Драстични "намаления" на SEO софтуер

Poltargaista

Active Member
Привет. Вярвам, че ще е полезно на доста хора да спестят някой лев, въпреки че базата им данни е скромна за момента:
http://www.freenfulldownloads.com/
Ще работи до 24-ти Септември (Понеделник) и след това ще почиват 2-3 седмици. Имайте го предвид, ако сте си харесали нещо. ;-)

П.С. Някой има ли впечатления от Instant Article Wizard? Не, че 10$ са много (в сравнение с оригиналната цена), ама много калпави продукти накупих напоследък.

[SUP]
+Ангел Порязов - Профил в Google+​
[/SUP]
 
Последно редактирано:
От: Драстични "намаления" на SEO софтуер

То пише че това са кракове бре баце .
 
От: Драстични "намаления" на SEO софтуер

Аз не бих си взел - какъв е смисъла... ще дойде някой ъпдейт на програмата и ще се хванеш за палците.
 
От: Re: Драстични "намаления" на SEO софтуер

Аз не бих си взел - какъв е смисъла... ще дойде някой ъпдейт на програмата и ще се хванеш за палците.

Взимаш трайъла и ако ти хареса, купуваш. С крак можеш да пробваш, ама да плащаш за крак...?

Така е. Но пишат, че си поддържат и ъпдейтите. Т.е. кракнатата версия може да се ъпдейтва, а ако не може - изпращат новата кракната версия.

Е, дано все пак някой намери нещо полезно. :-]
 
От: Драстични "намаления" на SEO софтуер

Пробвайте да си намерите безплатно краковете. Аз не използвам такива програми, но мисля че по руските сайтове има кракове за всичко (рискувате да ви съсипят машината, но това си е риск)
 

Горе