Ефективна реклама за продажби в OLX.bg

OrigiRal

Member
Здравейте!

Интересувам се от най-ефективния изпитан метод за продажби в OLX.

Тук може да споделите как вие лично сте успели в продажбите. Всички идеи и съвети са добре дошли! :)

Мерси!
 
От: Ефективна реклама за продажби в OLX.bg

аз съм си качил някой неща в сайта , продават се от време на време :)
То и зависи много от сезона , отпуските , фазата на луната .
Понеже продавам основно дрехи и бельо за бременни :)
 
Здравейте!

Интересувам се от най-ефективния изпитан метод за продажби в OLX.

Тук може да споделите как вие лично сте успели в продажбите. Всички идеи и съвети са добре дошли! :)

Мерси!
Виж ми в подписа.
 
От: Ефективна реклама за продажби в OLX.bg

Мога да споделя няколко важни за мен неща, които са проработили:

На първо място - снимките на продукта, който продаваш трябва да бъдат привлекателни. Препоръчително е продуктът да се вижда добре, сниман от различни ъгли и снимките да имат прилично качество. Попадала съм на отчайващи оферти, които дори да звучат добре, като видиш снимката и можеш да се откажеш от тях. Някъде бях чела, че потребителите възприемат продукта най-добре, когато той е на бял фон. ;)

На следващо място - описанието на продукта. Нахвърляни на две, на три няколко думи може да предизвикат малко внимание на някой, но едно по-подробно описание с повече детайли ще привлекат по-добре аудиторията.

Не на последно място нека офертите отговарят не реалността. Друго си е да получиш удовлетворение като купувачът е доволен, ползва си покупката с кеф и остави някой друг положителен рейтинг/коментар. Благодарение на това да реализираш и следващите си сделки.

Успех! :)
 
От: Ефективна реклама за продажби в OLX.bg

Благодаря!

Аз по-скоро имах предвид някакъв вид реклама... каква, къде и пр? :)
 
От: Re: Ефективна реклама за продажби в OLX.bg

___________
 
Последно редактирано:
От: Ефективна реклама за продажби в OLX.bg

Аз не бих плащал в подобни платформи. Да платиш в ебай, ок, но в олкс, ае мерси... и то някакви левчета им е най-евтината реклама... ахха

Правил съм го, никакъв резултат освен повечето импресии.

Направи си готини описания, направи къса информация за това каква доставка предлагаш и къде е стоката, бла, бла. Снимки и ги бутай нагоре да се качват в категорията когато ти даде възможност. Това е.
 
Re: От: Ефективна реклама за продажби в OLX.bg

ги бутай нагоре да се качват в категорията когато ти даде възможност. Това е.

аз предлагам решението за това.
 
От: Ефективна реклама за продажби в OLX.bg

аз като гледам, най-преуспяващите търговци в нашия оексел са измамници
вижда се още от първа страница.
Колкото си по-нагъл и безочлив лъжец, толкова по ти вървят продажбите, но те и купувачите са си виновни.
 
От: Ефективна реклама за продажби в OLX.bg

Тъй като гледам, май ще се откажа от olx... Аз от преди не го харесвам по ред причини, ама къде другаде в България може да си продаде стоката човек, питам? :)
 
От: Ефективна реклама за продажби в OLX.bg

Тъй като гледам, май ще се откажа от olx... Аз от преди не го харесвам по ред причини, ама къде другаде в България може да си продаде стоката човек, питам? :)

Мнението ми е идентично и искам да задам абсолютно същият въпрос като О'ргинал!

Къде мамка му да продаваме освен в продавалника :)

п.п. между другото, напоследък зачестяват и обажданията от други сайтове за обяви, скоро може да се изравни продавалник wersuZ всички, но щом курса поеме нататък, значи рано или късно и продавалника ще потъне.
Вече сме виждали подобни ситуации и то от същата фирма:) така че всичко е възможно.


Проблема е че всеки следващ е все по-лош от предходния...
 
Re: От: Ефективна реклама за продажби в OLX.bg

Малко са пръчка всичките но в: базар, ибей, всичко.бг, няколко сайта за малки обяви.
 

Горе