Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 200 поста – Банове за всички

От: От: От: От: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 200 поста – Банове з

Айде, още 59 такива мнения и си експерт в покупка на ФБ страници ))) . Нали?


Blinky, прав си, да. От г.т. на администратор правиш всичко както трябва и не оспорвам това.

За платени опции нищо не знам. И защо? Не чета правила ((( Виновен съм.
Като цикна на раздела ми излиза
To access this forum your post count must be 200 or greater.
Защо не ми излиза опция за buy достъп? :shock:

Вадиш думи от контекста :)

а като четеш - все ще напишеш нещо.

Аз поне бих писал нещо - само четене, е като да отидеш в Уни и само да четеш, без да правиш дискусии и или да ходиш на упражнения. Като имам мнение - изразявам го, няма смисъл от форумите да си държиш мнението зад зъбите.
Може би това че си по форумите от 2002-ра година те е уморило вече да пишеш мнения.

Бих споделил мнението си и за разликата в нашите две позиции. Аз съм на мнение, че тези правила трябва да ги има, за да се защитават "лаиците", като мен, които ноще не са толко наясно.
Ти от друга страна, не се интересуваш от "лаиците" и си искаш твоето - да можеш да влизаш в секцията без да си направил необходимото.


Прав ли съм?

Айде, още 59 такива мнения и си експерт в покупка на ФБ страници ))) . Нали?

И разбира се, имах предвид, че е простичко за мен да разбера, защо са измислили съответните правила. Щото са добронамерени може би?
 
Последно редактирано:
От: От: От: От: От: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 200 поста – Бано

Вадиш думи от контекста :)


Използвам твоя случай да докажа мнението си. Остават ти още 58 подобни мнения и си гуру в покупка, а след 158 и в продажбата )
 
От: От: От: От: От: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 200 поста – Бано

Използвам твоя случай да докажа мнението си. Остават ти още 58 подобни мнения и си гуру в покупка, а след 158 и в продажбата )

Нещо невярно ли казах?

Какво точно доказа и какво ти е мнението - че ще стана гуру като напиша 100 мнения (общо ли). Плюс - как оцени, че ще стана гуру - по-какво съдиш и какво намекваш?

ПП: Сори за офтопика!
 
От: От: От: От: От: От: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 200 поста –

Нещо невярно ли казах?

Какво точно доказа и какво ти е мнението - че ще стана гуру като напиша 100 мнения (общо ли). Плюс - как оцени, че ще стана гуру - по-какво съдиш и какво намекваш?

ПП: Сори за офтопика!

Просто ти трябват още 5.29 поста за да разбереш това, което искам да кажа...
 
Не искам да звуча прекалено нахакано или самодоволно, но има пряка връзка между прекарано време тук, написани коментари и придобити знания. В практиката си тук не съм забелязвал обраното, освен ако не говорим за хора, които прекарват голяма част от времето си тук в Политиката и Офтопика, както и такива, които са дошли с единствената цел да спамят и да правят сечено на останалите. Но това не са таргет на форума и в като цяло не се задържат много - в един момент осъзнават, че губят време, което може да се вложи в нещо смислено, креативно и полезно. И пак погледнато глобално - форумът им е дал това "осъзнаване". :)
 
От: Re: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 200 поста – Банове за всички

И пак погледнато глобално - форумът им е дал това "осъзнаване". :)
Това е чудесно ). Въпроса е само в това да не се насажда в неозрели глави мисълта, че кол-во на постове е някакъв показател... Пак ти като админ ок го правиш стимулирайки този горе ). Но утре, той ще ми каже, я виж бе имам със 100 поста повече от теб, кви си ти бе бегай... И на там върви, щом вече сега толко "протестански" отстоява тази позиция.
Просто ще дойде момент в който с подобни действия ще отсечете хора които идват тука вече с ОСЪЗНАВАНЕ, понякога доста по голямо или равно на 1000 поста да говорим на ваш език... Всеки и винаги трябва да разбира, че е важен човек зад аккаунта, а дали има един пост или 1000 - няма никакво значение... за предприемачи. за някакви мамита може би трябва да има... И като задължителен минимум трябва да има опция за получаване на СВЕТЕЙШНО ПРИЗНАНИЕ от админа чрез личен разговор и т.д. Щото ако човека е адекватен и от контент нямате нужда -не знам що да няма )

P.S. не говоря за себе си, не искам никакви привелегии и т.н. и ще млъкна пак за години, само да приключа тука с някои хора

P.P.S Айде някой още да се включи? Че Админ и първоначален опозиционер от една страна и аз от друга - не е честна битка ...или да станете повече от една страна аз да падна или да уравним шансовете )
 
От: От: Re: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 200 поста – Банове за вс

Просто ти трябват още 5.29 поста за да разбереш това, което искам да кажа...

Е обясни ми го поне на лично ако трябва! Искам много да знам, обаче не съм сигурен, че след 5,29 поста ще се сетя какво сме коментирали тук и изобщо не съм сигурен, че ще разбера каквото и да било...

Това е чудесно ). Въпроса е само в това да не се насажда в неозрели глави мисълта, че кол-во на постове е някакъв показател...

А ти какъв показател би предложил за форум?
Не съм голям спец, обаче също ходя по форуми доста отдавна (да речем от 2006 година - специално проверих и това ми е първата регистрация в една по-стара поща) - и аз лично не се сещам.
Ти ще предложиш ли?

Това е чудесно ). Пак ти като админ ок го правиш стимулирайки този горе ). Но утре, той ще ми каже, я виж бе имам със 100 поста повече от теб, кви си ти бе бегай... И на там върви, щом вече сега толко "протестански" отстоява тази позиция.
Къде ме стимулира?
Тук извърташ лошо - аз подкрепих ТЯХНОТО (на админите и на други хора тук) мнение и тяхната позиция - не те моята.

Всеки и винаги трябва да разбира, че е важен човек зад аккаунта, а дали има един пост или 1000 - няма никакво значение... за предприемачи. за някакви мамита може би трябва да има..
Тук съм 100% съгласен - важен е човека!
И ако не си пил няколко пъти бира с него или не сте правили бизнес преди, как разбираш какъв е човека "отзад"?
 
От: От: Re: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 200 поста – Банове за вс

P.P.S Айде някой още да се включи? Че Админ и първоначален опозиционер от една страна и аз от друга - не е честна битка ...или да станете повече от една страна аз да падна или да уравним шансовете )
[/I]

Подкрепям! Да се включат много хора в дискусията, защото е важна и е важно да е именно дискусия!
Ти обаче не дискутираш, аз не виждам отговор на въпроси, зададени от мен.


И една забележка - 2 пъти казваш в този пост че съм в опозиция - аз лично не се виждам там, по тая тема :)
1-ви мой пост:
Харесва ми, че сте направили това правило. След малко разсъждения, установих, че наистина е ценно. Хипотетично, дори и да си добронамерен, ако нямаш достатъчно знания пак може да те прецака някой продавач, така че е логична тази мярка за 100 поста. Това е единствения (може би, нямам представа от модериране на форуми) начин да ограничите вредата.
Много ми е трудно да не хейтна потребител, който пише без смисъл и препинателни знаци, обърквам се :) Заради супер позитивния тон това "предприятие" обаче успявам :D

И все пак - как можем да разпознаем такива индивиди - опитващи се да направят измама със социални страници (фейсбук или други)?!
Последващ твой пост:
Логично? Може ли да опишеш точна логика във верига количество на постове = знания, опит, пари, достижения = позволение-разрешение-виза от горе за участие в покупка на страница ?
Че аз нещо не я виждам ни на първо, ни на второ четене... Сигурно, щото имам под 1000 поста )
 
Значи на кратко да кажа за 200 те поста и условието обяснил съм в началото но се е загубило


значи първо бяха 10 поста стандартни и не беше отделна секция, после през 2013 ми беше обърнато внимание че има няколко измами в пазара със фейсбук страници от нови потребители... след направената равносметка се оказа че в периода 2011 - 2013 има само две измами в други секции (като едната даже не е при нас при нас се пробваше да продава статии който карал хората да му пишат статии без да им ги плаща в сайтовет за обяви тук ги продаваше) а всички останали са за фейсбук страници (мисля че бяха 6 само за няколко месец) => вдигане на трудността за да е по трудно начинаещи да продават като ги бройм за неориентирани и да е по трудно на купувачи който искат да мамят като цената която трябва да платят е акаунта си .... тези измами носят лошо име на Предприемач а представляваха няма и 20 процента от всички нови теми в пазара... когато нещо което представлява 20% от общото генерира 300% повече измами за няколко месеца от колкото 80% за две години => че трябва да се вземат мерки за да не вреди на имиджа на останалото....


50 поста .... пак се случиха още 2 за няколко месеца

100 поста една измама ... (драма) нов потребител се регистрира да продава пусна тема в основния пазар че продава видях го че е нов и го баннах за 10 дни с основани на бана да не го измамят обаче тъпата кратуна през ноща докато сме спали си регнал нов ник и взел да спами на лични как продава страниците и разбира се някакъв с 300 поста се беше изкушил да му ги прибере = 10 станици тема как го измамили“

последва вдигане на 200 с обещание всяка измама ще вдига трудноста двойно да боли повече този който го баннат
 
От: Re: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 200 поста – Банове за всички

последва вдигане на 200 с обещание всяка измама ще вдига трудноста двойно да боли повече този който го баннат

Ами нещо като с цел да се спре тютюнопушенето - тотално да се забрани търговия, ако продавач и купувач са по ниски от 247 см. ))) Ефективно никой не спори. то това няма как да не е ефективно...
 
Re: От: Re: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 200 поста – Банове за вс

Ами нещо като с цел да се спре тютюнопушенето - тотално да се забрани търговия, ако продавач и купувач са по ниски от 247 см. ))) Ефективно никой не спори. то това няма как да не е ефективно...

Всъщност тези 200 поста са точно това "над 18 години" ограничението. :)

Тотално да се забрани означава "тотално да се забрани".
 
От: Re: От: Re: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 200 поста – Банове з

----
Имаше доста неща - няма смисъл.

------------------

Всички сте прави. Сгреших.
 
Последно редактирано:
Не се налагат глоби и санкции, за това е нулева. Както в един алгоритъм - заданието е на лице, но резултата дори и кофти, на никой не му пука. :) Това с 247 см. е абсурд, и не съм го коментирал него никъде. Дадох ти по-прост пример с 18 години. Аз такова го виждам по реално. ;)

Нямаме затворени раздели. Не е полезно за форума. Просто не може да се пускат оферти. Няма го бутона създай тема. А като се появи някаква от потребител с под 200 поста в друга секция, минава автоматично в Кофата. ;) Защо да ти махаме постовете? Идеята е че постовете не трябва да са цел на някои. А да са просто следа след него - мисля, че присъствието му е по-важно - като член, който е полезен и са му полезни другите.
 
От: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 200 поста – Банове за всички

Говорих само за брояча. Защо пак ТЪПО ЧИСЛО го бъркате С пост, смисъл, знание, сила, здраве, следа и така нататък? Може да има пост - но да не е отбелязан. Ако ще пише 0 под моя ник - ти няма да спориш с мен или няма да отоговаряш? гугл няма да намери този топик или нещо друго ще се случи? Кой и къде говори за триене на постове?

За всичко друго

Всички сте прави. Сгреших. говорим на различни езици


200 поста за да се види съдържанието. - това ако не е закритост на раздела - НАИСТИНА се отказвам да търся някакъв смисъл до достигане на 10000 поста.

Ph4c3P4LM
 
Последно редактирано:
Голяма драма, голямо чудо. Вземи участие в още някои теми и си готов. Всеки има някакви проблеми с правилата, но по-добре така, отколото всички да имаме проблеми. ;) Дано това поне мина в графата "прави сте", че като гледам се говорят празни приказки. Отиваш на гости у родителитена мацката ти и знаеш, че е против правилата да си го местиш пред тях. И не го местиш пред тях. Като заколяте първото прасе и претакате едно зеле заедно, можете да си го местите един пред друг. Няма кой знае какво сложно за схващане тук.
 
От: Re: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 200 поста – Банове за всички

Голяма драма, голямо чудо. Вземи участие в още някои теми и си готов. Всеки има някакви проблеми с правилата, но по-добре така, отколото всички да имаме проблеми. ;) Дано това поне мина в графата "прави сте", че като гледам се говорят празни приказки. Отиваш на гости у родителитена мацката ти и знаеш, че е против правилата да си го местиш пред тях. И не го местиш пред тях. Като заколяте първото прасе и претакате едно зеле заедно, можете да си го местите един пред друг. Няма кой знае какво сложно за схващане тук.


Пич, тука се твърди че човека с 2000 поста трябва да е постигнал всички тайни на вселената, та така ми става чудно как така ти изпускаш факта, че форума май е предназначен за обсъждане и дискусия? И ако ми се иска и го правя на правилно място - ще го правя без разрешение и съвети ). Няма кой знае какво сложно за схващане тук....

А безразличието и наведеноглавизъм - са опасни фактори за която и да е общност... тихо, тихо трай си, млъкни... спазвай, стой, недей, не питай, че мацка, там, зеле, помни, сложно, не се замисляй защо е така, казват значи трябва, 200 значи вярвай, празно значи бягай.... :-o
И принципно се оправям, спокойно, и даже се моля тука да ми нулират брояча с цел никога да не попадна ТАМ. Ама не става...А още няколко теми - няма да смогна. Едвам с тази се справям...Нещо по сериозно не смея и да отварям с моите 120...
 
Re: От: Re: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 200 поста – Банове за вс

Пич, тука се твърди че човека с 2000 поста трябва да е постигнал всички тайни на вселената, та така ми става чудно как така ти изпускаш факта, че форума май е предназначен за обсъждане и дискусия? И ако ми се иска и го правя на правилно място - ще го правя без разрешение и съвети ). Няма кой знае какво сложно за схващане тук....

А безразличието и наведеноглавизъм - са опасни фактори за която и да е общонст... тихо, тихо трай си, млъкни... спазвай, стой, недей, не питай, че мацка, там, зеле, помни, сложно... :-o

Това честно казано не го прочетох до момента. :) Имаш разминавка както с броя постове, така и с това какви тайни ще научи. Ако мислиш, че след 200 поста тук няма да прихванеш нещо от съдържанието на форума, лошо за теб. За тайните на вселената има Езо Тв. :)

Всеки форум си има правила. Не знам в колко си бил и защо си толкова очуден, че тук има. :) И ако питаш мен бъди благодарен, че са позволили така търговия. Нещо за което ако решат някой ден да сложат адсенс, може леко да ги побаннат.
 
Re: От: Re: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 200 поста – Банове за вс

И принципно се оправям, спокойно, и даже се моля тука да ми нулират брояча с цел никога да не попадна ТАМ. Ама не става...А още няколко теми - няма да смогна. Едвам с тази се справям...Нещо по сериозно не смея и да отварям с моите 120...

Какво точно по-сериозно мислиш, че се случва и говори. Едни ъпдейти, вчера имаше как да се структурират правилно URL адресите, днес гледам има за ефектирната реклама в тубата.... все теми, от които реално може да се черпи инфо, както да се мятат по-кежуал постове. Никой не иска доклад за пред евро комисия. Просто твоето мнение. :)
 
От: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 200 поста – Банове за всички

Тази тема е култова наистина. Върнах се три страници назад и чета основно глупости. Всички недоволстват за някакви си 200 мнения? Какво предпочитате да се отвори пазара за всички и да ви ограбят с по 500-1000 лв набързо. После ще се оплаквате на админите защо има такива потребители. :)
Аз съм регистриран тук от 6 години, ако исках да драскам празни мнения щях да ги изкарам още през 2009. Настоящият вариант за мен е най-удачен.
 
Re: От: Re: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 200 поста – Банове за вс

Ами нещо като с цел да се спре тютюнопушенето - тотално да се забрани търговия, ако продавач и купувач са по ниски от 247 см. ))) Ефективно никой не спори. то това няма как да не е ефективно...

С тютюнопушенето не е точна аналогията но горе долу мога да го обясня и с такъв нагледе пример - няма нищо общо с ръста ... диско клуб пушенето забранено, всички вътре са оставили по 200 лв/поста депозит на входа, ако някой запали вътре ще бъде изхвърлен от клуба без да му се връща депозита а отаналите ще бъдат поканени да си удвоят депозита

Драконовкси мерки ама казах не може за две години да има две измами в 80% от темите в пазара а в за няколко месеца да има 6 измами в остналаите 20... като потребителите са подканяни да ползват независещ от нас ескору при тези сделки ама никой не иска

Тези измами създават лошо име на Форума
 

Горе