Ето как реагират българските тийнейджъри...

имаш въпрос за спецификациите :) ГБ пратихалити някакви спецификации ти каза че си им писал на меила но защо не питаш във форума им :) те някои меили не ги получават а на други като пратят отговор не се получава...

и го сравни с дурекса за които знаем за 10 минути :)
 
coolice каза:
имаш въпрос за спецификациите :) ГБ пратихалити някакви спецификации ти каза че си им писал на меила но защо не питаш във форума им :) те някои меили не ги получават а на други като пратят отговор не се получава...

и го сравни с дурекса за които знаем за 10 минути :)
това мисля и да правя :) но незмам колко издържа и дали се сменят батерииките :?
сега от 15-тина мин се мъча да си оправя микрофона да им звънна на съпорта ама не се чувам добре май :cry: ще пуснем в форумчето една темичка :)

Едит:
ауууу перфектно !
можел да работи над 22-24 часа - това ми хареса :) значи конкуренция вече няма :lol:
 
Колега,
ще ме извиняваш, но според мен не е много подходящо да пишеше точно в този форум. 99% от писателите там не им трябват такива неща, защото си карат на ръчна. Да не говорим, че е пълно с несериозни типчета, които ползват форума за чат зона.

Пробвай се в някой по-сериозен форум с по-възрастни и олегнали юзъри.

Успех и весела Коледа!
 
От: Ето как реагират българските тийнейджъри...

...на яките оферти

правя много добра оферта и дори ще бъда малко на загуба :shock:
ЦЪК

Едит:
май го избивам на Gorilla Marketing ако не се лъжа

Teenproblem.net е един от форумите с най-много "емоционално малтретирани" и безмозъчни същества в българския ефир. Crazy-Mast, мога само да ти препоръчам да прочетеш някоя sales книжка, относно как да посрещаш възражения и да се заредиш с търпение. Както преди казваше шефа ми "клиента е прасе", ама тия и това не са..

От къде реши да се захванеш с customer service, ако не е тайна? :)
 
От: Ето как реагират българските тийнейджъри...

Бате, там е ламер до ламер. Цял живот влизат и излизат от некво драми. С две думи се са таковали отзад. Не знам кой ги беше купил наскоро, но много се набута...от трафика там и чеп за зеле не става. Какво си е мислил този който го купува? Как може да изкараш пари от някой пъпчив олигофрен, който мисли как да се напие с 2 лева.:) Сори мастър ама няма да ти тръгне продукта там.

Ако ще се продава там нещо то трябва да е: последният албум на Азис, водка за 2.60 литъра, сандалки с много голям дискаунт, олиговренски ринг тонове, книфи от сорта как да оправя някоя пияна девственица и ей такива неща - нелогично е но е факт.

П.П: Абе верно, кой се набута с този форум?
 
От: Ето как реагират българските тийнейджъри...

Колега,
ще ме извиняваш, но според мен не е много подходящо да пишеше точно в този форум. 99% от писателите там не им трябват такива неща, защото си карат на ръчна.

Може да пробва в ГепиМе.ком - там със сигурност ще има навити :D :twisted: :eek:
 
От: Ето как реагират българските тийнейджъри...

това мисля и да правя :) но незмам колко издържа и дали се сменят батерииките :?


Дурекс... Това няква програма за секс играчки ли е? Вибратори? Баси, тия жени много бързо ги изтощават :D
 
От: Ето как реагират българските тийнейджъри...

Бате, там е ламер до ламер. Цял живот влизат и излизат от некво драми. С две думи се са таковали отзад. Не знам кой ги беше купил наскоро, но много се набута...от трафика там и чеп за зеле не става. Какво си е мислил този който го купува? Как може да изкараш пари от някой пъпчив олигофрен, който мисли как да се напие с 2 лева.:) Сори мастър ама няма да ти тръгне продукта там.

Ако ще се продава там нещо то трябва да е: последният албум на Азис, водка за 2.60 литъра, сандалки с много голям дискаунт, олиговренски ринг тонове, книфи от сорта как да оправя някоя пияна девственица и ей такива неща - нелогично е но е факт.

Амин. :)

Във фуутъра пише че е Investor.BG ...

Явно и тях ги е купил някой.. :lol:
 

Горе