Евтини домейно

Valentinn

Active Member
Здравейте,
преди доста време беше излязла промоция в този сайт, и раздаваха безплатни домейни. Бях ги забравил, но вчера ми пратиха някакъв емайл, и се сетих за тях. Проверих в сайта им и се оказа, че домейните им са доста евтини.
Например:
.biz ~ € 1,49
.com ~ € 1
.net ~ € 1
.info ~ € 1
.org ~ € 1

Общо взето, всичките им английският са евтини. Можете да влезете и да разгледате: http://www.domaindiscount24.com
Единственото условие е, до колкото прочетох отдолу(англииският ми е слаб), че трябва да сте от Европа.

Дано съм помогнал :)

едит: Ще е добре ако някои модератор оправи заглавието, че съм написал "домейно" вместо "домейни" :D
 
От: Евтини домейно

Само където не си обърнал внимание, че тези цени са за МЕСЕЦ, не за година :)
Иначе са примамливи :clap:

Пише си 12 months?
 
От: Евтини домейно

едит: Ще е добре ако някои модератор оправи заглавието, че съм написал "домейно" вместо "домейни" :D

Не сме и разбрали :) мислехме, че е от диалекта :lol:

(англииският ми е слаб)

Ми гледай да го засилиш :D
 
От: От: Евтини домейно

Не сме и разбрали :) мислехме, че е от диалекта :lol:



Ми гледай да го засилиш :D

Аз като видях заглавието, си викам а даласа, пак нещо е луднал, ама то не бил той. :D
 
От: Евтини домейно

Здравейте,
преди доста време беше излязла промоция в този сайт, и раздаваха безплатни домейни. Бях ги забравил, но вчера ми пратиха някакъв емайл, и се сетих за тях. Проверих в сайта им и се оказа, че домейните им са доста евтини.
Например:
.biz ~ € 1,49
.com ~ € 1
.net ~ € 1
.info ~ € 1
.org ~ € 1

Общо взето, всичките им английският са евтини. Можете да влезете и да разгледате: http://www.domaindiscount24.com
Единственото условие е, до колкото прочетох отдолу(англииският ми е слаб), че трябва да сте от Европа.

Дано съм помогнал :)

едит: Ще е добре ако някои модератор оправи заглавието, че съм написал "домейно" вместо "домейни" :D


* Through geolocation, your home country was identified as a member state of the European Union. Rates are therefore displayed as gross prices (including VAT / taxes). However, if you are from a non-member state of the EU or if you represent an EU (but non-German) company with a VAT ID, the displayed price will be charged without the German VAT of 19%. The displayed prices are monthly prices. The minimum contract period may vary between 12 and 24 months.
 
От: Евтини домейно

+дайте сайт с най-ниска цена за .com .net ? бях взел от таткото за 3 долара .com + бонус info ?
 

Горе