Дропшопинг партньори

okli

Member
Здравейте колеги реших да попитам тук ако някой от вас знае фирми в българия които работят по този начин. Предлагат стоки за дропшип търговия.
Да ми драсне едно лично ще съм му много благодарен. В момента издирвам такива и много ще ми помогне.
Не съм голям оптимист, че някой ще си каже ,но все пак съм длъжен да попитам. :)
 
Последно редактирано:
От: Дропшопинг партньори

Знам, че е шокиращо, но доста от нас имат и фирми колкото и странно да е за повечето питащи във форума. Дори предлагаме дропшипинг, но нямаше да е зле обявата ти да е нещо от типа:

Имам фирма, насочил съм се към сферата на ......, търся продукти ...... област, за продажба еди-къде си. и тн и тн....

Или очакваш порои от съобщения и вълна от изобилие от информация, а ти да си избереш?
 
От: Дропшопинг партньори

Знам, че е шокиращо, но доста от нас имат и фирми колкото и странно да е за повечето питащи във форума. Дори предлагаме дропшипинг, но нямаше да е зле обявата ти да е нещо от типа:

Имам фирма, насочил съм се към сферата на ......, търся продукти ...... област, за продажба еди-къде си. и тн и тн....

Или очакваш порои от съобщения и вълна от изобилие от информация, а ти да си избереш?



КАТО МОЙТА ОБАВА НАЛИ:

СТАР ПРЪЧ МЛАДА ВЪРБА ЛЮЩЕШЕ!
МАЙТАП ДЕ!

сега моийта обява как би изглеждала.

Фирма търси продукти , изделия и услуги на мебелна тематика.Всичко свързано с изработката и продажбата на мебели при мен се оферира.
Имам над 20 магазина в цяла България.
Аз продавам и взимам комисонната!
 
От: Дропшопинг партньори

Сигурно сте големи герои, много ви се кефя и на двамцата.
Имате фирми?!
Ай стига ве неможе да бъде, браво на вас.
Винаги има по някой търмък във форума да се прави на велик, но както и да е.

Щом пишете в темата се предполага, че имате някакъв интерес. А след като имате интерес защо не ми писахте на лично !?
От скоро съм във фоеума и мислех, че е по различен от останалите свърталища за комплексари, но уви и тука имало в изобилие.

Какво значи ти да си избираш, нямам ли право или вие трябва да ми кажете какво да продавам?

Благодаря ви за оригиналните отговори. Можехте да си ги спестите.

п.с. Аз пък имам фирма от 15г. това има ли някакво отношение по темата?
 
От: Дропшопинг партньори

Благодаря на СТАН
Това имам в предвид това ме интересува. Ако има и други които предлагат да драснат.

Ще бъде полезно не само за мен. За всички които се интересуват и попаднат в темата.
 
От: Дропшопинг партньори

И за 15 години не можа да се научиш да си формулираш оферта/въпрос ли? Тъжно.
 
От: Дропшопинг партньори

Защо реши, че това е оферта?!

Това е форум и в него кореспонденцията е неофициална.

Престани да пишеш глупости след като нямаш отношение по темата.
Или така са те възпитали твоите родители? Да си вреш носа навсякъде където не ти е работа?
 
Последно редактирано:
От: Дропшопинг партньори

За дропшОпинг за пръв път чувам

Аз пък за първи път виждам,че някой чува докато чете :lol: За какво се правите на интерестни ?? Писна ми да ви чета глупостите ..

Напразно ъпваш темата :mad:
 
От: Дропшопинг партньори

Да не отварям друга тема... Търся дропшипинг на лаптопи и компютри втора употреба с гаранция.

Пишете ЛС.
 
От: Дропшопинг партньори

Защо реши, че това е оферта?!

Това е форум и в него кореспонденцията е неофицялна.

Престани да пишеш глупости след като нямаш отношение по темата.
Или така са те възпитали твоите родители? Да си вреш носа навсякъде където не ти е работа?

И като е неофицЯлна какво? Някой ти крив на теб, че не можеш да си я формулираш дори? Питаш има ли дропШОПИНГ - казвам ти: Да и дропШОПИНГ и дропшипинг имам. Ти кое искаш повече?!
 
От: Дропшопинг партньори

Дробшопинг има в месния месарски магазин :lol:
 
От: Дропшопинг партньори

Здравейте!
А как се следят наличностите при дропшипинга?
 
Последно редактирано:
От: От: Дропшопинг партньори

[email protected]

Здравейте, СТАН!
Предложението Ви ме интересува. Все още нямам право да пиша на лични. Може ли малко повече подробности. Как се следят наличностите по артикул.
 
От: Дропшопинг партньори

До колкото съм гледал офертите, рядко в бг някой да предлага реален дропшипинг. Повечето предлагат афилиейт с утежнение за вас и наричат това дропшипинг :)
 
От: Дропшопинг партньори

До къде я докарахме с темата? Явно повечко си чешем езиците от колкото да свършим някаква работа!

Други предложения има ли?
 
От: Дропшопинг партньори

Сигурно сте големи герои, много ви се кефя и на двамцата.
Имате фирми?!
Ай стига ве неможе да бъде, браво на вас.
Винаги има по някой търмък във форума да се прави на велик, но както и да е.

Щом пишете в темата се предполага, че имате някакъв интерес. А след като имате интерес защо не ми писахте на лично !?
От скоро съм във фоеума и мислех, че е по различен от останалите свърталища за комплексари, но уви и тука имало в изобилие.

Какво значи ти да си избираш, нямам ли право или вие трябва да ми кажете какво да продавам?

Благодаря ви за оригиналните отговори. Можехте да си ги спестите.

п.с. Аз пък имам фирма от 15г. това има ли някакво отношение по темата?

Хахаха. Колкото и да го мисля, не бих успял да го кажа по-добре от теб. Напълно подкрепям думите ти. Това е първия форум в който съм писал и в началото четях с отворена уста. Не можех да повярвам колко много хора използват форума за да си избиват комплексите и отрицателната енергия. Наистина не го разбирам.
 

Горе