Един сайт, където можете да печелите реални пари!! Плащат ;)

kartaggen

New Member
Виждал съм много сайтове, които казват, че плащат, но всъщност оставаш на сухо и не можеш нищо да направиш.
Наскоро намерих един уникален сайт, където плащат.
За да печелиш пари, трябва просто да Facebook like-неш и да цъкнеш един от бутоните с вашата реакция на показаните картинки или клипове.
За всяко лайкване и реакция, получаваш по 0.1$. На 24 часа имаш право на 5 likes и 5 реакции, допълнителните likes и reactions не дават пари.
Всеки ден получаваш сигурен 1$. Има още два начина да получиш пари:
1. Пращаш картинка и ако я одобрят и тя стигне до главната им страница, ти получаваш 5$
2. Пращаш клипче и ако го одобрят и то стигне до главната им страница, ти получаваш 10$
(Можеш и да пращаш и .swf игри, ама за тях не печелиш пари ;) )
Заповядайте линка за регистрация:
http://adf.ly/5lvZ0
Надявам се, че ще оставите името ми като реферал поради две причини:
1. че ви опътих към сайта.
2. че не губите никакви пари дори и да го изтриете ;)

ПП: После се плаща в paypal акаунт. :)
 
От: Един сайт, където можете да печелите реални пари!! Плащат ;)

Я кажи ти дали си получил пари, ако да направи скрийншот и покажи да видим. Другото което ме интересува колко е минималната сума за теглене ? В какъв срок се плаща? Това 5 лайка на ден ми се виждат малко на ден $1 си е нищо ..

П.П. защо хората си губят времето с такива работи ,вместо да направят нещо сериозно да си докарат прилични доходи?
 
От: Един сайт, където можете да печелите реални пари!! Плащат ;)

Аз не, ама познавам няколко човека, които са. 50$ е минималната сума. Мисля, че до 1-2 дена. Така е направено, но дефакто си плащат.

Предложи ми/Намери ми работа, където не се изискват много умения и се съгласявам :/
 
От: Един сайт, където можете да печелите реални пари!! Плащат ;)

Прочети форума и ще разбереш ,че не ти трябват почти никакви умения за да си създадеш обикновен блог и да спечелиш между 200 - 1000 долара на месец само с няколко часа работа на ден, всичко ,което трябва да направиш е да четеш и да изпълняваш. Избери си ниша която ти е интересна и избери афилейт програма и другото ще разбереш в процес на работа и с малко търпение ще се получи.
 
От: Един сайт, където можете да печелите реални пари!! Плащат ;)

Може ли да ми разкажеш за блога малко по-подробно? Може ли да се прави бяз никакви инвестиции?
 
От: Един сайт, където можете да печелите реални пари!! Плащат ;)

Ти за това ли наспами така форума, пък ако си беше направил труда да потърсиш малко щеше да видиш, че вече е предлагано :( Очаквам до 5 минути и другия спамър да пусне подобна тема :twisted:
 
От: Един сайт, където можете да печелите реални пари!! Плащат ;)

Може да започнеш без нито 1 стотинка ,но ако тръгна да си разказвам ще отнеме много време ,най-добре както казах започни да четеш темите във този форум и ще разбереш всичко. Има хиляди теми където са описани тези работи.
 
От: Един сайт, където можете да печелите реални пари!! Плащат ;)

Поредният преуспял с по долар на ден. Абре хора, с този долар една двулитрова Кока-Кола (2.40лв) не мога да си купя. Като прибавим любимите ми принцеси (1.60лв) с бонус подправка (0.10лв) и като умножим по две (ям ги по две) излиза 5.80лв. За да си хапна добре и то само веднъж на ден излиза, че трябва да работя в тази система поне 4 дни. А какво да ям през другите три и половина дни?
Шегата настрана... Май, цялата тема е шега. Всъщност всички такива теми са голяма шега за сметка на наивни хорица.
Ако някой иска да поспечели нещо, да се изучи. Така се преуспява не само в мрежата. Научаваш някакъв занаят и си изкарваш парите с него. Може да продаваш, може да правиш сайтове, дизайни, логота и каквото още ти хрумне. Първо човек се изучава/квалифицира, после се развива и така му върви и работата и живота.
 
От: Един сайт, където можете да печелите реални пари!! Плащат ;)

Баце, има един термин - кешфиеста милионер - не е случаен термина :) Милиони милионери са се навъдили по тоя начин :)

Значи ако искаш да правиш пари, първо трябва да станеш дебел

[video=youtube;JYm3Pwt27t8]http://www.youtube.com/watch?v=JYm3Pwt27t8[/video]
 
Последно редактирано:
От: Един сайт, където можете да печелите реални пари!! Плащат ;)

А искате ли Samsung GSM Galaxy Gio S5660? 50 клика на профили 1 участие. До 7 март. елмаз.сом, предполагам сайта го знае всеки.
 
От: Един сайт, където можете да печелите реални пари!! Плащат ;)

Един въпрос, малко е офтопик :D
Та, каква е минималната възраст, за да получиш пари от агент на Western Union?
 
От: Един сайт, където можете да печелите реални пари!! Плащат ;)

Значи ако искаш да правиш пари, първо трябва да станеш дебел
Само не бъркайте дебел с дебил.
 
От: Един сайт, където можете да печелите реални пари!! Плащат ;)

Предложи ми/Намери ми работа, където не се изискват много умения и се съгласявам :/

Не харесвам измамници и мързеливи хора. Не казвам, че ти си такъв, а че може би си още млад и не си осъзнал едно нещо:

Всеки, независимо по какъв начин си изкарва хляба, работи. Работникът работи, крадецът работи, клошарят, бизнесменът, ТВ звездата, политиците... всички работим. Ти май търсиш лесното, но няма да го намериш, защото безплатен обяд няма. Никой няма да си даде парченце от неговия хляб. А повечето хора се развиват, за да намерят място под слънцето, да са конкурентоспособни и по-добри от конкуренцията. За да изкарват и повече пари.


Аз обаче имам една друга мисъл: всеки човек има мозък в главата си, всеки има някакви интереси, нещо което го влече. Има и някаква дарба. Човек, който го е грижа за себе си, развива дарбата си. Моята философия е, че всеки идва на този свят с някаква мисия. И светът има нужда от хора, които да творят и да му дадат нещо - било то художествено произведение, технология, наука и т.н. Хора като Стив Джобс, Линус Торвалдс, Томас Едисон, Александър Бел, Хенри Форд, Алън Тюринг, Никола Тесла са развили дарбата си, тяхната мисия е била да дадат на света софтуер и хардуер, компютри..., и са постигнали много.

Много "простосмъртни" не се стремят да извлекат максимума от своите заложби и капацитет. А има неща, в които са наистина добри малко хора; тези малко хора диктуват световните тенденции в съответния бранш. И другите хора, колкото и да се опитват, не могат да ги стигнат. Защото докато другите се опитват да стигнат тяхното ниво, те вече са минали на следващото или дори 1-2 нива по-нагоре :)


Тъй че вместо да търсиш нещо, което "не изисква много умения", по-добре помисли на какво ти си способен и какво правиш най-добре, и помисли как да извлечеш максимума от това. Може един ден да гледам биографичен филм по телевизията за теб :) Казвам го съвсем сериозно, не е шега :)
 
Последно редактирано:

Горе