Ееееее секси Бойко!!!

uni-web

Well-Known Member
Айде пак се почна само като чух новините на бунака и паднах всичко си е:

http://vbox7.com/play:b3196b79b5 :lol:
 
От: Ееееее секси Бойко!!!

Нещо ново братле, няма как да дам като видео, но мога да ти кажа , а ти сам ще си прецениш.
От масиранато плюене срещу орешарски сега остана само един... Чест му прави иначе, явно той наистина е истински, а какво беше преди докато не си седнаха на дупето?
Ей тука по цял ден плюене и глупости, бърнито ( аз работя за много пари, аз това онова бойко е номер едно ), и какво сега никъв го няма. ЗАЩО?
Нима не съм прав, че пишкам прав?
Нима не съм прав, че норта акаунта му е продаден, а бърни беше платен писач???
Вие си направете изводите, аз за мен съм си ги направил.
Извинявам се на ромбеца и блекито, те поне останаха мъже...
Дай нещо по-ново, то са знае, че е дежаву ама все пак
 
От: Ееееее секси Бойко!!!

Уни по-едно време , като беше спрял да пишеш си помислих , че си поумнял. Ама не е било това.
Не пиша много щото бях на проект в Германия близо 2 месеца. Не че ти влиза в работата де...
 
От: Ееееее секси Бойко!!!

Уни, нещо да не сменяш брега към ББ :)? Що пък ми се извиняваш какво си ми направил или аз не разбрах :D
 
От: Ееееее секси Бойко!!!

Как да поумнея да заобичам вожда слънце ли?
Това няма как да стане знаеш го много добре.
Уни по-едно време , като беше спрял да пишеш си помислих , че си поумнял. Ама не е било това.
Не пиша много щото бях на проект в Германия близо 2 месеца. Не че ти влиза в работата де...
 
От: Ееееее секси Бойко!!!

Не и никога няма да го направя, а за разбирането наистина не си ме разбрал. :)
Уни, нещо да не сменяш брега към ББ :)? Що пък ми се извиняваш какво си ми направил или аз не разбрах :D
 
От: Re: Ееееее секси Бойко!!!

Омръзна ми и реших да си гъделична френдчетата :p
Бате, стига с тоз Бойко...направо ви се чудя от къде толкова енергия и време намирате за това... :) Нямате ли нещо по-креативно за вършене. ;)
 
Re: От: Ееееее секси Бойко!!!

Пичове не ви ли писна да се занимавате с глупости ?

Буквално глупости. Кога ще видя някоя хубаво направена статия, споделящи опит и знания....то хубаво, че българина разбира от футбол и политика най-много, ама тук направо прелива вече. :)

Не искам да звучи като упрек, а по-скоро като съвет - не си губете времето с глупости, и да ги коментирате тези хора или не - те тяхното си го вършат, вашето до къде е? :)
 
От: Re: От: Ееееее секси Бойко!!!

Буквално глупости. Кога ще видя някоя хубаво направена статия, споделящи опит и знания....то хубаво, че българина разбира от футбол и политика най-много, ама тук направо прелива вече. :)

Не искам да звучи като упрек, а по-скоро като съвет - не си губете времето с глупости, и да ги коментирате тези хора или не - те тяхното си го вършат, вашето до къде е? :)


А така, "право куме в очи"
 
Re: От: Ееееее секси Бойко!!!

Защо се говори в множествено число , след като всички подобни дебилни теми са от един и същи автор ?

Защото не искам да звуча заядливо, но толкова съдържание се генерира стане ли дума за някой от тези образи, че ако това се излее под формата на статии за бизнес и интернет маркетинг, направо ще си изригне форума. :) Просто ме е яд, бате. А и знам, че нещата не вървят като едно време...всяка дума, пост или тема, за която се отделя време е загуба и голям минус за пишещите. Да, дай позиция от 2-3 абзаца с аргументи и приключваш, нещо като почивка от трудовия процес, но седиш и да плескаш пост след пост и да рефрешваш, за да видиш за какво да захапеш опонента си в следващия пост за мен е лудост. :)
 
От: Ееееее секси Бойко!!!

Така ли? Я да ти видим хронологията и мненията?
Ти освен Бойко друго не знаеш, на мен тръгнал да ми вика дебил, или на мантата или на ремайнда или на другите несъгласни с вожда слънце, аре бегай се скрий...
Защо се говори в множествено число , след като всички подобни дебилни теми са от един и същи автор ?
 
От: Re: От: Ееееее секси Бойко!!!

Махате секция политика, както бойко маха и свободата в медиите.
Колкото до контента, той си се създава, ако ни няма нас кой ще го прави.
Братле не-, че нещо ама дигане на теми от преди 100 години не е контент.
Пък статии не мога да пиша , а и дори и да можех зареди оня отгоре нямаше да го направя никога, да си му мисли тариката герберски хич ми не пука за него, а и ако ми е бил понякога сипатичен вече не е.
Та, нека друг помага на другите, аз ще споделям само с определени хора, които заслужават да разговарям с тях!!!

Защото не искам да звуча заядливо, но толкова съдържание се генерира стане ли дума за някой от тези образи, че ако това се излее под формата на статии за бизнес и интернет маркетинг, направо ще си изригне форума. :) Просто ме е яд, бате. А и знам, че нещата не вървят като едно време...всяка дума, пост или тема, за която се отделя време е загуба и голям минус за пишещите. Да, дай позиция от 2-3 абзаца с аргументи и приключваш, нещо като почивка от трудовия процес, но седиш и да плескаш пост след пост и да рефрешваш, за да видиш за какво да захапеш опонента си в следващия пост за мен е лудост. :)
 
Re: От: Re: От: Ееееее секси Бойко!!!

Махате секция политика, както бойко маха и свободата в медиите.
Колкото до контента, той си се създава, ако ни няма нас кой ще го прави.
Братле не-, че нещо ама дигане на теми от преди 100 години не е контент.

Бате, вдигане на теми от 100 години с нови неща е нормално нещо...все пак така реално в такива сайтове се проследява една история на нещата.

И триенето не е опция, защото от едно време сме си либерален форум, дори е по-добре така - да си седи в отделна секция, която е до сръдливата Кофа. :)

И още нещо - защо няма политически теми, които да водят до креативни заключения как може да се отиграе дадена политическа грешка ( а те не липсват), какво е логичния развой на дадена ситуация. Доста по-мозъкоразвиващо е. :)
 

Горе