Дружеството „Имена.бг“ ще регистрира интернет домейните на кирилица „.бг“

Записвам се за темата, че имам цели два домейна през регистър бг. Въпросът ми е....още ли ще са в същата сграда, че така плащам аз. И да попитам за един приятел....абе с тази новина няма ли да излезе и една за paypal, ако не съм пропуснал момента, че имат вече. :)
 
От: Re: Дружеството „Имена.бг“ ще регистрира интернет домейните на кирилица „.бг“

Записвам се за темата, че имам цели два домейна през регистър бг. Въпросът ми е....още ли ще са в същата сграда, че така плащам аз. И да попитам за един приятел....абе с тази новина няма ли да излезе и една за paypal, ако не съм пропуснал момента, че имат вече. :)

ДА ВИДИМ ЦЕНИТЕ КАКВИ ЩЕ СА.
МИНИМУМ 100-КА.
 
От: Дружеството „Имена.бг“ ще регистрира интернет домейните на кирилица „.бг“

Да не мислите, че ако регистъра беше друг, цената щеше да се различава? :mad:
 
От: Дружеството „Имена.бг“ ще регистрира интернет домейните на кирилица „.бг“

Интересно ми е общите условия дали ще са същите като на .bg домейна, разни основания и други такива :)
 
Re: От: Дружеството „Имена.бг“ ще регистрира интернет домейните на кирилица „.бг“

Да не мислите, че ако регистъра беше друг, цената щеше да се различава? :mad:

Не, ама поне си мисля, че нямаше да е заседнал сайта им в 18ти век. :) Дори не знам има ли още такива сайтове, освен този. Трябва да си много напред с материала сигурно, за да интегрираш paypal или skrill api към този. :)
 
От: Re: От: Дружеството „Имена.бг“ ще регистрира интернет домейните на кирилица „.бг“

Не, ама поне си мисля, че нямаше да е заседнал сайта им в 18ти век. :) Дори не знам има ли още такива сайтове, освен този. Трябва да си много напред с материала сигурно, за да интегрираш paypal или skrill api към този. :)

Има, аз другата седмица ще купува .bg домейн, отворих сайта им с надеждата да не е всичко стил влизане в затвор с тоновете глупости и са влезли в 21 век, уви останах си с надеждата.
После що домейна струва 70,40 лв на година с ДДС - то сгради, секретарки, продавачки, нам си какво нам си що ... абе да живее монопола :cry:
 
От: Re: От: Дружеството „Имена.бг“ ще регистрира интернет домейните на кирилица „.бг“

.бг е излишно, тука на почит е шльокавицата :) Пък и с тоя крив енкодинг, дето линковете стават по 250 символа - заеби.
@blackout8 - какъв ти е проблема с цената, не разбирам. Ако си достатъчно сериозен винаги можеш да изкараш 70 лева и да си платиш домейна за ЦЯЛА година. Ако е 5 лева, нали се сещаш за какъв спам ще става въпрос? Влез във Flippa и виж, че всеки втори сайт е .club в момента, 'щото в Namecheap бяха 80 цента преди 2 седмици. Екстра си е домейна :) Цената му почти гарантира, че името което ти трябва, ще бъде свободно ;)
 
От: Re: От: Дружеството „Имена.бг“ ще регистрира интернет домейните на кирилица „.бг“

Има, аз другата седмица ще купува .bg домейн, отворих сайта им с надеждата да не е всичко стил влизане в затвор с тоновете глупости и са влезли в 21 век, уви останах си с надеждата.
После що домейна струва 70,40 лв на година с ДДС - то сгради, секретарки, продавачки, нам си какво нам си що ... абе да живее монопола :cry:

купуваш си през посредник, примеро суперхостинг и е 58лв
 

Горе