Доналд Тръмп - новата ера

С избирането на Тръмп опасността за Трета световна война намаля.
 
Последно редактирано:
И се увеличиха тези за икономическа глобална война и имплозия на фиатната система - 2018 наближава:
2018_world_currency.jpg
 
И се увеличиха тези за икономическа глобална война и имплозия на фиатната система - 2018 наближава:
2018_world_currency.jpg

Айдеее - "The way to make money is to buy when blood is running in the streets." - John D. Rockefeller
 
И се увеличиха тези за икономическа глобална война и имплозия на фиатната система - 2018 наближава:
2018_world_currency.jpg
И все пак е по-добре от колкото да има 3-та световна война, при която няма да остане жив организъм, ако се обърне в ядрен конфликт..
 
И все пак е по-добре от колкото да има 3-та световна война, при която няма да остане жив организъм, ако се обърне в ядрен конфликт..
Именно заради това толкова много се спекулира и се говорят глупости - през 60-те година не стана ядрен конфликт когато е било толкова изострено положението и именно заради последиците, та сега ли ще стане?

А иначе глобална фиатна имплозия може да има и по-тежки последици от дори война ...
 
Айдеее - "The way to make money is to buy when blood is running in the streets." - John D. Rockefeller

Е това и чакам сривът, че да си купувам подценени активи ...
 
Не знам ама речта му беше добра, почна да ги ебава още с речта си, оня мизерен негър как само го даваха как гледа тъжно.
Аз лично много бих искал да бъде разпуснато нато и оон - две безсмислени организации, които нищо добро не са направили. Тръмп загатна за нато вече не веднъж.
 
Не знам ама речта му беше добра, почна да ги ебава още с речта си, оня мизерен негър как само го даваха как гледа тъжно.
Аз лично много бих искал да бъде разпуснато нато и оон - две безсмислени организации, които нищо добро не са направили. Тръмп загатна за нато вече не веднъж.
Мизерен негър? Ти расист ли си?
 
Именно заради това толкова много се спекулира и се говорят глупости - през 60-те година не стана ядрен конфликт когато е било толкова изострено положението и именно заради последиците, та сега ли ще стане?

А иначе глобална фиатна имплозия може да има и по-тежки последици от дори война ...
И аз мисля, че до ядрен конфликт няма да се стигне, а една имплозия като нищо може да доведе света до война, която ще бъде само една от последиците.
Хитлер идва именно на власт във време, когато света страда от колапса на тогавашната финансовата система.
 
Браво бе прогресираш по линията - имплозия на ваймарската марка Хитлер. Хитлер идва преди великата депресия - като цяло фиатният проблем е бил основно и само в Дойчланд

Принципно не е задължително след фиатен крах да идват тирани - от това зависи нивото на обществото и масовста психоза. Принципно повече ще боли от пазарното балансиране, от колкото потенциалният ултра ляв/десен курс на дадена страна.
 
Браво бе прогресираш по линията - имплозия на ваймарската марка Хитлер. Хитлер идва преди великата депресия - като цяло фиатният проблем е бил основно и само в Дойчланд

Принципно не е задължително след фиатен крах да идват тирани - от това зависи нивото на обществото и масовста психоза. Принципно повече ще боли от пазарното балансиране, от колкото потенциалният ултра ляв/десен курс на дадена страна.
Колега голямата депресия не почваше ли 29, а Хитлер идва на власт 33-та?
 
разбира се, мръсен негър е тоя мизерник. Аз съм бял и съм славянин, всички други са под нас, толерастията не е мойто ;)
Брей, можеш да си върнеш родословието до 500-та година. Това е похвално. Иначе няма значение, че който е минал от тук си е хвърлял семето. Кръстопът обаче има 1-2ма чистокръвни.
 
Колега голямата депресия не почваше ли 29, а Хитлер идва на власт 33-та?
Хитлер идва след така нареченият Бирен Пуч през края на 23-та, няколко седмици преди пикът на хиперинфлацията:
  • Ако в края на войната един долар се разменя за 4 марки, през юни 1922 обменният курс е 393 марки за долар, на 1 януари 1923 е 17 892, през ноември същата година хиперинфлацията достига своя връх и за да се купи един долар са необходими 4,2 трилиона (4 200 000 000 000) марки. Стока, която в края на войната е струвала 1 марка, през 1923 г. има цена 726 милиарда[3]. С цел да спре хиперинфлацията, натрупана през 1922-1923 г. в Германия, през 1923 г. правителството въвежда рентна марка като преходна валута. Курсът на рентната марка към хартиената съставил 1 : 1 000 000 000 000. Така новата валута ликвидира 12 нули на банкнотите. Обменният курс на рентната марка спрямо американския долар е бил 4,2 RM към един долар
После влиза в затвора и всичко след това е силен маркетинг и като излиза от затвора вкарваме и перфектен популизъм и използване на всички комуникационни канали за да се лее популизъм и демагогия!

Популизъм в икономически план е протекционализъма, а комуникацията е примерно изпозлването на самолетите за придвижване от град на град ... като разбира се демонизираме евреите и компания! В тежки време общество обича да му се каже кой е врага и да го вини и да се сплоти ....

Принципно Тръмп счупи Туитъра и точно това бе върха на неговото комуникационно острие, Тръмп лее протекционализъм и Make America Great Again ... като демонизира най-слабите в случаят мексианците с цел вътрешно ползване и Китай с цел външно ползване и политика. И с този популизъм влезе ... като мисля, че нарочно скача на Китай да ги бутне тях т.е. да катализира имплозията от там. Като знам, че елита точно това иска още малко отсрочка, хич да не, не е нелогично Тръмп да е президент. Като цяло битката е кой ще се спука първи и кой ще оцелее накрая.
 
Последно редактирано:
По темата. Мисля си, че благодарение на отдръпването на САЩ, Европа най-накрая ще си погледне в двора и ще види, че е заприличал на кочина. Когато разберем, че трябва да се оправяме сами, ще вземем пък да го подредим. Ще вземем да отделяме повече средства за отбрана... да гледаме националния си инерес, а не да кимаме одобрително на Брюксел. Според мен ще се оформят (то вече е започнало) различни кръгове в ЕС, които ще отстояват собствените си интереси, накрая или ще се разпадне съюза или ще се реформира към изначалните си ценности и предназначения.

Сценария за 2018 става все по-възможен с оглед на ситуацията по света и с оглед на това, че България ще е председател на ЕС точно от тази година. :D
 
Хитлер е проект на фамилията Буш и сие, а това с президенстките избори в Щатите отдавна е само цирк, който управлява Федералният резерв, той управлява и САЩ. Тъй наречения резерв от десетилетия не е притежание на правителството.
 
Брей, можеш да си върнеш родословието до 500-та година. Това е похвално. Иначе няма значение, че който е минал от тук си е хвърлял семето. Кръстопът обаче има 1-2ма чистокръвни.
Аз не съм от тук :D По-близо съм до Екатерина втора, отколкото до тия дето са минавали от тука ;D
 

Горе