Емиграция от RexCart към OpenCart

deolcho

New Member
Здравейте,
Как мога да прекача продуктите от RexCart в OpenCart по-новата версия без да си загубя информацията от RexCart-a
Моля Ви помагайтеее :(
 
Здравей и добре дошъл при нас. Не е емиграция, а е миграция. :)

Ето един линк: http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=55979

Но по-интелигентно решение е с някой модул, но това реално е стар opencart, та не знам дали има нещо такова. Все едно от WP към WP, което не знам дали се случва. Освен на ръка. ;)
 
От: Емиграция от RexCart към OpenCart

Случва се, аз съм го правил, но беше зор. По-добре да го направи някой, който разбира. За няколко часа и 200лв ще стане.
 
От: Емиграция от RexCart към OpenCart

Възможна е миграцията, но надали ще се намери точна комбинация на модули за импорт/експорт, с които може да стане това. Според мен би трябвало да се подходи с къстъм решение, ако продуктите/категориите и като цяло информацията е много като можеш да ме потърсиш на лс допълнително за такъв вариант, ако ли не ще трябва да я въвеждаш на ръка.
 
От: Емиграция от RexCart към OpenCart

Аз се интересувам от същата услуга - използвам REXCART (OpenCart 1.4.9.1) и желая да прехвърля към най-новата версия (2).
 
От: Емиграция от RexCart към OpenCart

Всъщност, ако може да се метне до която и да е от следните версии: 1.5.6.x, 1.5.5.x, 1.5.4.x, 1.5.3.x, 1.5.2.x, 1.5.1.3 ////// Аз до версия 2 ще се оправя и сам.
 
От: Емиграция от RexCart към OpenCart

П.С. Успях да си я мигрирам, благодаря за съдействието.
 
От: Re: Емиграция от RexCart към OpenCart

Ти хубаво го поправи, ама що не редактира и заглавието?
Здравей и добре дошъл при нас. Не е емиграция, а е миграция. :)

Ето един линк: http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=55979

Но по-интелигентно решение е с някой модул, но това реално е стар opencart, та не знам дали има нещо такова. Все едно от WP към WP, което не знам дали се случва. Освен на ръка. ;)
 
От: Емиграция от RexCart към OpenCart

Преместих само съдържанието на базата данни в новата структура чрез инструмента phpmyadmin за MySQL. Дори ще го предложа като услуга - ако някой желае, да заповяда :)

П.С. Не е нищо сложно, но е времеемко и се изискват специализирани познания.
 
Сега се сблъсквам с тоя проблем - как да прехвърля един RexCart към OpenCart 2.3.0.2
Ще споделите ли опит как може да стане?
 

Горе