Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 200 поста – Банове за всички

От: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 100 поста – Банове за всички

аз съм съгласен,защото скоро ми откраднаха страница с почти 7 000 лайка..
 
От: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 100 поста – Банове за всички

Настойките за забрана не са коректни. Забранили сте влизането в темите, но заглавието и автора се виждат. Това на практика обезмисля тотално "забраната"
 
От: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 100 поста – Банове за всички

Радателите на свободния пазар, баш демократите и капиталисти ограничававт пазара. :lol: Кулайс, що така бе, не влизаш ли в противоречие с вътрешните си принципи :p По-добре направи специален подфорум, сложи едни големи червени букви "НЕ СМЕ ОТГОВОРНИ ЗА НИЩО" и оставяй търговийката да тече. Това е все едно всичките големи магазини да си затворят паркингите, щото някой ходи и краде от паркиралите коли. А виждал ли си табелите, като влизаш - не носим отговорност, паркирате на своя такава ;)
 
Re: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 100 поста – Банове за всички

тук не може да ме хванеш :)

борсата в сащ е един свободен пазар но пак си има някакви регулации... на тази тема през 1929 черния петък на уолстриит много хора губят парите си при тогавашния бросов балон ... една голяма част от тях се оказва че са инвестирали в едни кухи и меко казано съмнителни акции ( в часта си на пре ипо - преди компанията да е официално листвана на борсата и да подлежи на регулации)

та какво е решението: през 1933 година се събират тогава най умните мозъци и решават обикновените хора да нямат право да търгуват с не подлажащи на регулация акции освен ако не докажат че са достатъчно квалифицирани да се справят с това и се появява терминаквалифициран / акредитиран инвеститор за който се предполага че достатъчно опитен за да се изпързаля така сам.... и освен това в нашия случай измамника не може лесно дарегва ник след ник след ник и да прави удари...


А с надписа не носим отговорност пак рефлектира върху нас и върху пазара като цяло като му тръгне слава че мамят в Пазара на Предприемач рефлектира върху целия пазар и като форума като цяло... измамите са предимно с фейсбук страници (мисля над 90%) а фейсбук страниците са няма 10 процента от пазара като брои теми)

Като реакцията на човека който е измамен е да разправя на приятелите си как са го измамили в пазара на Предприемач (не измами ме еди-кой си ник в интернет) - средно статистически ще го каже на 23 души според това което съм учил... ( и се получава вълна от негативно публисити от което страдат другите 90% процента от пазара)


сегашното решение отваря вакум за нов сайт но съм склонен да приема този вакум понеже поставяме ограничени само за новите ... Нов сайт-пазар в който се търгуват фейсбук страници без ограниченията на Предприемач ще привлече предимно измамниците... факт понеже там ще им е по лесно и ще обере негативния buzz още преди да е се е развил... нека се създаде такъв пазар и той да обира негативите... или ще трябва много сериозно да се захване с верификации по телефон, регистрации като оператор на лични данни и взимане на сканирани лични документи итн итнт... което ще е невъзможно да се поддържа безплатно защо то ще е много труд и разходи да се отговори на всички дъжавни изисквания ако се събират документи...

докато топ продавачите / купувачите могат да продължат да си търгуват тук макар и да нямат достъп до предишния обем пазара тук ще става все по тръстед мисля че добре е калкулирано в разсъжденията ми
 
Последно редактирано от модератор:
От: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 100 поста – Банове за всички

Редбръм, това вече е друг филм :) Обаче тогава трябва и да се забранят всички теми в стил якото реване - "ограбиха ме, поооомощ, откраднаха ми приятелите" :lol:
 
От: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 100 поста – Банове за всички

Подкрепям!

А тези дето се оплакват че за 2-3 години имат само по 20-30 мнения! Къде са спали до сега?
Който иска да търгува 100 мнения ще ги направи бързо. Така ще е полезен и на форума.
 
Re: От: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 100 поста – Банове за всички

Редбръм, това вече е друг филм :) Обаче тогава трябва и да се забранят всички теми в стил якото реване - "ограбиха ме, поооомощ, откраднаха ми приятелите" :lol:

дори и да ги няма при нас такива теми като ги има по други форуми и блогове изписани пак ще рефлектира негативно върху форума


ПП локинга на секцията е оправен всичко е заключено вече...
 
От: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 100 поста – Банове за всички

Още си се вижда в "какво ново" даже и без да си логнат :)
 
От: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 100 поста – Банове за всички

Като са почнали промените, сега е момента и да се оправят малко правилата на пазара, защото е трагедия. Примерно цената да е задължителна, а не на ЛС. Коментарите също мгоат да се забранят, ако не е важна информация. Дразнещо е да видя обява и като разлистя какво са писали хората, да има няколко страници само с "прати ми лс с инфо". Ако сте отворени към още предложения, мога да помисля, какво още ще улесни нещата.
 
От: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 100 поста – Банове за всички

нещо забраната не работи, нямам и 10 мнения, а темата ми си се отваря безпроблемо
showthread.php?t=49069
 
Re: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 100 поста – Банове за всички

работи си просто темата не беше в подсекцията за фейсбук

не сме ги огледали всички теми просто всеки си пи пускаше където иска в пазара
 
От: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 100 поста – Банове за всички

Аз виждам заглавието и автора на 49225, но не мога да вляза в самата тема. Тоест нещо все още липсва в настройките.
 
От: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 100 поста – Банове за всички

Не и сега го виждам... На музлин ли къв беше пича дет даде един безплатен скрипт за лайк и от тогава целият форум предлага лайкове :D

Не че е важно естествено, но просто продължавам да виждам темата
 
Re: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 100 поста – Банове за всички

с тестовия ми акаунт не излиза

тя беше от главната секция прместена в подсекцията ще изчистя всички кешове
 
От: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 100 поста – Банове за всички

Нема значение, иначе би трябало наистина да е от кешовете щом е местена
 
От: Re: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 100 поста – Банове за всички

работи си просто темата не беше в подсекцията за фейсбук

не сме ги огледали всички теми просто всеки си пи пускаше където иска в пазара

Тоест, ако някой пусне в пазара, ще я виждат и тези с под 100 мнения? Защото попаднах на втора, която беше отключена - сори ако наппразно те занимавам, ама още не съм много наясно с секции, форуми и тн. :beer:
 
От: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 100 поста – Банове за всички

Така, така, стигнахме до извода, че пазарът не може да се саморегулира. Това е чудесно :p Няколко пъти съм ви казвал, че трябва да действате по-авторитарно, успех за първата стъпка в тази насока.
 
От: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 100 поста – Банове за всички

Сега ще трябва да напиша 100 безмислени поста, за да мога да видя някоя обява и евентуално да дам на някой пари. Този е първия.
 

Горе