Европейската комисия погна и Гугъл

TretiKolovoz

Well-Known Member
Днеска четох в нюза, че Майкрософт са насъскали европейската комисия срещу Гугъл. Крайно време беше според мен. Гугъл вече са прекалено големи, даже са гиганти и абсолютни хегемони на пазара - почти без конкуренция. За нас, потребителите, е добре да ги контролират и проверяват. Трябва някой да им надзърта зад рамото защото иначе ще настане пълна диктатура. Да видим какво ще стане.
Ето я самата статия.
 
От: Европейската комисия погна и Гугъл

Честито им :)
 
От: Европейската комисия погна и Гугъл

Време беше да "понатиснат" всички тези монополисти.
 
От: Европейската комисия погна и Гугъл

И Интел така си мислеха преди да им люснат 1 милиард глоба.
 
От: Европейската комисия погна и Гугъл

месечните продажби покриват глобите
световните капиталически схеми не са от вчера
 
От: Европейската комисия погна и Гугъл

Не съм бил никога привърженик на монопола, въпреки това Google до момента е допринесъл достатъчно за общността на отворения код и мисля, че заслужава поне малко уважение поради тази причина :)
 
От: Европейската комисия погна и Гугъл

Едва ли някаква си комисия могат да направят нещо на гугъл„ пък дори и европейската. :DТе печелят пари колкото за бвпто на няколко държави взети заедно.......
 
От: Европейската комисия погна и Гугъл

Ти май не четеш по-горе. Комисията може да направи каквото си поиска.
 
ключовият въпрос не е дали компанията има доминиращ дял от пазара, а дали използва този дял, за да притисне нечестно конкуренцията".

в този смисъл деиствията са еврокомисията са добри. тука ни звучи малко невероиатно че тяхната администрация има време да проверява такива неща... ама там си е съвсем нормално... Бизнес се прави при правила еднакви за всички и няма наши хора. евро съюза си има + и - обаче според мен плюсовете са повече
 
От: От: Европейската комисия погна и Гугъл

Е тази комисия представлява 500млн. жители, с БВП 2 пъти по-висок от на щатите. Според теб докъде им стига властта ?
Те и тези от икономическа полиция взимат 800лв. заплата, но не би искал да си имаш работа с тях, по-точно те с теб :)
Едва ли някаква си комисия могат да направят нещо на гугъл„ пък дори и европейската. :DТе печелят пари колкото за бвпто на няколко държави взети заедно.......
 
От: Европейската комисия погна и Гугъл

alexer , ти да не си от тях:)

май си прав , защото ако

Майкрософт са насъскали европейската комисия срещу Гугъл.
значи наистина са фактор , който големите няма как да прескочат .
 
Последно редактирано:
От: Европейската комисия погна и Гугъл

Я да видим кой има необявени приходи от Адсенс и продажба на ликнове ?

ПП А adi ти да не съдиш по подписа ми :)
alexer , ти да не си от тях:)

май си прав , защото ако

значи наистина са фактор , който големите няма как да прескочат .
 
От: От: Европейската комисия погна и Гугъл

ПП А adi ти да не съдиш по подписа ми :)

не кой ти гледа подписи освен Г...просто женско мислене :)
да не би да познах

иначе за европейската комисия
тука ни звучи малко невероиатно че тяхната администрация има време да проверява такива неща...
тяхната администрация проверява такива неща по поръчка ..........двойни стандарти има и там :)
 
Последно редактирано:

Горе