Драстичен спад в статистиката на бет365

EASYSURVIVOR

Well-Known Member
От както се прие това със забрана за реклама на бет365 и се изключиха всички банери и линкове. Имам драстичен спад в статистиката от 6-7 януари насам. Имах клиенти от чужбина в една линкова база. 3 на брой.. и от 6-7 януари спряха да играят .. хора които депозираха всеки ден по 500 евро изчезнаха.. от печалби за по 1000 евро на месец сега за 2 месеца 350 евро едвам докарах..

някой има ли подобни проблеми с тях ? Не искам да вярвам че тези играчи са спряли да играят и то изведнъж и тримата..
 
Аз имах спад декември - първия ми месец , който завърши отрицателно. Питах ги , какво става , как точно в месеца с тия махания на банери и простотии става така - те казаха , че това си е статистиката и просто играчите ми печелили.
Януари и Февруари се оправиха нещата при мен , но сега тоя месец почва с бая минуси - снощи явно бая народ са играли Реал да бие.
 
От както вкараха ред съм супер доволен :). Парите са повече, новите регистрации също... за депозити не съм следил, но щом накрая печалбата е повече не ми дреме колко вкарват зарибените :).
Аз банери и статии не съм махал. Всичко ми е по правилата.

За снощи много се издъниха букитата с коефциента за Реал, дори за X2 беше 1.95 - 2.10 :)
 
От както вкараха ред съм супер доволен :). Парите са повече, новите регистрации също... за депозити не съм следил, но щом накрая печалбата е повече не ми дреме колко вкарват зарибените :).
Аз банери и статии не съм махал. Всичко ми е по правилата.

За снощи много се издъниха букитата с коефциента за Реал, дори за X2 беше 1.95 - 2.10 :)
Е теб са те оставили да си рекламираш.. късметлия си.
 
Как така са ме оставили? Има си правила и когато ги спазваш нямаш проблеми.

Пълно е със сайтове които показват техни реклами.

Остава само да разкарат тия минуси и ще ми станат любимото буки :D
 
Как така са ме оставили? Има си правила и когато ги спазваш нямаш проблеми.

Пълно е със сайтове които показват техни реклами.

Остава само да разкарат тия минуси и ще ми станат любимото буки :D
Не получи ли такъв емайл че трябва да махаш рекламите? А останаха ли ти банерите и линкове в панела на афилиейта? виждат ли се те?
 
Мен декември ми беше рекорден , януари почти на нула ... февруари имаше малко комисионна и последния ден ми извадили 1 регистрация барабар с всички комисионни от нея ... Казаха ми че като някой си спре временно акаунта вадели за 14 дена всичката статистика от акаунта и после ги връщали ... ама много лошо ппследния ден баш ...
 
@devilx странно тълкуваш мейлите на хората. Сайтовете са ми проверени и одобрени, защото са по правилата.
Разбира се, че имам достъп до рекламните материали :). Как да ги промоторам ако нямам достъп до тях :)
 
Бетфеър са тръгнали по пътя на Бет 365 , така че се подгответе по отрано ако имате силни акаунти там ...

@AMitrev според моята кореспонденция с бета , проблема не е че сайтовете ни не бяха по правилата , а че имат твърде много афилейти и не могат да проверяват всички (а им се налага заради проблемите които имат в Англия ) ... та за по-лесно орязаха по-малките акаунти ( в което число попадат повечето български )
 
@devilx странно тълкуваш мейлите на хората. Сайтовете са ми проверени и одобрени, защото са по правилата.
Разбира се, че имам достъп до рекламните материали :). Как да ги промоторам ако нямам достъп до тях :)
Бет365 затвори адски много акаунти и това няма нищо общо с сайтовете дали са проверени , дали са по правилата. Самите те ми го написаха в прав текст. Ако си от малкото останали които все още могат да ги рекламират- честито.
 
За мое съжаление се оказа че е бил затворен сметката на най-добрият ми играч.. Нямам представа защо след 2 години да му затворят сметката..
 

Горе