Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 200 поста – Банове за всички

От: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 100 поста – Банове за всички

Докато напишеш 100 смислени поста прочиташ и много полезни неща
 
От: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 100 поста – Банове за всички

лошо няма ако искаш да забогатееш бързо, лошото е като обеднееш бързо!
 
От: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 100 поста – Банове за всички

Ако имах малко свободни средствадо сега да бях направил платформата за продажба и размяна на ФБ групи, верно си беше ниша ;)
 
От: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 100 поста – Банове за всички

защо е това ? аз мисля че няма смисъл от това защото е нормално че всеки който открие търсеният отговор или въпроса си ще пише в темата !!!!
 
От: От: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 100 поста – Банове за всички

защо е това ? аз мисля че няма смисъл от това защото е нормално че всеки който открие търсеният отговор или въпроса си ще пише в темата !!!!
Нищо не схванах от това ти мнение, колега? Би ли обяснил пак какво искаше да кажеш всъщност?
 
От: От: От: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 100 поста – Банове за вс

Нищо не схванах от това ти мнение, колега? Би ли обяснил пак какво искаше да кажеш всъщност?

Иска да каже, че не му достига брой мнения, за да си пусне обявата в раздел Алъш-вериж.
 
От: От: От: От: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 100 поста – Банове з

Иска да каже, че не му достига брой мнения, за да си пусне обявата в раздел Алъш-вериж.

Иначе казано, не му се иска да има правила и да ги спазва ли?Наистина не разбрах какво всъщност иска да каже де :) А може би просто се опитва да трупа мнения?..
 
От: От: От: От: От: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 100 поста – Бано

Иначе казано, не му се иска да има правила и да ги спазва ли?Наистина не разбрах какво всъщност иска да каже де :) А може би просто се опитва да трупа мнения?..

Мислиш в правилната посока, ще стигнеш до просветление :)
 
От: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 100 поста – Банове за всички

За постовете е хубаво, че има тема вицове :) че аз от много време си ровя из форума, а се сетих да се регистрирам сега
 
От: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 100 поста – Банове за всички

А има ли някакъв вариант за изключение от това правило, защото аз съм регистриран в този форум много отдавна , обаче 90% от времето си чета темите и постовете , но не пиша коментари ?
 
Re: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 100 поста – Банове за всички

почти три месеца (без 10 дни) откакто е пуснато правилото резултата е нито един измамен работи като часовник

Обаче гледам че се опитвате да го заобикаляте, ето от вчера една темичка на сравнително нов потребител с 29 поста една камара купувачи нито един репорт не видях

Е КАКВО ДА НАПРАВИМ НИЕ ПОВЕЧЕ СЕ ЧУДЯ - КАТО ВИДИМ ТРИЕМ ТЕМАТА И ЛОКВАМЕ ПОТРЕБИТЕЛЯ ЗА ПЕРИОД КАТО ПЕЙПАЛ ТАКА ИЗМАМИ И В ДВЕТЕ ПОСОКИ СЕ ПРЕСИЧАТ ....


кофти че ви прецаквам бизнеса така ама беше станало нетърпимо... и му тръгваше лошо име на Предприемач

изтрих темата и локнах потребителя ако някой се опита да му вземе страничките или той продава нещо чуждо няма да стане в нашия пазар....
 
От: Re: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 100 поста – Банове за всички

Не мога да разбера защо трябва и хората който публикуват оферти за продажба на не-facebook страници да страдат от това правило. Нали проблемите ви са само с facebook-а ?
Вместо да изнудвате хората да ви пълнят форума с безмислен контент, направете опция за approve на всяка публикация в секция продажби от админ, и преценявайте на база постове, feedback, възраст на акаунта и т.н.
 
Re: От: Re: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 100 поста – Банове за вс

Не мога да разбера защо трябва и хората който публикуват оферти за продажба на не-facebook страници да страдат от това правило. Нали проблемите ви са само с facebook-а ?
Вместо да изнудвате хората да ви пълнят форума с безмислен контент, направете опция за approve на всяка публикация в секция продажби от админ, и преценявайте на база постове, feedback, възраст на акаунта и т.н.

Само за феисбук подсекцията е това оганичение темата е тук понеже няма да се вижда ако я сложа в подсекцията

офертите за продажба са на 10 поста и 10 дни престои и зелена репутация през това време - цялата идея е да се знае с кой правиш бизнес

и това е най мекото възможно от който и да е уебмастърски форум на повечето места е 15 дни 25 поста и лакикове от други потребители или 100 дни 100 поста и платено, или изцяло платено в урирара....

това не е сайт за обяви а горните тактики покавазт че спират измамите - целта не е да създавам сайт за обяви (в друга тема има 150 такива) целта е да създаваме удобство за доказалите се потребители като режем измамниците по най добрия възможен начин

Въпроса с феисбука е проблемен понеже дори и да верифицираме обявата на продавача не се знае купувача дали е коректен, имаше измами с купувачи по някоко поста така ограничаваме търговията и вдигаме цената на измамата
 
От: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 100 поста – Банове за всички

Лично аз вчера се наиграх с едни страници, но аз съм си за е...е. И то даже ги купих от човек с 19 поста...Сега видях че вече има бан.
 
хайде на 200 поста да вдигнем нивото на трудност след дпоследните събития... дето пак не е ясно кой е прав кой е крив http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=38478&p=555714&viewfull=1#post555714

ВЪПРЕКИ ЧЕ ИЗМАМАТА НЕ Е СТАНАЛА ТУК ЦЕЛТА Е ДА ЗАТРУДНИМ И ПРОДАЖБАТА НА КРАДЕНО ПРИ НАС

Отделно да ви накарам някой да си направи сайт за търговия със фейсбук страници и там да си играе да верифицира продавачи и купувачи и да ги пази от измами

тази секция седи тук и е само за улеснение на тръстед потребителите остналите не искам да търгуват
 
От: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 200 поста – Банове за всички

Пич, живеем в България, ако някой иска да мами - ще напраска едни 200 поста и пак ще мами, аз имам един сайт, дето почти не го ползвам и там се намериха спамери и ми е направо смешно като ги гледам как се мъчат да ми правят мръсно. Та мисълта ми е - който иска - ще направи измама, ако ще и 1000 поста ограничение да му сложиш, даже само ще го провокираш, за съжаление...
 
От: Re: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 200 поста – Банове за всички

хайде на 200 поста да вдигнем нивото на трудност след дпоследните събития... дето пак не е ясно кой е прав кой е крив http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=38478&p=555714&viewfull=1#post555714

ВЪПРЕКИ ЧЕ ИЗМАМАТА НЕ Е СТАНАЛА ТУК ЦЕЛТА Е ДА ЗАТРУДНИМ И ПРОДАЖБАТА НА КРАДЕНО ПРИ НАС

Отделно да ви накарам някой да си направи сайт за търговия със фейсбук страници и там да си играе да верифицира продавачи и купувачи и да ги пази от измами

тази секция седи тук и е само за улеснение на тръстед потребителите остналите не искам да търгуват


Eeee, стига де.
Ми направете го направо 1000 поста който няма, да не може да купува страници.
По този начин няма да спрете измамниците. По-скоро да се направи тема с никовете и друга информация за лъжците и да влизат хората да се информират там...
Аз лично не мисля,че като някой има 500 поста във форума е по-коректен от някой дето има 1500 ...
 
От: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 200 поста – Банове за всички

Няма полза от тема с имена на измамниците...нов профил се прави за нула бройки. Гореспоменатия такират от вчера е с динамично IP и не го хваща и бан на IP-то. Трябва си да има изискване за брой постове, да си зелен, хората да те уважават, а не сульо и пульо да правят тука теми тип битак и да лъжат и мажат.
 
От: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 200 поста – Банове за всички

Добре де, ама аз сега ако реша да купя някоя страница не мога ... И кво, трябва да оспамя целия форум, та да имам достъп до секциите, които ме интересуват ли?
Аз съм тук заради Фейсбук - намирам изгодни оферти, както и полезна информация, много рядко пиша по другите теми, за мен е почти непосилно да направя 200 публикации.
 
От: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 200 поста – Банове за всички

Моето предложение по този казус е за хората с над 100 мнения и зелена репутация да се назначи един посредник, които в определени часове да играе ролята на посредник..дават му се парите, дава му се страницата, когато и двете са на лице и всичко е както описаното от двете страни предварително дава страницата на купувача прехвърля парите на продавача и да взима някаква комисионна за услугата.
 

Горе