Доставка на алкохол, цигари и захарни изделия до дома

Copywriter

Active Member
Здравейте. Тия дни пуснахме един сайт за доставка на алкохол, цигари и захарни изделия по домовете. Постарахме се цените да са като на Вашия квартален магазин и дори по-ниски, но да получавате поръчките си директно у дома си.

Засега работим само в Пловдив.
Та ми се искаш да Ви попитам за мнението ви - http://Drink.BG :)

Да видим сега дали уебмастърите са алкохолици или не :)
 
От: Доставка на алкохол, цигари и захарни изделия до дома

Еми не видях, както Хенеси така и Мартел и Реми Мартин в коняцияте и Чивас, Гленфидич сред уискита, а за Макалан да не говорим :D

Поздрави за инициативата, но е малко постно от към асортимент, пожелавам Ви след време и от Варна да мога да си поръчам :))
 
От: Доставка на алкохол, цигари и захарни изделия до дома

Добра идея

Погледни поне при мен липсва бутона плати след като добавя стока в количката! Това ще е проблем мисля :) или аз трудно намерих как се завършва поръчката. Добре е да сложиш минимална сума примерно 10лв за безплатна доставка иначе за една бира ще има да те разкарвам до Общежитията на УХТ.
 
От: Доставка на алкохол, цигари и захарни изделия до дома

На мен ми харесва. Успех!

бтв законно ли е?
Да, всичко е напълно законно :). Има си и офлайн магазин :)

Добра идея

Погледни поне при мен липсва бутона плати след като добавя стока в количката! Това ще е проблем мисля или аз трудно намерих как се завършва поръчката. Добре е да сложиш минимална сума примерно 10лв за безплатна доставка иначе за една бира ще има да те разкарвам до Общежитията на УХТ.
То в момента има - 20 лева е минималната поръчка. За този момент поръчката трябва да се довърши по телефона или по скайп :)
 
От: Доставка на алкохол, цигари и захарни изделия до дома

Хубав е сайта! Желая ти успех! Наистина има още доста какво да се желае като асортимент - например бърбъните са малко, и Jim Beam трябва да е там , а не при уискито:) И помисли да речем при безалкохолните да има и натурални сокове и минерална вода в допълнение - логично ми се струва.
 
От: От: Доставка на алкохол, цигари и захарни изделия до дома

Хубав е сайта! Желая ти успех! Наистина има още доста какво да се желае като асортимент - например бърбъните са малко, и Jim Beam трябва да е там , а не при уискито:) И помисли да речем при безалкохолните да има и натурални сокове и минерална вода в допълнение - логично ми се струва.

Е има време - още сме млади, решили сме засега това да са продуктите и евентуално ако някой допълни нещо по телефона ще се постараем да му го донесем :)
 
От: Доставка на алкохол, цигари и захарни изделия до дома

Няма ли кой да пусне онлайн и продажбата на топъл и препечен хляб или франзели.

Аз съм свикнал всеки ден да консумирам топъл хляб още от времето когато дядо ми беше жив и пазаруваше всеки ден. За съжаление това време отмина и сега нашите пазаруват на едро един път на една, две седмици а хляб не им трябва кой знае колко. За това трябва да ходя до магазина всеки ден само за франзели и онази патка ме гледа на кръв че не и правя оборот и ще станем скоро на кълбета. Взех си миналата година една фурна от Била но тя оставя вътре суров хляба, явно мощността и е малка пък и е много играчка.

Така че бъдещи предприемачи имайте предвид моят проблем и се придържайте към поговорката : "Никой не е по-голям от хляба"

Знам че не е много оправдано да продавате хляб но покрай него вървят и много други неща а без него нищо не върви (освен пиене)
 
От: Доставка на алкохол, цигари и захарни изделия до дома

Няма ли кой да пусне онлайн и продажбата на топъл и препечен хляб или франзели.

Аз съм свикнал всеки ден да консумирам топъл хляб още от времето когато дядо ми беше жив и пазаруваше всеки ден. За съжаление това време отмина и сега нашите пазаруват на едро един път на една, две седмици а хляб не им трябва кой знае колко. За това трябва да ходя до магазина всеки ден само за франзели и онази патка ме гледа на кръв че не и правя оборот и ще станем скоро на кълбета. Взех си миналата година една фурна от Била но тя оставя вътре суров хляба, явно мощността и е малка пък и е много играчка.

Така че бъдещи предприемачи имайте предвид моят проблем и се придържайте към поговорката : "Никой не е по-голям от хляба"

Знам че не е много оправдано да продавате хляб но покрай него вървят и много други неща а без него нищо не върви (освен пиене)

БКП там беше доброто старо време,наистина няма по голям от ХЛЯБА
 
От: Доставка на алкохол, цигари и захарни изделия до дома

Много свежа идея, браво, дано потръгне. А за хляба, може би е хубаво да се представи и нов вид опаковка или лично съобщение до купувача. Мисълта ми е все пак цената е ниска и или трябва да се предлагат интересни видове хляб и тестени изделия, или да има интересно предложение с цел провокиране на интерес и добавяне на стойност.
Успех :)
 
От: Доставка на алкохол, цигари и захарни изделия до дома

Сложете в началото съобщение, че алкохол не се продава на лица под 18 години и бутон за потвърждение на възрастта, че може да ви направят проблем ;)
 
От: Доставка на алкохол, цигари и захарни изделия до дома

Преди 4-5 години пуснах подобен онлайн магазин, само дето концепцията се различаваше от вашата. Пращахме ракии и български вина за чужбина, а тука пласирахме редки марки алкохол, пури и други такива. След една година зверски ГЪРЧ и милион непредвидени проблеми го затворихме по взаимно съгласие, защото работата беше ужасно много, а печалбата никаква!

Ей тука още седи едно ревю


Дано времената са се променили. Желая ти успех :)
 
Последно редактирано:
От: Доставка на алкохол, цигари и захарни изделия до дома

Надявам се че ще се получи, до 1 ден се очаква да бъде активирана фейсбук и AdWords реклама :)
 
От: Доставка на алкохол, цигари и захарни изделия до дома

ако верно го носите до вкъщи - екстра, ама няма големи бири. и не видях някакви чипсове мипсове... ако беше в софия бих си купил, че ме мързи да излизам в кофти време
 
От: Доставка на алкохол, цигари и захарни изделия до дома

ако верно го носите до вкъщи - екстра, ама няма големи бири. и не видях някакви чипсове мипсове... ако беше в софия бих си купил, че ме мързи да излизам в кофти време
Да, доставката е до вкъщи :–) , но все още не сме в София
 
От: Доставка на алкохол, цигари и захарни изделия до дома

супер, пожелавам ви успех. обаче имам един въпрос - примерно поръчвам си една печена царевица за 60 стотинки, не ви ли излиза много на минус да ми я донесете? или има минимална сума за поръчка? просто ми е интересно
поздрави
 
От: Доставка на алкохол, цигари и захарни изделия до дома

Не си прочел цялата тема - има си минимална сума = 20лв. :)
 
От: Доставка на алкохол, цигари и захарни изделия до дома

Абе аз вчера загледах там и видях чер продавате и цигари... Сигурни ли сте че е разрешено да се продават цигари по интернет? и ако не е струва ли си за жълти стотинки да рискувате?
 
  • Like
Реакции: adi
Хем има бърбън, хем уиски секция, но Jim Beam е в секция уиски - това е най-известният бърбън в света...
 

Горе