Електронно правителство до края на 2013

Смятате ли, че ще имаме електронно правителство до края на 2013г.

  • Да

    Votes: 5 45.5%
  • Не

    Votes: 6 54.5%

  • Общо гласове
    11

primecode

Active Member
Гледам новините (излъгах се) и казаха, че електронното правителство щяло да бъде готово до края на 2013, били взели вече мерки .... дали?
 
От: Електронно правителство до края на 2013

Дали ама на дали, дето викат песимистите.

Аз пък си мисля, че ще успеят - просто това е бъдещето и колкото по-бързо дойде толкова по-добре. Колкото се може по-голяма брадва трябва в администрация/бюрокрация.
 
От: Електронно правителство до края на 2013

До 2013-та има много време. Ако преживеем 2012 :D ще има електронно правителство, даже всичко ще ни е електронно.
 
От: Електронно правителство до края на 2013

Ще преживеем не само 2012 а и 2222, само някой ентусиазиран режисиор може да ни покаже какъв ще е тогава света :D
 
От: Електронно правителство до края на 2013

Като знам как стоят нещата с качеството в България, най-вероятно още на втория ден сървърът едвам ще диша или лични данни на милиона ще са на пазара...

едит: да сървърЪТ, а не сървърИТЕ, защото някой ще прибере част от парите, нашите пари :(
 
Последно редактирано:
От: Електронно правителство до края на 2013

Е хайде глупости, то ако до там се стигне ще има сто дублирания на данните в нам си колко сървърИ
 
От: Електронно правителство до края на 2013

Така или иначе грешка ще има. После оправдания и накрая нова идея за нов проект :D
 
От: Електронно правителство до края на 2013

Гласувах с "не", защото смятам, че няма да имаме такова, каквото е редно да имаме. Пак ще мине през на познати формите и качеството ще е ниско, изпълнението - аматьорско, а ползите за обикновения гражданин - никакви.

Всичко тръгна (по-сериозно, като старт) по времето на царя, но от тогава само се харчат пари и нищо не се постига. Не съм оптимист, че ще имаме нещо много добро, даже съм повече на мнение, че всичко ще е толкова зле, че ще си личи, че пак се крало на поразия.

Не знам защо като се прави нещо толкова сериозно не се използват истински експерти, а просто хора, които си слагат комисионите и остават работата за следващите, които пак нищо не правят и така всеки път едни и същи пари се теглят в тази посока, към определени хора. Нямам против да е така, но както се вика да има резултати. А ако са и малко по-умни, ще го минат с пари от Европата. :)
 

Горе