Дълги статии или разделяне на две+ части?

toretic

Member
Здравейте, имам три написани статии които са с по 2500-3000 думи и се чудя дали да ги публикувам като цели статии или да ги разделя на части? Какво мислите за дългите... наистина дългите статии?
По моята логика, дългата статия е +?
Очаквам да имам още доста такива статии и се чудя как да си организирам публикуването.
 
От: Дълги статии или разделяне на две+ части?

Дълга статия е в ПЛЮС, винаги слагай колкото се може по-дълги статии и като съвет мога да ти кажа, да слагаш и изображения с алт тагчета, не само заради ботовете, ами да има и малко изображения, че много текст е това.
 
От: Дълги статии или разделяне на две+ части?

То дълга статия си е е много плюс, но чак пък 2500-3000 думи. Малко ще му дойде повече и на четеца. :)

Аз бих препоръчал да е от 850-1050. Няма какво да си говорим, и толкова е добре както за читателя, така и за търсачката, ако и за нея се притесняваш. Хубаво е да са дълги, ама малко доскучават. Не знам кой е с дълги от този тип, може би уикито. Но ще кажа, че и с тази дължина, за която си написал - няма проблем. Въпрос на стил. ;)
 
От: Дълги статии или разделяне на две+ части?

+ за бота, - за читателите

Много зависи от темата и читателите. Ако е увлекателна и интересна никакъв проблем. Ако целиш потребителите да стоят и четат, като вариант по-подходящ ще е сякаш да го разделиш на части, но ако ще търсиш само оптимизацията слагай ги целите.
 
Последно редактирано:

Горе