Дропшипинг на Тениски

Snipe

Member
Здравейте,

най-после имам удоволствието да ви предложа Дропшипинг за щамповани и сублимационни тениски.
Можете да видите всички модели в сайта в подписа ми.

Предлагаме ви фиксирана комисионна в размер на 20 % от цената на всеки артикул посочена в сайта.

Какво ще направим ние:

- доставка с Еконт до 2 работни дни, за сметка на клиента
- Изплащане на вашите комисионни на всяко 10 число от месеца, без значение от натрупаната сума
- за всяка поръчка ви изпращаме номер на товарителница и размера на комисионната

Какво се иска от вас:

- да ни уведомите по какъв начин ще предлагате продуктите ни
- при поръчка да ни предоставите модела на артикула, размер, две имена, телефонен номер, адрес или офис на Еконт
- всички тези данни ги изпращате на имейла ни, в социалните мрежи или където се разберем за най-удобен начин и за двете страни

Ето някои от нещата, които предлагаме:
При нас може да намерите уникални модели тениски, правени от нашия екип. Разполагаме с над 500 модела в над 20 сфери и
продължаваме да създаваме нови.

Бизнесът е подходящ за онлайн магазини, страници в социалните мрежи,групи и каквото още се сетите.

Можете да вземете информация и снимки от сайта ни.

Работим с няколко сайта и доста страници във фб. Когато двете страни са сериозни, няма проблеми в процеса на работата.

При интерес и за повече информация ми пишете тук или на имейл - teniskata . net (@) mail . bg

Поздрави и успех на всички :)
 
От: Дропшипинг на Тениски

Всички заинтересовани да ни пишат на мейла. Относно XML или CSV, за момента нямаме, но в скоро време ще експортнем :)
 
От: Дропшипинг на Тениски

Здравейте,
аз се интересувам, но не мога да пиша ЛС, защото нямам необходимия бр. коментари. Моля пишете ми на лично, като ми дадете Ваш имейл. Аз ще Ви пиша да ми пратите малко снимки на артикулите.

Благодаря предварително.
 
От: Дропшипинг на Тениски

здравейте имам интерес пишете ми на ЛС
 

Горе