Желаеме ли хейтърите тук.

Желаеме ли хейтърите тук


  • Общо гласове
    46

slavib

Active Member
Започвам тази анкета, защото смятам, че някой потребители направо прекаляват.
Аз лично съм в този форум за да науча нещо ново.
Вече една година съм тук и наистина научих много неща.
Системата за взаимопомощ е направо прекрасна, до момента в който в темата дойде хейтър и започне да сере.
Няма значение, че на конкретният човек, който е задал въпрос вече никой не иска да се изкаже в темата му и той не може да получи очакваната помощ.
Проблемът е много по сериозен. когато някой друг чете тази тема също не може да придобие някакви нови знания освен тези свързани с ценностната система на хейтъра.
За това поставям ясно въпроса - Желаем ли хейтърите да пишат по темите ни.
 
От: Желаеме ли хейтърите тук.

Поредния онеправдан.
Просто цъкай смело на триъгълника с удивителна по често.
 
От: Желаеме ли хейтърите тук.

При така зададен въпрос, не ми оставаш нищо друго освен да гласувам с "да" :(
 
От: Желаеме ли хейтърите тук.

Малко е трудно да се отговори еднозначно в тази анкета, защото има много чувствителни потребители (основно от мъжки пол), които възприемат като хейт всяка малко по-грубо поднесена критика. Докато не научим, че критиката ни учи, а ласкателствата ни бутат надолу, трудно ще се научим на каквото и да е.

И, за да бъда максимално обективна, ще обърна внимание и на ''критиците''. Понякога може да има резон в думите ви, но ако са поднесени злобарски, няма никакъв смисъл да се включвате в темите на хората. Разбира се, не сте длъжни да помагате, но никой не ви кара и да пречите и най-вече никой не печели от това. Тук е моментът да призная, че съм влизала в тази роля няколко пъти в темите на cross, с което не се гордея и му се извинявам, но момчето умее да изкара най-гадното в човека - не знам как го прави.:)

п.с. Няма да гласувам в анкетата, защото е твърде субективна, поради което на първо място трябва да дадем дефиниция на ''хейтър'' и чак след това да посочим дали го ''желаем'' (мале каква двусмислица) или не. :)
 
От: Желаеме ли хейтърите тук.

не знам дали е хейтърско, но темата е пусната в грешен раздел.
 
От: Желаеме ли хейтърите тук.

В живота нищо не е само черно или само бяло, както показват и резултатите от анкетата до тук :cry:
 
От: Желаеме ли хейтърите тук.

Аз само не мога да разбера как хора, наричащи себе си интелигентни предприемачи допускат това да става във форума им... И нанди, недей разтяга локуми,че нямаш място тук! Знаеш го добре.
И нека е скучно без хейтърите, това е място за бизнес, а не за забавление...ако още не сте го разбрали, значи няма нужда от коментар.
 
От: Желаеме ли хейтърите тук.

И нанди, недей разтяга локуми,че нямаш място тук! Знаеш го добре.

Ко речи, ко? :-o

Може ли субтитри, че нищо не разбрах?

това е място за бизнес, а не за забавление.

Тцъ! Това е форум. Място само за бизнес е стоковата борса. Провери какво означава форум - има инфо в нета. ;)
 
Re: От: Желаеме ли хейтърите тук.

Поредния онеправдан.
Просто цъкай смело на триъгълника с удивителна по често.

Да, това гаранция, че работи. Дори мислех да позачистя темата ти, ама ти беше си я редактирал. И за това я преместих в кофата, както си написал в поста.
 
От: Желаеме ли хейтърите тук.

@Kreayshawn много точно казано. Дечковците са проблема.

@slavib пропуснал си опцията: "не ми дреме"
 
От: Желаеме ли хейтърите тук.

И май хеитърите победиха и закараха темата в трета глуха.
Май наистина пропуснах опцията "не ми дереме"
 
От: Желаеме ли хейтърите тук.

И май хеитърите победиха и закараха темата в трета глуха.
Май наистина пропуснах опцията "не ми дереме"

Не искам да те разочаровам, но е така и на улицата...няма само усмихнати лица и ведри пожелания. А и е нормално, защото иначе много лицемерно ще дойде. :)
 
От: Желаеме ли хейтърите тук.

Да точно това исках да кажа че форума е заприличал на улицата. Не знам дали някой разбира но форума се движи от смислените мнения. Безсмислените го правят "труден" за четене.
 
От: Желаеме ли хейтърите тук.

Вие не разбирате смисъла на термина ''форум''. В римската империя форумът е бил просто един площад, на който всеки е могъл да отиде и да си излее мъката, да си изложи възгледите или просто да напсува.

Грешката ви е, че държите да намерите само полезни неща точно в един обществен форум. Ако търсите ''полезно'': яжте ябълки и тичайте за здраве, но ако искате група хора, подбрани по ваш вкус - ограничете се до семейството си и стойте далеч от интернет.

Няма как да попаднете в общество, в което всички са ви приятни - не и на тази планета. Deal with it! :)
 
От: Желаеме ли хейтърите тук.

Аз не искам да съм в твоето общество искам си моето. Единственото за което се боря такива като теб да не ми пишат в темите когато не разбират нищо и да дават оценки според собствената си ценностна система. Вие се опитвате да налагате вашата простотия.
 

Горе