Еконт модул за Opencart грешка

Здравейте!Инсталирах еконт модула от тук ,но като стигна до стъпка начин на доставка избирам еконт и натискам на продължи и ми изкарва грешка" Моля, въведете коректно всички данни и кликнете Изчисли цена след това!".Данните за доставка са написано правилно пробвал съм на кирилица и латиница ефект няма не мога да мина на следваща стъпка.Сайта мога да ви изпратя на лс , ако някой се е сблъсквал със такъв проблем ,моля да помогне.
 
Последно редактирано:
От: Еконт модул за Opencart грешка

Това е голям проблем на този модул. Град, ул. и т.н. трябва да се избират от предложенията, за да работи коректно.
 
От: Еконт модул за Opencart грешка

Модула от страницата на Еконт ли го дръпна, за да го инсталираш?
Преди две седмици имах подобен проблем.
Питам, защото се оказа че там е някаква стара версия. Свързах се с отдела им за ИТ и ми пратиха нов архив на модула, защото на страницата им бил по-стара версия.
Няма никаква логика, но когато инсталирах новия и се оправиха бъговете.
Скайпа ми е delindadar, ако искаш ми пиши да ти го пратя.
 
От: Еконт модул за Opencart грешка

Модула от страницата на Еконт ли го дръпна, за да го инсталираш?
Преди две седмици имах подобен проблем.
Питам, защото се оказа че там е някаква стара версия. Свързах се с отдела им за ИТ и ми пратиха нов архив на модула, защото на страницата им бил по-стара версия.
Няма никаква логика, но когато инсталирах новия и се оправиха бъговете.
Скайпа ми е delindadar, ако искаш ми пиши да ти го пратя.
Модула го изтеглих от тук ,но преди съм пробвал и други версии не се получава.За сега съм премахнал стъпката за избиране начин на доставка при плащане.По късно ако си на линия ще се радвам да ми изпратиш твоята версия.
 
От: Еконт модул за Opencart грешка

Скайпа ми е непрекъсното включен и през целия ден съм на линия :)
 

Горе