Дъмпинг ~ design & development услуги

contra

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
25   0   0
Предлагам следните услуги на умопомрачително ниски цени:
  • XHTML/CSS сайтове (дето му викат "кодирани дизайни" по нашенско) - 20лв начална страница, 5лв всяка следваща.
  • WordPress сайтове - от 60 (базова блог функционалност) до ... лв. (заедно с инсталирани и настроени СЕО и пърформанс плъгини)
  • Банер (статичен) - 6лв.
  • Лого (всъщност картинка-заглавие за сайта Ви) - 5.50лв.
  • Tumblr тема - 45лв.
  • Тема за каквато и да е PHP-базирана платформа - по договаряне.

Плащане - Пейпал или Ипей. Потребители с итрейдър под 5 ще трябва да ми платят предварително; останалите - както се разберем, за 5 лева няма да се бием.

Цените съм се постарал да са под най-ниските, дето съм мяркал тук. Ако ми покажете някой да работи за по-малко, смъквам с 50 стинки под него.

Всичко е оригинално, не копирано или експортнато от Artisteer или нещо подобно.

Кодът е с възможно най-добрo onpage SEO, особено ако ми кажете предварително ключовите думи, за които се борите.

Портфолио - имам, но за тия пари не показвам. Още повече че в момента се намира в процес на live редизайн и е леко поразФърляно (чакам да ми дойде музата да го оправя). Все пак няма проблем да дам линкче ако имате по-сериозен проект с приличен бюджет или пък просто ме попитате учтиво в бележката си.
ЕДИТ: Официално портфолио: Портфолио (сайтът е с полунедовършени секции).

Брой рецензии/преправяния и прочие - 0(нула). От Вас се очаква да сте ми дали добро описание на проекта и да сте отговорили на въпросите ми по него. Все пак леки промени са възможни ако ме убедите, че именно аз съм се издънил някъде. Или пък просто ме помолите учтиво.

ПС: Офертата ми ще е невалидна в момента, в който си намеря нещо по-интересно за правене. Започнатите неща ще бъдат довършени, разбира се.

Update: Лека корекция на минималните цени понеже дори за смислен банер отиват поне 2 часа, а за читав сайт - няколко дни.
Update 2: Добавено портфолио.
 
Последно редактирано:
От: Дъмпинг ~ design & development услуги

А, още нямам клиент като гледам :) .

Ок, ПредКоледна ПрИмоция:

Безплатно банерче или лого на първите 3-ма съфорумци, които си поискат (общо 3 парченца, които да постна тук за да се престрашат останалите..).

Условия:
1) Повече от 150 мнения.
2) Зелена репутация.
3) Да не са на футболна тематика.
5) Подробно обяснение какво точно ви трябва.
4) Собствениците да нямат нищо против да постна картинките тук.

ЕДИТ: Първото е взето, остават 2. Оставяйте и мейли, на които да пращам файлчета.
 
Последно редактирано:
От: Дъмпинг ~ design & development услуги

Хедър за "Wordpress" тема става ли вместо лого/банер?
 
От: Дъмпинг ~ design & development услуги

Ами по принцип не ги обичам тия задания понеже трябва да се съобразявам с останалия дизайн, което ми убива кефа обикновено.

Дай да видим какво точно ти трябва...
 
От: Дъмпинг ~ design & development услуги

Хайде, ако няма желаещи за лого/банер до утре вечер ще ти пратя темата и нишата, че е за нов сайт. :)

Хора, Noke е човека. Не се колебайте!
 
От: От: Дъмпинг ~ design & development услуги

Ей го първият банер. Чий е няма да кажа - може да иска да си е инкогнито.

e8o3fo.jpg
 
От: Дъмпинг ~ design & development услуги

направи едно лого с хедър 947 на 147 на тема туризъм море планина село спа и т.н
 
От: От: Дъмпинг ~ design & development услуги

направи едно лого с хедър 947 на 147 на тема туризъм море планина село спа и т.н
Не се класираш, сори.
Включително и за платените ми услуги.
 
От: Дъмпинг ~ design & development услуги

Мерси, мерси. Първата версия беше една бонбонено шарена ужким да ошашкам народа ама после реших да е максимално кликажно и ефективно. Както вика Батето: "За един банер не е важно да бъде красив. Важното е да бъде кликнат!".

Между другото безплатната промоция изтече, макар че за 3 дни само 1 човек се възползва и не успях да си направя плануваната реклама.
Останалите промоционални цени от първия пост са в сила до края на седмицата.

Портфолио показвам на сериозни потребители със сериозни намерения (което не значи непременно голям бюджет). Не го пльосвам тука понеже Гугъл ще земе да ме ранкне за грешните кийуордове :p
 
Re: От: От: Дъмпинг ~ design & development услуги

Оти?:clap:

епа пропабли оти ти е червена репичката ху ноуз, галиба Noke може да бъде по-конкретен
 
От: Дъмпинг ~ design & development услуги

Пояснявам щом трябва:

1) Червената репутация пречи за безплатното.
2) За платеното пречи общото ми впечатление от юзъра. Качеството на комуникацията и отношението към проекта са сигурно най-важните фактори, за да излезе свестен сайт накрая. Щом ще работя за стотинки, поне нека да е за по-подходящите хора.

ПС: всъщност бях се засилил да направя "някакво лого с хедър тип гора/поле/село/небе/язовир" за 5 мин ама се сетих че не е казал даже какво да пише на логото...
 
От: Дъмпинг ~ design & development услуги

Туй червеното как се маха?/явно на това му викат репичка/.Не е било умишлено -просто си натиксам отговор и това е.Не съм вещ за форумите .За текста Туризъм в България!
 
От: Дъмпинг ~ design & development услуги

Туй червеното как се маха?/явно на това му викат репичка/.Не е било умишлено -просто си натиксам отговор и това е.Не съм вещ за форумите .За текста Туризъм в България!

"Репичката", което всъщност е репутация, е червена, не защото ти си разбъзикал нещо, а защото членове на форума са преценили, че не заслужаваш уважението на останалите потребители. Как, кога и защо - не знам.
А относно това, как да го "махнеш", като бъдеш полезен на всички останали и те сами преценят, че е време да "позеленееш" ;)

Добавка: Банерът беше за мен и съм доволен от работата, която свърши Noke. Не мисля, че някой ще остане разочарован, ако работи с него.

Поздрави и успех!
 
От: Дъмпинг ~ design & development услуги

ясно социализъм
с наченки на капитализъм
где е Горбачов
 
От: От: Дъмпинг ~ design & development услуги

можеш ли да ми изпратиш портфолио на лс?
благодаря
 
От: От: Дъмпинг ~ design & development услуги

можеш ли да ми изпратиш портфолио на лс?
благодаря
Предложи ми проектче и с удоволствие ще покажа портфолио.

Работя върху 1-2 неща за хора от форума и ще постна резултатите като са готови (ако собствениците им нямат нищо против, разбира се)..
 
От: Дъмпинг ~ design & development услуги

Разбира се че нямам нищо против - моя проект много си ми харесва Ноке се справи отлично и много бързо. Респект
 

Горе