Една година по - късно (да се похваля)

stoineff

Well-Known Member
%D0%9F%D0%BE%D1%81%D0%BB%D0%B5%D0%B4%D0%BD%D0%B8-%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8.png


През месец март стартирах Интервю идеята беше да създам независима онлайн медия за новини и полезна информация. Много от потребителите тук във форума ме нахулиха и нахокаха, че търся безплатна реклама и тн., че сайта бил пълен провал и още и още вече не помня всичко, а и не ми се връща назад. Каква е далаверата за една година онлайн - ПР4 ; индексирани страници - 763 ; стабилен трафик от GOOGLE 500 + дневно (предимно от лонг кийуърд) Дори и няколко редовни читателя и абонамента имам. Прогресивно растат и приходите. Около 1000$ за последните шест месеца. (От директна реклама + продажба статии ревю + адсенс + афилиейт.)

За рождения ден на Интервю предлагам всеки желаещ да публикува статия с до два линка в нея да ми я изпрати на stoineff @ gmail.com, която ще публикувам безплатно и ще бъде добавена в социални мрежи. Условието е статията да бъде уникална! (Промоцията е валидна до 14.04. 2012г.)

Следваща промоция:

Всеки, който има Last minute оферти (дизайн на албуми, снимки, фото, видео, хотели, ресторанти, екскурзии) свързани с предстоящите абитуриентски знае как да ме открие. Отново едно от условията е УНИКАЛНА обява.

Две години и нищо по - късно:

Трафика е над 3000 уник. дневно. Приходите в пъти повече.

Стартира новата рубрика Live. Ако искаш да станеш част от екипа виж как тук
 

Прикачени файлове

  • ИнтервюАИ.png
    ИнтервюАИ.png
    40 KB · Преглеждания: 110
Последно редактирано:
От: Една година по - късно (да се похваля)

Браво! Поздравления.
Всички статии които ти се пратят ли ще публикуваш?
 
От: Една година по - късно (да се похваля)

Браво! Твоя пример ме подкрепя )
 
От: Re: Една година по - късно (да се похваля)

А интервюта взимаш ли. :) Мога да дам и аз своя принос за сайта. Пък и искам да ти кажа - Браво и Евалата. :)
Взимам :) Ако искаш утре, или в други ден може да направим едно заедно :), че тази вечер съм доста зает.
 
От: Една година по - късно (да се похваля)

Браво! Твоя пример ме подкрепя )

В първите шест месеца почти се бях отчаял и мислех да го зарязвам (приходите бяха около 15 цента. :) Сега вече гледам напред да пробивам конкуренцията в ниша "новини" :), но това след поне 2- 3 години, ако продължават така нещата.
 
От: Една година по - късно (да се похваля)

Тема: Една година по - късно...
kato napravi6 za 6 meseca 1000 dolara s 500 unikalni na den mi se obadi ama zasega si trai
Цветомире, мерси за червената репа. Чети внимателно какво съм написал. Щях да си трая, но ти си един от най - големите палячовци в тоя форум.
 
От: Една година по - късно (да се похваля)

Много добре! Браво за ентусиазма!!! Отказването е най-лесно, както е казал отдавна Марк Твен...
Ще подготвя статия. ;)
 
От: Една година по - късно (да се похваля)

Много добре! Браво за ентусиазма!!! Отказването е най-лесно, както е казал отдавна Марк Твен...
Ще подготвя статия. ;)
Чакам :) Вече няма отказване! Апетитът идва с яденето! :)
 
хм, аз не помня дали не бях в екипа на хулещите и хокащите и ако съм бил с настоящото просто си признавам грешката

Поздравления за упоритостта и успеха!
 
От: Re: Една година по - късно (да се похваля)

хм, аз не помня дали не бях в екипа на хулещите и хокащите и ако съм бил с настоящото просто си признавам грешката

Поздравления за упоритостта и успеха!
Имаше и хора, които ми направиха градивна и позитивна критика, за което благодаря специално на BullBlogger тъй като от него и www.BullBlogger.info съм научил много!
 
От: Една година по - късно (да се похваля)

Поздрави и от мен с пожелания за бъдещи успехи. Не е много като пари (1000 / 6 = $166.67/месец), но си е стабилен приход. Само внимавай с количеството рекламни статии (платените ревюта), че те превръщат една независима медия в зависима. За момента май няма да се възползвам от предложението ти (нямам идея до кога важи), но те поздравявам и за него. С инат и труд почти всичко може да се постигне.
 
От: Една година по - късно (да се похваля)

Поздрави и от мен с пожелания за бъдещи успехи. Не е много като пари (1000 / 6 = $166.67/месец), но си е стабилен приход. Само внимавай с количеството рекламни статии (платените ревюта), че те превръщат една независима медия в зависима. За момента май няма да се възползвам от предложението ти (нямам идея до кога важи), но те поздравявам и за него. С инат и труд почти всичко може да се постигне.
Прочетете дребния шрифт. Надявам се да се увеличи средномесечния доход, а и от както мина последната Панда GOOGLE ме обича с една идея повече - но тъй като за момента това ми е хоби с много кеф си следя пощата и контактите, които създавам. Благодаря и за съвета!
 
Re: От: Re: Една година по - късно (да се похваля)

Взимам :) Ако искаш утре, или в други ден може да направим едно заедно :), че тази вечер съм доста зает.
Добре, аз съм на линия за него. Ще бъда максимално изчерпателен и интересен за публиката ти, или поне ще се опитам. ;)

Казваш и го правим. Мерси много, дано да ти помогна. ;)

БулБлогърът е много ценен кадър и всяка негова критика се приема добре, поне това наблюдавам от потребителите. ;)
 
От: Re: От: Re: Една година по - късно (да се похваля)

Добре, аз съм на линия за него. Ще бъда максимално изчерпателен и интересен за публиката ти, или поне ще се опитам. ;)

Казваш и го правим. Мерси много, дано да ти помогна. ;)

БулБлогърът е много ценен кадър и всяка негова критика се приема добре, поне това наблюдавам от потребителите. ;)

Избери си тема: Онлайн маркетинг, Предриемач, или нещо друго каквото кажеш и за каквото ти се говори. Ще изпратя въпросите, за да ги обмислиш и ще върнеш отговорите. Ако пък искаш може и офлайн да го направим, но ще се проточи във времето! Мерси и аз - много хора от този форум са ми помогнали и продължават да помагат :)
 
За каквото искаш ти, нали ти си с въпросите. :) Бих дал едно интервю за форума, може да го комбинираме даже с онлайн маркетинга. Ще се получи добре. И снимка даже ще ти пратя, ако искаш или логото на форума. Както прецениш и какъвто е стила на самият сайт относно интервютата. Ще помагаме, къде ще ходим. :)
 
От: Re: Една година по - късно (да се похваля)

За каквото искаш ти, нали ти си с въпросите. :) Бих дал едно интервю за форума, може да го комбинираме даже с онлайн маркетинга. Ще се получи добре. И снимка даже ще ти пратя, ако искаш или логото на форума. Както прецениш и какъвто е стила на самият сайт относно интервютата. Ще помагаме, къде ще ходим. :)
Ок. Утре ще ти изпратя въпросите. Ти ще ми върнеш отговорите и снимки. Къде да пиша на имейл, или на ЛС
 

Горе