Еднакви Title тагове за публикации - проблем ли е?

sedo

Active Member
Да кажем, че имам 50 вица в сайта, всеки един е публикуван kато отделна публикация.
Задал съм Title tag автоматично да е примерно 'Забавни вицове' и на която и отделна публикация/виц да цъкна, ще ми изписва горе в браузъра 'Забавни вицове'

Знам, че е добре всичко да е различно, но дали ще е проблем за добро класиране с това повтаряне на заглавните тагове и ще получа ли някакво наказание на сайта?
 
Последно редактирано:
Проблемът е, че нямам заглавия. Оставил съм ги без заглавия. Публикацията има само виц.
 
Аз бих го направил така: началото на вица, примерно 10 символа след това .... три точки и след това категорията и след това "title website".


пс: е нищо, вземай началото на вица, примерно първите 10 символа + ....
 
  • Like
Реакции: sedo
Аз бих го направил така: началото на вица, примерно 10 символа след това .... три точки и след това категорията и след това "title website".

пс: е нищо, вземай началото на вица, примерно първите 10 символа + ....

Мда, това е идейно. Май така ще го направя :) Че сегашното положение няма да ме доведе до успех ...
 
Мда, това е идейно. Май така ще го направя :) Че сегашното положение няма да ме доведе до успех ...
Ем, аз съм правел същото и взех първите 5 думи от вица + многоточие.
 
С вицовете е трудно, защото те са едни и същи, а има вече големи бази с данни с такива под формата а сайтове, който ще си жънат успех и трудно се пробива, а и безмислено като цяло откъм монетизация, поне за прохождащите. Въпросът с дублираното съдържание е въпрос на въображение и труд, който няма да има аналогичната възвръщаемост. Естествено, това е мое мнение. Но е хубаво да има някакво заглавие, даже задължително, каквото и да е и кратко.
 
  • Like
Реакции: sedo

Горе