ЕК ни дава пари за уебсайт и кампания около въвеждането на еврото - €

Blinky

Owner
Не искам да звучи никак политически, а по-скоро да предположим кой ще вземе едни ... май бяха около 84К лв. за сайта, и не знам още колко за кампания, в който да ни информират за въвеждането на еврото.


Интернет страницата ще има версия за мобилни устройства.

:D

Някой има ли повече информация. Дори и базова: адрес на сайта, изпълнител, технология. :)
 
И само да попитам, това не трябваше ли да мине през обществена поръчка или конкурс? :)
Първо през референдум трябва да мине. А още по-първо: през покриване на критериите, което ще се случи след около 12344556 години - може би. ;)
 
Първо през референдум трябва да мине. А още по-първо: през покриване на критериите, което ще се случи след около 12344556 години - може би. ;)
Аз за сайта питам. :) Другото ясно. Но едни пари да се вземат предварително не пречи. Докато отговаряме на критерии, през това време ще ни информират. :)
 
Домейн дали са измислили или ще е нещо от рода на bgeuro-bg.com 😁

Не си много далеч от истината, скрийн шот искате ли? :D
 
Не си много далеч от истината, скрийн шот искате ли? :D
Дай да видим, че ме изумяват с избора на домейни 😁
 
Не искам да звучи никак политически, а по-скоро да предположим кой ще вземе едни ... май бяха около 84К лв. за сайта, и не знам още колко за кампания, в който да ни информират за въвеждането на еврото.




:D

Някой има ли повече информация. Дори и базова: адрес на сайта, изпълнител, технология. :)

Ти четеш ли си линковете дето ги пущаш?

Даже в резюмето на първия пише:

Фирма „Информационно обслужване“ ще създаде интернет страницата. Предвижда се тя да има и мобилна версия.
 
Единият домейн почти съм го нацелил. Иначе левро не е лоша идея 😁
Обаче Леввевро сякаш е топА, даже бие и пиленцата от Монако по топ скалата.
 
Ти четеш ли си линковете дето ги пущаш?

Даже в резюмето на първия пише:
Аз чета, но все не го вярвам, че все едни и същи взимат. Мислех, че малко да се сменили нещата през последните години без гърба на дадени управляващи.

И това, което пишат и хората гледат, рядко отговаря на истината. Нали не се налага да давам пример и за това. :)
 
Някой, ще припомни ли колко пари дадоха за туристическото лого на България? Че май после дадоха за ново.
Май тази манджа с грозде беше
big_f4bcf0dcf08497a51f04338f83e0501f.jpg

Само, че манджа с праскова и зелени домати и "една българска роза от мен"
 
Някой, ще припомни ли колко пари дадоха за туристическото лого на България? Че май после дадоха за ново.
Май тази манджа с грозде беше
big_f4bcf0dcf08497a51f04338f83e0501f.jpg

Само, че манджа с праскова и зелени домати и "една българска роза от мен"
Яйца на очи.
 

Горе