Ето защо не бях на SEO конференцията

мдам екстра е марто верно започна притеснено ама след втората минута е ок

добре им го каза за уебгрупите които си работят за чужбина да се знае и да имат респект...........

изгледа ли го цялото радев бате ???
 
От: Ето защо не бях на SEO конференцията

изгледах го да що?


иначе...
в страни от тая тема
винаги съм си мислил, че ALT е атрибут, а не tag
но според SEO гурутата май е таг

ся слушам лилито, която пък говори за "популяритет"
 
От: Ето защо не бях на SEO конференцията

Явно и идея си нямаш за нивото на Марто говорейки за СЕО. Притеснението му в първите няколко минути няма нищо общо с познанията и практиката му на външни пазари и то в силно конкурентни ниши. Той е един от малкото практици / не теоритици/, които аз познавам.
 
От: Ето защо не бях на SEO конференцията

Аз лично съжалявам, че ня бях на конференцията, макар да имах желание да я гледам поне online.
Иначе от откъсите, които видях, с бая неща не мога да се съглася. Не е вярно, че SEO експертите в България са малко. Просто повечето са непопулярни, тъй като не продават SEO познанията си, а ги ползват изцяло за лични (и приятелски) проекти. В някои от случаите ми се струваше, че на елементарни въпроси поканените SEO специалисти сякаш не искаха да отговорят, но това си го обяснявам с това, че трябва да си пазят хляба. Аз лично се опитах да разбера какви са им наблюденията за значението на скоростта на връзка на конкретния бот със сървъра, където се хоства сайта (един май засегна тази тема), но без звук (тъп личен моментен технически проблем :( ) не можах да разбера нищо. За anchor-ите мисля, че не казаха нищо съществено (съдейки по въпросите след конференцията), а на мен и тази тема ми е интересна по простата причина, че съм бос в тази насока.

И тъй като пропуснах почти всичко, бих желал да се снабдя напълно легално (вероятно срещу заплащане) с някакво видео копие на цялата конференция. Бих казал, че има SEO насоки, в които смятам, че съм много силен (казано напълно нескромно), но в други - нещата яко ми куцат. Ето защо такива като мен просто трябва да попиват чужд опит.
 
От: Ето защо не бях на SEO конференцията

в страни от тая тема
винаги съм си мислил, че ALT е атрибут, а не tag
но според SEO гурутата май е таг
Ай ся, подробности.
 
От: Ето защо не бях на SEO конференцията

: )))))))))))))

<alt></alt>

не бе, бачка си :П


Резултати 1 - 10 от около 95 300 000 за alt tag. (0.31 секунди)

кво да говорим повече :)

Резултати 1 - 10 от около 407 000 за alt attribute. (0.34 секунди)
и тука по първа страница са само някви тъпи Wikipedia, W3Scools, W3 и други мишоци.
 
От: Ето защо не бях на SEO конференцията

някви тъпи Wikipedia, W3Scools, W3 и други мишоци.

Опазил те Господ тебе "разбирачо"...
 
От: Ето защо не бях на SEO конференцията

Айде и аз да се включа. Аз не не бях и дори не го гледах онлайн, щото нямам време.

Но ... от малкото което видях останах с впечатление че хората са се постарали, и каквото станало-станало. Не е нужно да се издирява толква защото май никой не претендира за това да е професор или пък да изнася всеки ден лекции.

Браво на лекторите и тези който познавам макар и по физиономия си разбират хората а не са някакви прочели по 1 две книжки и веднага да си правят СЕО фирма и да правят сайтове за този и онзи, както текива фирми възникнаха хиляди от всякакви аматиори.
 
От: Ето защо не бях на SEO конференцията

Проблем няма с "експертите". С интерес бих изслушал СЕО лекция на Радев или други от форума.
 
От: Ето защо не бях на SEO конференцията

Радев обаче не е SEO Гуру и лектор
за голямо съжаление :(

като порасне може да мине някъде да каже нещо
 
От: Ето защо не бях на SEO конференцията

Ако искате дайте ми всички теми и въпроси от конференцията да ви спретна една яка лекция, че нещо ми се пише са SEO малко по-подробно
wasntme.gif
 
От: Ето защо не бях на SEO конференцията

Аз само чакам да се прибера вкъщи (в момента не съм) и да си изгледам SEO лекциите. Току виж съм поумнял малко.:(
 
От: Ето защо не бях на SEO конференцията

Ако искате дайте ми всички теми и въпроси от конференцията да ви спретна една яка лекция, че нещо ми се пише са SEO малко по-подробно
wasntme.gif


ако е видео лекцията по голям ефект ще има :)
 
От: Ето защо не бях на SEO конференцията

Опазил те Господ тебе "разбирачо"...

Кирев, четеш ли какво коментираш изобщо колега? :D

По темата: мене ми бяха интересни лекциите. На bgkulinar и на Ogo. Единствено те бяха на достъпно ниво, за хората, които не са наясно със SEO понятия, понятия на английско-български, понятия, които са на български, но не са от книжовния език. Поне хората с които разговарях май само те са им станали ясни. Това с въпросите и отговорите беше много добро - ако следващия път ще има отново и аз ще дойда. А и като че ли, тогава лекторите не се притесняваха толкова. Този път не дойдох, защото предполага, че няма да се каже нищо ново и конкретно. И познах. Все пак супер начинание - ще се видим догодина. Поздравления и за организацията :)
 

Горе