Доста странен проблем?!

vetzkov

Well-Known Member
значи новия ми блог откакто го пуснах си го аднах и в аналитикс на Г. , но съм сигурен че поне още един човек е влизал а ми показва само 1 уникален . и се чудя дали не е цяла софия 1 уникален :) :wink:
 
Не би трябвало цяла София да е един уникален, по скоро един уникален е от едно IP. Там си мисля че траква по IP, а не по регион. Иначе колко уникални правиш на ден? Ако дните съвпадат, то може да се намери отговора дали всичко е Ок.

А ако може да дадеш и още инфо...ще е добре. :) :wink:
 
Blinky каза:
Не би трябвало цяла София да е един уникален, по скоро един уникален е от едно IP. Там си мисля че траква по IP, а не по регион. Иначе колко уникални правиш на ден? Ако дните съвпадат, то може да се намери отговора дали всичко е Ок.

А ако може да дадеш и още инфо...ще е добре. :) :wink:

блинки той блога е от няколко дни , и всеки ден имам по 1 уникален и по повече посещения и импресии , но съм сигурен че поне още един човек трябва да е влезъл да го разгледа от форума , след като поолучих предложения за размяна на линкове...
 
coolice каза:
А и аналитикса отчита с някакво забавяне и промени ли му дата да показва текущия ден ?

да бе бате сичко пробвах и тухо-то ми прави същия номер :(
 
А има ли опция този 1 да е един и същ? Малко вероятно е, но не е изключено. :roll: И така да е това сигурно ще си дойде на мястото, след като почнеш да получаваш повече посещения и импресии. Може да не ти захапва сега, и аз съм озъдъчен . :?
 

Горе